Товариство! Про те, що seo налаштування блогу надзвичайно важливі для просування ресурсу, ми вже говорили не один раз. Розглядали і складання семантичного ядра, і пошук запитів, під які краще писати наші пости, та сьогодні розглянемо можливу помилку при SEO аналізі, яка виникла в мене і може з’явитись у Вас, тому необхідно знати шляхи її вирішення.

Сео аналіз блогу

Існує дуже багато сервісів, які надають послуги безкоштовного поверхневого сео аналізу, тобто – переглянути мета-теги сайту, скільки сторінок в індексі, скільки згадок про ресурс, показники ТіЦ та PR і т.д. Дуже популярний з таких ресурсів – це сервіс www.cy-pr.com, який окрім інструментів та аналізаторів, має дуже класний форум, де можна вирішити певні питання по блогу і по seo в цілому.

Отже, одного разу зайшовши на цей ресурс, вбивши свій блог в рядок аналізатора і натиснувши клавішу “Аналіз”, я побачив – у мого ресурсу якимось чудом зникли всі мета-теги. Перша думка була – глюк плагіну All in One SEO Pack, але зайшовши в майстерню і перевіривши, я побачив, що плагін на місці. Також, переглянувши вихідний код сторінок – переконався, що всі дані на місці. Чому ж аналізатор не показував  мета-тегів на сторінках?

Відсутні мета-теги блогу

Відповіді в мережі я не знайшов, хоча перерив безліч сайтів та блогів, але – пусто. Тоді я пішов на форум searchengines, де мені хоча і не дали відповіді, але наштовхнули на правильний шлях, куди потрібно рити.

Виявляється, що такі помилки можуть виникати при компресії контенту. Тобто – коли пошукові машини та різні аналізатори роблять запит до сторінок Вашого блогу, у відповідь контент може їм надаватись у двох варіантах: стиснутому і звичайному. Якщо надається в стиснутому, то можуть виникати такі помилки, як відсутність мета-тегів блогу. Вірніше – не відсутність, в коді вони є, просто сам контент неправильно розпаковується і видає помилки, тому аналізатори і не бачать описів, тайтлів і ключів.

Добре, проблему я визначив, але що її спонукає? Перша думка – хостинг, але хостер повідомив, що таку компресію вони застосовують тільки до статичних файлів і тільки тоді, коли це потрібно. А от стиснення динамічного контенту – це вже проблема на моїй стороні.

Я так і не зміг визначити самостійно, що ж викликає цю помилку і відповіді на це питання в мережі також не знайшов. Але … “медаль за відвагу” я хочу дати службі підтримки – спеціалісти вирішили питання, яке зовсім не входить їхні в обов’язки. Проаналізувавши мій блог хостер визначив, що стиснення динамічного контенту на моїй стороні генерує плагін Hyper Cache, який і віддає у відповідь на запити Gzip варіант тексту.

І тут я згадав, що дійсно, все це відбулось після оновлення плагіну, саме тоді і зникли всі мета на моєму блозі при аналізі. Зайшовши в налаштування Hyper Cache, я побачив – налаштування скинулись під час оновлення і стоїть опція стиснення контенту.

Друзі, якщо Ви використовуєте плагін Hyper Cache і у Вас виникають такі ж глюки, як у мене, зайдіть в налаштування плагіну і перевірте опцію стиснення контенту.

Налаштування плагіну Hyper Cache

Познімайте в цьому пункті всі галочки (якщо якісь стоять) і збережіть налаштування. Ця опція не так важлива, тому що генерація динамічного контенту не займає багато часу, а стиснення статичних файлів (як правило) відбувається на кожному хорошому хостингу. Відповідно різниці в швидкості завантаження ресурсу Ви не помітите.

Після того, як я змінив налаштування Hyper Cache, повторно загнав адресу блогу в аналізатор на сайті cy-pr.com і побачив вже звичну для мене картину – моє семантичне ядро було на місці.

Аналіз блогу - семантичне ядро

Звичайно, що можна було б просто забити на це, адже в коді сторінки всі дані були, але … якщо стиснення контенту видає помилки при seo аналізі, то хто його зна, як з часом це буде сприйматися самими пошуковими системами. Можливо, отримавши декілька раз помилкові дані при завантаженні контенту, ПС просто викинуть блог з видачі, а ризикувати не хотілось.

Тому – якщо подібні глюки спостерігались у Вас, аналізуйте свій плагін кешування, цілком можливо, що саме тут захована проблема при генерації контенту.

Не забувайте, seo – важлива складова успішного просування блогу, тому не нехтуйте описами, заголовками та ключовими словами до статей. Також не забувайте, що правильне семантичне ядро підвищує шанси Вашого ресурсу на популярність, відвідуваність та хороші позиції.

Що стосується сервісу cy-pr.com. Відверто кажучи, сам інструмент аналізу здається мені не дуже зручним і не завжди точним (що стосується даних с пошукових систем), я люблю цей сервіс за хороший форум, де дуже багато досвідчених вебмайстрів, які можуть допомогти порадою. Також, останнім часом, я все частіше “тусуюсь” на searchengines.

Нещодавно я відкрив для себе дуже хороший сервіс, який надає всі можливі дані для seo аналізу, це – www.seobuilding.ru. Результати, які дає seobuilding, здаються мені більш точними, повними та зручнішими. Тому – рекомендую.

Бажаю Вам вдалого просування та роботи Вашого ресурсу без збоїв.

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...