Відкрити меню

Про автора

Вітаю Вас, шановний відвідувач, на моєму блозі olegvoloshchuk.com! Якщо Ви, все ж таки, добрались до цієї сторінки – значить наш Вебдайджест існує недарма та інформація на шпальтах була для Вас цікавою.

Коротко про блог: Cтворений, як осередок української мови в інтернет-мережі та поставив собі за мету підтримувати україномовних користувачів, які роблять перші кроки в професійному освоєнні інтернет-ресурсів.

Звати мене Олег Волощук. Народився та виріс я в маленькому, але неймовірно красивому західно-українському містечку Коломия. Тут закінчив 9 класів середньої школи, спортивну школу по класу спортивна гімнастика та політехнічний коледж по спеціальності бух.облік та аудит.

В 1996 році, зібравши паспорт, червоний диплом коледжу та деякі речі, сів в потяг, який прямував до міста Луцьк. В цьому чарівному волинському місті до 2002 року навчався в Луцькому Державному Технічному Університеті на машинобудівному факультеті.

Закінчивши навчання, з палаючим поглядом та дипломами бакалавра і спеціаліста повернувся до рідної домівки. Проваланцавшись деякий час влаштувався на приватну фірму менеджером зі збуту і саме там познайомився з комп’ютером та інтернетом. Одразу мені стало зрозуміло, що інтернет дає неймовірні можливості, хоча я не розумів ще які та яким чином, але то була інтуіція. На той час слово жорсткий диск для мене було матюком, а власники сайтів – небожителями, але минав час…

За 7 років, які я присвятив вивченню можливостей, що дає нам всесвітня мережа, траплялось всяке. Були помилки, було даремне витрачання часу, встиг я спробувати себе і в МЛМ, і в ораторському мистецтві, і в сайтобудуванні. В одному з проектів почав заробляти непогані гроші, як на той час, придбав ноутбук та здавалось мені ось те, що я шукав, ось тут я зможу реалізувати себе.

Але одного дня стався природний катаклізм 🙂 в моїй свідомості (а може і не природний) і я вирішив кардинально змінити все! Я прийняв рішення вести справи та розробляти ресурси тільки на українській мові. Мене гнітило те, що в мережі практично немає інформації про інтернет-інструменти, технології, блогінг, сайтобудування на українській. Україномовні сайти та блоги, звичайно, існують, але вони ведуть шалену боротьбу з російськими та західними ресурсами за місце під сонцем.

Ви не подумайте, що я противник всього неукраїнського, ні. В мене багато друзів в Білорусії, в Казахстані, в Молдові, в США, я з великим задоволенням спілкуюсь з усіма, хто звертається до мене – не залежно від країни чи національності.

Просто виникла нова мета – популяризація та підтримка україномовного сегменту інтернету та українських користувачів. На нашому сайті Ви зможете знайти корисні та безкоштовні програми для комп’ютера, новини України та зарубіжжя, побачите, які існують інтернет-сервіси та як ними користуватись, при бажанні навчитесь створювати, вести та просувати власні блоги та багато, багато іншого. Всі знання, які я здобув за весь час своєї онлайн діяльності, я передам Вам та навчу всьому, що знаю та вмію сам.

Я щиро вірю, що українська мова має право на існування в інтернеті на рівні з іншими і саме на підтримку UA-нету був створений olegvoloshchuk.com.

В розвитку ресурсу мені допомагає моя кохана дружина, яка редагує та перевіряє матеріали, підкидає ідеї та сортує інформацію. Дякуючи їй, в мене з’явився невичерпний запас енергії та натхнення. А також, акумулятором хорошого настрою та бажання творити є дві мої доні.

З особистих захоплень можу виділити музику, зарубіжну літературу, філософію та мотоцикли. О, від двоколісних коней я просто в захваті! У вільний час люблю почитати Д. Лондона та Д.Байрона, а віднедавна захопився творчістю Омара Хайяма, полюбляю побавитись в комп’ютерні ігри (need for speed у всіх його варіаціях), а коли взагалі нічого не хочеться робити – вмикаю на своїх Edifier X600 Кіпелова або Чиж і Ко та просто відпочиваю.

