Відкрити меню

Що необхідно взяти до уваги при плануванні SEO-просування свого ресурсу

Вітання! Давайте ми з Вами розглянемо, що взагалі сьогодні робиться у світі сайтів, просування, контенту та популярності ресурсів. Я не буду тут описувати різні SEO-фішки, такі як ключові слова, запити і т.д., про це ми поговоримо згодом, а хочу я зачіпити загальні тенденції, на які варто звернути свою уваги при створенні ресурсу чи складанні плану для просування свого сайту.

Просування сайту

Щоб там не було, які б нові алгоритми не вигадували пошукові системи, але контент завжди залишався та залишатиметься основним джерелом інформації для людей і для ПС. Тому в першу чергу зосередьтеся на публікаціях. Цікаві, унікальні, корисні статті – це перша складова успішної розкрутки сайту на всі часи, при будь-яких “розкладах”)).

Окрім тексту, стрімко вривається у світ інформації і відео. Дуже велика кількість користувачів шукає відповіді на свої запитання на YouTube, відео (з хорошими seo-описами) все частіше з’являється у результатах пошукової видачі, відео дивляться, відео коментують, завдяки відео підписуються на блог і на автора цього ресурсу. Тому друга складова – це відео. Тим паче, що сьогодні організувати зйомку ролика – це взагалі не питання, можна чудово обійтись і звичайним смартфоном.

Соціальні мережі … о, це взагалі тема окремої статті, та все ж давайте поговоримо. Сьогодні не брати до уваги соціалки – це якось взагалі дивно, блог чи сайт просто зобов’язаний використовувати можливості соц.мереж, адже пошукові системи все більше та активніше беруть до уваги саме соціальні фактори. За допомогою соціалок можна отримати доволі хороший відсоток трафіку на свій ресурс.

Нещодавно був такий випадок у нас на проекті SichNet, коли завдяки вдало написаній статті та репостам у Facebook, ми декілька днів отримували біля однієї тисячі відвідувачів на свій сайт. Всього з однієї статті. Тому третя складова – це соціальні мережі, так зване SMO. Регулярно публікуйте свої анонси в соціалках, це просто “must be”.

Адаптивність сайту – також надзвичайно важливий аспект, оскільки все більше і більше користувачів сидять в інтернеті з планшетів та смартфонів. Сьогодні вже не варто навіть дивитись на шаблони, які не мають адаптивної верстки, це вже вчорашній день. При чому важливо, щоб це був саме адаптивний дизайн, а не якийсь мобільний плагін чи щось таке. Якщо людина зайде на Ваш блог чи сайт і їй прийдеться щось там збільшувати та прокручувати, то з великим відсотком ймовірності відвідувач просто закриє такий ресурс.

Отже, четверта складова – це адаптивний дизайн сайту, який однаково коректно працює на будь-яких пристроях.

І п’ята складова-рекомендація – це форма підписки на новини блогу. Тут вже на Ваш розгляд, що це буде за сервіс, але збір читацької бази також з серії “мусить бути” для кожного ресурсу. Звичайно, що підписка мало має відношення до розкрутки чи до SEO, це скоріш за все результат, але збирати навколо себе та навколо блогу аудиторію постійних, лояльних читачів просто необхідно.

Ось такі найбільш важливі складові для успішного просування ресурсу в реаліях сьогодення, не нехтуйте жодним пунктом, якщо маєте на меті зробити дійсно успішний та популярний проект в інтернеті.

Нехай все Вам вдається, зустрінемось.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 7, середній: 4,14 з 5)
Loading...
Обговорення: 1 коментар
  1. Nelia сказав:

    дякую, Олеже, що нагадав про найваживіше. Тепер доведеться застосовувати 🙂

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google