Вітаю Вас, шановний відвідувач, на моєму блозі olegvoloshchuk.com! Якщо Ви, все ж таки, добрались до цієї сторінки – значить наш ресурс існує недарма та інформація на шпальтах була для Вас цікавою.

Коротко про блог: створений, як осередок української мови в інтернет-мережі та поставив собі за мету підтримувати україномовних користувачів, які роблять перші кроки в професійному освоєнні інтернет-ресурсів.

Олег Волощук - автор одноіменного блогу olegvoloshchuk.comЗвати мене Олег Волощук. Народився та виріс я в маленькому, але неймовірно красивому західноукраїнському містечку Коломия. Тут закінчив 9 класів середньої школи, спортивну школу по класу спортивна гімнастика та політехнічний коледж за спеціальністю бух.облік та аудит.

В 1996 році, зібравши паспорт, червоний диплом коледжу та деякі речі, сів у потяг, який прямував до міста Луцьк. В цьому чарівному волинському місті до 2002 року навчався в Луцькому Державному Технічному Університеті на машинобудівному факультеті, який успішно закінчив та отримав спеціальність інженер-механік.

Після навчання, з палаючим поглядом та дипломами бакалавра і спеціаліста повернувся до рідної домівки. Проваланцавшись деякий час влаштувався на приватну фірму менеджером зі збуту й саме там познайомився з комп’ютером та інтернетом. Одразу мені стало зрозуміло, що інтернет дає неймовірні можливості, хоча я не розумів ще які та яким чином, але то була інтуїція. На той час слово жорсткий диск для мене було матюком, а власники сайтів – небожителями, але минав час…

За 7 років, які я присвятив вивченню можливостей, що дає нам всесвітня мережа, траплялось всяке. Були помилки, було даремне витрачання часу, встиг я спробувати себе і в МЛМ, і в ораторському мистецтві, і в сайтобудуванні. В одному з проектів почав заробляти непогані гроші, як на той час, придбав ноутбук та здавалось мені ось те, що я шукав, ось тут я зможу реалізувати себе.

Але одного дня стався природний катаклізм 🙂 в моїй свідомості (а може і не природний) і я вирішив кардинально змінити все! Я прийняв рішення вести справи та розробляти ресурси тільки українською мовою. Мене гнітило те, що в мережі практично немає інформації про інтернет-інструменти, технології, блогінг, сайтобудування українською. Україномовні сайти та блоги, звичайно, існують, але вони ведуть шалену боротьбу з іншомовними ресурсами за місце під сонцем.

З’явилась мета – популяризація та підтримка україномовного сегмента інтернету та українських користувачів. Всі знання, які я здобув за весь час своєї онлайн діяльності, я буду викладати на шпальтах цього ресурсу й буду неймовірно щасливий, якщо інформація стане Вам у пригоді. Я щиро вірю, що українська мова має право на існування в інтернеті на рівні з іншими та саме на підтримку УКР-нету був створений olegvoloshchuk.com.

В розвитку та наповненні ресурсу мені допомагає моя кохана дружина, яка підтримує мене у всьому, дякуючи їй, в мене з’явився невичерпний запас енергії та натхнення. А також, акумулятором хорошого настрою та бажання творити є дві мої доні та маленький син.

Родина Олега Волощука

З особистих захоплень можу виділити музику, зарубіжну літературу, філософію та мотоцикли. О, від двоколісних коней я просто в захваті! У вільний час люблю почитати Д. Лондона та Д.Байрона, а віднедавна захопився творчістю Омара Хайяма, полюбляю побавитись в комп’ютерні ігри (Need for Speed у всіх його версіях, Сталкер), а коли взагалі нічого не хочеться робити – вмикаю Iron Maiden, Manowar чи Avenged Sevenfold та просто відпочиваю.

Заходьте до нас частіше, коментуйте, читайте – будемо раді бачити Вас на сторінках блогу!

Шануйтеся!