На нашому блозі ми будемо викладати цікаві відео уроки, будемо проводити семінари та онлайн заняття, конкурси та змагання і ще багато іншого та цікавого.

Заходьте до нас частіше, підписуйтесь на оновлення по RSS та на електронну пошту, буде цікаво!

Шануйтеся!

Обговорення: 49 комент
 1. solenyj сказав:

  Мало того, що ми тезки, та ще й земляки -Яремче вітає:arrow:

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Невже? О, вітаю Яремче з Коломиї!

   Відповіcти
   1. solenyj сказав:

    Тут десь можна приватно спілкуватись, або, принаймні, щоб нікому не заважати?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Тут ні, хіба Скайп або ICQ.

     Відповіcти
   2. Михайло сказав:

    Олег привіт! У мене одне із захоплень, також мотоцикли.Правда стихія для них Гори Карпати. На даний час, хочу створити власний сайт по туризму у Яремчі.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Вітаю! Чудова ідея, нагальна та популярна тема – туризм в Карпатах (Яремчі). Бажаю наснаги, що тут скажеш 🙂

     Відповіcти
   3. Алена сказав:

    Я хочу розповісти про Укрпошту але не хочу щоб вийшло моє ім’я можемо з Вами зв’язатися?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Я Вам відписав на пошту, все ще очікую відповіді.

     Відповіcти
 2. Ігор сказав:

  Було б цікаво заприятелювати! Лише за стилем, грамотністю і логічністю подання інформації у блозі відчувається високий інтелект автора! Успіхів у Ваших починаннях! ❗

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Надіюсь то не сарказм)))

   Відповіcти
   1. Олександр Семашко сказав:

    Добрий день, Олегу. Мене звуть Сашко Семашко, я з Миколаєва, що в Половецькому (Дикому) полі (жарт, звичайно, але така історична прив*язка мені до душі). За фахом – журналіст (з педагогічною освітою), й останній час мені конче потрібен власний блог. Ваша візитка мені сподобалася, відчуваю її щирість. Проте, все ж таки я про діло – потрібен блог, Олегу, дуже багато подій на моїй Миколаївщині, дуже мало інформації. Я не тямлю в верстачній справі анітелень. У мене – присібник (ноут).Скажіть, чи можна мені зарадити без скайпу. На якісь гроші спроможусь. Зараз відлучаюсь, буду ввечері. На все добре!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     День добрий. Звичайно можна, проблем не бачу і про вартість домовимось. Напишіть мені особисто через будь-який доступний Вам засіб контакту і ми домовимось.

     Всі контакти на цій сторінці – http://webdigest.com.ua/pidtrymka

     В коментарях такі речі обговорювати зовсім не зручно.

     Відповіcти
 3. Неля сказав:

  Олеже! Доброго дня!

  Дякую за якісні матеріали та за добру справу, яку ви робите своім внеском в українську блогосферу.

  Ваш приклад надихає.

  До інфобізнесу приглядаюся уже 2 роки, були певні спроби щось робити російською. Зараз мене так само перемкнуло, як і вас–чому би не працювати українською?

  Те, що знаходжу таких людей, як ви, мене дуже надихає.

  Іще раз дякую!

  Неля 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю, Неля. Ну що ж – давайте разом розвивати українську блогосферу та український інфобізнес. Головне робити якісні ресурси та продукти, щоб слово “український” асоціювалось зі словом “якість”. Пишіть, буду радий стати в пригоді.

   Відповіcти
   1. Неля сказав:

    Дякую за відповідь та за підтримку. Сподіваюся, що через якийсь час інтернет українською стане звичайним явищем. Мабуть, найважче починати з абсолютного нуля. В цьому вам моя найщиріша пошана.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Та всі колись щось починали з нуля … перший сайт, перший продукт, перша програма … головне не здаватись. Якщо маєте якісь суто “вузьконаправлені” питання – пишіть особисто на пошту або через аську, скайп.

