Відкрити меню

Плагін All in One SEO Pack – український переклад версії 1.6.15.3

Товариство! Всім відомо (або майже всім), що одним з найважливіших плагінів для успішного Seo налаштування блогу, є плагін All in One SEO Pack. Без цього додатку про високі позиції, про високу відвідуваність можна забути, адже саме сео налаштування відіграють ключову роль в просуванні та розкрутці блогу в мережі інтернет.

Українська локалізація All in One SEO Pack

Саме All in One SEO Pack вказує пошуковим машинам, за якими запитами, за якими ключовими словами користувачі повинні знаходити наші матеріали. Саме за допомогою цього плагіна ми складаємо семантичне ядро блогу, налаштовуємо заголовки, описи і ключові слова для кожної статті, це надзвичайно важливо, необхідно і цей плагін повинен ставитись одразу ж, ще до написання першого посту в блог.

Особисто я стикався з такими випадками, коли початківці запитували: “Чому в мене вже декілька місяців відвідуваність вище 20-30 не піднімається?” Аналізуючи блог я бачив, що ні All in One SEO Pack, ні його аналога Platinum SEO Pack на ресурсі не встановлено.

Після аналізу, складання семантичного ядра, тайтлів і описів до статей, відвідуваність блогу зростала в рази. Як правильно скласти семантичне ядро – це вже питання інше, а от те, що All in One SEO Pack повинен бути на кожному, повторю, кожному блозі – це незаперечний факт!

Взагалі, що таке Seo? Seo – це Search Engine Optimization, пошукова оптимізація, а ми з Вами повинні (якщо бажаємо успішного просування та хорошої відвідуваності нашому блогу) пристосовуватись під ці вимоги та правила, тобто – ми повинні оптимізувати наш ресурс (семантичне ядро) і оптимізувати кожну нашу публікацію.

Дуже багато користувачів часто запитують, що значить той чи інший пункт в цьому плагіні, за що відповідає те чи інше поле. В принципі, можна скористатись і онлайн перекладачами, але це не зовсім зручно. Саме тому я вирішив перекласти цей основний Seo плагін для WordPress на українську мову для Вас!

Не пожалкував дня, сів за спеціальну програму та мовні файли All in One SEO Pack, з перервами на каву, переклав це “сео золото” для WordPress на рідну, українську мову!

Зустрічайте, свіжа версія All in One SEO Pack 1.6.15.3 в українській локалізації! Тепер не потрібно перекладати поля, здогадуватись, яке значення і де прописати, все зрозуміло без слів, по – нашому. Перекласти цей плагін я вирішив вже давно, але все щось заважало, та сьогодні, після чергового листа з питанням “Що означає поле Post Title Format і що там писати”, я сів за переклад.

Переклав абсолютно все – і значення полів для цілого блогу, для окремих статей, пояснення до цих пунктів, тепер Вам буде все зрозуміло та питання виникатимуть, хіба що, технічного плану: як скласти семантичне ядро, які запити підбирати та де їх шукати і т.д.

Все, друзі, я піду відпочивати, бо від перекладу в мене рябить в очах і я нічого путнього зараз не зроблю. Ви завантажуйте українську версію All in One SEO Pack, тестуйте, якщо знайдете неточності в перекладі – повідомляйте, буду виправляти. Хоча все повинно бути “чотко”.

Завантажити український All in One SEO Pack

Для тих блогерів, хто вже давно користується цим плагіном та бажає мати його українську версію, викладаю окремо мовний файл.

Архів з файлом необхідно розпакувати і завантажити сам файл all_in_one_seo_pack-uk.mo в wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/

Мовний файл для  All in One SEO Pack

Під час копіювання цього файлу у Вас запитає, чи бажаєте Ви замінити існуючий. Це відбувається тому, що в папці плагіна вже є файл all_in_one_seo_pack-uk.mo, але Він для англійської мови. Тому, сміливо перезаписуйте та користуйтесь українським All in One SEO Pack.

До речі, якщо Ви ніколи не стикались з сео налаштуваннями, то ось в цій статті я рекомендую Вам прочитати, що таке семантичне ядро та як його правильно скласти.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. MedBlog сказав:

  Чудова робота.
  Правда в мене вже стоїть англійська версія. А от на перших парах українська локалізація не завадила б. Впевнений, що початківцям цей плагін просто на вагу золота буде. 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну так можеш просто мовний файл замінити 😉

   Відповіcти
   1. MedBlog сказав:

    Ну що ж, так і зроблю. Буду першим тестувати переклад)

    Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  Можливо варто було б написати розгорнуту статтю по цьому плагіну, як на блозі Олександра Борисова, де я знайшов посилання на Ваш блог.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Про те, як налаштовувати плагін і для чого він є ось тут

   Відповіcти
 3. Nelia сказав:

  All in One Seo Pack, виявляється,таки багатофункціональний плагін з цілою купою налаштувань. Довелося покопатися. Зате я тепер знаю, як видалити назву сайту із Title. Вона в мене довга і зїдала аж 39 знаків!
  Так от, щоб назва сайту не відображалася у Title, треба зайти у налаштування плагіна та видалити запис %blog_title% у полях “Page Title Format” та “Post Title Format”.
  Чого тільки не дізнаєшся у понеділок зранку на свіжу голову? 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну так, це прямо таки СЕО-комбайн 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google