     Відповіcти
 4. Степан Грициняк сказав:

  вітаю. хочу створити сторінку “Креміньчук”. живу в проросійському місті і дослідив, що місто в 1620 р. мало назву “Креміньчук”. але “великие освободители” ….

  Відповіcти
 5. Вітаю, пан Олег !
  Я вже живу на Вашому сайті. Дуже гарно пояснюєте інформацію. Дякую Вам і Вашій дружині.
  З повагою, Шаповал Сергій.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую і Вам 🙂

   Відповіcти
   1. Богдана сказав:

    Дякую за прекрасний сайт, корисну інформацію і рідну мову!!! Хочу запитати, чи надали би Ви мені консультацію стосовно інтернет-журналу (в форматі пдф). Мене цікавить питання монетизації: реклама і т.п. Сайту поки що нема. А про розсилку -вже скачала Ваш відеокурс. Маю надію переглянути його найближчим часом.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Не зовсім зрозумів суть питання, але спробую допомогти. Пришліть мені свій Скайп http://webdigest.com.ua/pidtrymka

     Відповіcти
 6. Михайло сказав:

  Доброго Вам вечора! Пане Олеже,хотів спитатися, чи не могли б Ви допомогти створити сайт(“Відпочинок у карпатах”).

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Залежно що мається на увазі під “допомогти”. Я можу в процесі створення надати консультації та допомогу, але створити повністю з нуля я зараз не зможу, не маю на жаль стільки вільного часу. В відеокурсі є вся необхідна інформація для самостійного створення, а я допоможу та підкажу, якщо виникатимуть проблеми чи запитання.

   Відповіcти
 7. Михайло сказав:

  Дякую! На даний час я підписався на Ваш відеокурс. Попробую створити сайт за допомогою Вашої інформації, наданої у відеокурі.

  Відповіcти
 8. Nemo сказав:

  Дуже цікавий у Вас сайт. Успіхів Вам.

  P.S. Також вирішив зробити свій вклад в українську блогосферу, веду технічний блог: embedded.co.ua

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую, успіхів і Вам в цій нелегкій справі. Успіхів і натхнення 🙂

   Відповіcти
 9. Іван сказав:

  Хороший блог. Я навіть підписався на нього, а це я не так часто роблю.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Моя подяка, Іване і радий, що ресурс Вам сподобався 🙂

   Відповіcти
 10. Alf сказав:

  Мої вітаннячка!
  Читаю ваш блог регулярно, мені подобається, хоч інформація не по моєму профілю.
  Зраділа коли дізналася що ви з Коломиї, я також коломиянка. Вчуся робити сайти, але спеціалізуюся на back-end (python, django, linux).
  Дякую вам за патріотизм і оптимізм. Ваш приклад надихає робити українські сайти.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   І мої вітання! Ну тоді давайте приятелювати? Надішліть мені через Службу Підтримки свій Скайп чи якісь інші контакти – може станемо одне одному в пригоді, тим більше з одного міста 🙂

   Відповіcти
 11. Ярослав сказав:

  Добрий вечір, Олеже!
  Дякую за сайт, який Ви створили на моїй рідній мові.
  Успіхів Вам і всім тим, хто причетний до цієї справи)))) 😎

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую! Дякую і Вам, що читаєте 🙂

   Відповіcти
 12. Український Родовід сказав:

  Зацікавленим українською історією…
  Фільм “Берестечко. Битва за Україну” на – youtube.com/watch?v=T11hwiZfPD8

  Відповіcти
 13. Стасік сказав:

  Хай Господь благословить!
  Дякую за те, що Ви робите!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую і Вам за ці слова. І Вам благословення!

   Відповіcти
 14. Віталій Ощипко сказав:

  Привіт землякам, пане Олеже! Я з Городенки родом. Сам по спеціальності конструктор-розробник електронних засобів. Ну типу імпульсних блоків живлення, електроакустичних перетворювачів й тому подібне:), . Вирішив й собі зайнятись сайтобудуванням. Ну та й по своїй старій спеціальності не планую складати руки. Маю багато ідей. Тому, якщо Ви є фанатом нових (частенько на перший погляд, божевільних й технічно сміливих) ідей, то я хотів би з Вами познайомитись. Поближче. Адже й класні конструктори – механіки (а у Вас, як я зрозумів, саме така освіта) Україні потрібні. Хоча нічого не поробиш, життя зараз собаче, доводиться викручуватись, бути “й швець, й жнець, й на дуді грець”, як кажуть в народі. Аби мати якусь копійку. Тому мене цей ресурс приємно вразив. Тому-хочу зазнайомитись (беру з вашої сторінки “зв`язок” контактні дані)…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну я ніколи не проти нових та цікавих знайомств 🙂

   Відповіcти
  2. Василь сказав:

   Привіт. Я родом із Надвірнянщини, але вже більш ніж 4 роки живу у Львові. По спеціальності – магістр з радіотехніки. Веду технічний блог, де ділюся власним досвідом, тому якщо цікаво запрошую: embedded.co.ua

   P.S. Прошу вибачення в пана Олега за повідомлення майже рекламного змісту.

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Нічого страшного, прорекламуємо 🙂

    Відповіcти
 15. Святослав сказав:

  О, після огляду цього сайту й собі буду додержуватися рідномовної стежки! Українська лаконічніша мови північного сусіда. Автора хвалю за вірну позицію. Хай УАнет буде не таким чисельним, як Рунет, але свій – надійний та затребуваний.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну мені залишається потиснути Вам руку і побажати успіху.

   Відповіcти
 16. Іван сказав:

  Доброго Дня! Чи можете сказати, чи працює нічний базар вишиванок зараз осінню 2017. Хочу поїхати подивитися але дуже далеко живу, щоб я марно не проїхався. Буду дуже вдячний за відповідь.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Станом на сьогодні інформація така:
   понеділок 05–21
   вівторок Зачинено
   середа Зачинено
   четвер 02–21
   пʼятниця Зачинено
   субота 05–21
   неділя Зачинено

   В подальшому Ви легко можете побачити графік роботи, відшукавши Нічний Ринок “Колос” в Google. Графік оновлюється постійно. Я не можу гарантувати 100%, я просто не знаю 🙂

   Відповіcти
 17. Сашко сказав:

  Вітаю! Мене звати Сашко! Я займаюся виготовленням виробів з деревини. І хотів би мати сайт щоб розмістити інформацію! Але сам я це не зроблю! Чи можете дати мені пораду до кого звернутись і як краще це зробити?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну для прикладу:
   https://freelance.ua/uk/
   https://uk.freelancehunt.com/
   https://kabanchik.ua/freelance
   https://free-lance.ua/
   гадаю, що на якійсь біржі знайдете виконавця.

   Відповіcти
 18. Ярослав сказав:

  Олеже, вітання! Випадково забрів на Ваш сайт… Я приємно вражений. Такої чистої, нашої співочої, я ще в павутині не зустрічав. Дай Вам Боже здоров’я та успіхів у всіх починаннях.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Вам за хороші слова, дякую, що читаєте 🙂

   Відповіcти
 19. Людмила Яківна сказав:

  Доброго дня! Побачила по ТСН блогершу за 60 і зрозуміла хочу чогось нового! Особливо сподобалось ваше бажання спілкуватись нашою солов`їною мовою! Я хочу навчитись і бути успішним блогером. З чого почати? Дякую!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В сюжеті говорилось про так званих інстаблогерів, тобто людей, які розвивають інстаграм-канали. А от з чого там почати – поняття немаю, я в інстаграм час від часу можу запостити якесь випадкове фото, не більше. Вам варто зв’язатись з тими, хто має успішні та розвинуті інстаграм профілі.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено