Вітаю, друзі! Про те, що якісний та надійний хостинг для ресурсу дуже важливий, обговорюється в мережі практично на кожному кроці. Але, як правило, все пізнається на власному досвіді, тому важко тут на всі 100% сприймати огляди різних “хостобзорів” та рейтингів, про кожного провайдера Ви знайдете як позитивні, бахвальні відгуки, так і купу негативу.

Важливість якісного хостингу

За весь час моєї діяльності в інтернет-мережі, всього один раз я мав проблеми з провайдером, хоча також не буду говорити про те, що той хостинг є дуже поганий. Комусь, можливо, пощастило і він буде з піною у рота захищати свій хост, не про це мова.

Сьогодні я хочу розказати Вам про реакцію мого провайдера на ситуацію, яка сталась нещодавно практично з усіма сайтами на WordPress. Багато хто, цілком можливо, цього і не помітив, але прецедент мав місце.

Одного дня я, перевіряючи як завжди ранкову пошту, помітив листа від хостинг-провайдера з попередженням про те, що на всі сайти, які працюють під управлінням WordPress, була проведена атака ботів і помічена дуже велика кількість звернень до адміністративної панелі блогу.

Повідомлення від адміністрації sprinthost

Відверто кажучи – я здивувався. На попередніх хостингах, де мені довелось побувати, таких дій провайдери не виконували. Приходилось самостійно захищати адмінку різними плагінами для безпеки. Але я вирішив від зайвих плагінів позбавлятись, тим більше, що пароль в мене складний і вхід виконується не через admin.

Перейшовши за звичною адресою входу, побачив ось таку картину (зображення клікабельне):

Захист адмінки блогу

Клацнувши по лінку без проблем вдалось зайти в майстерню і виконати потрібні дії.

Що тут сказати – честь і хвала співробітникам хостингу за таку міру безпеки, адже цілісність блогу та доступ до адмінки – це найважливіша складова безпеки ресурсу. Технічний відділ самостійно визначив, що над майстернею блогу проводяться якісь сторонні дії і прийняв міри – молодці.

Порада для всіх – не використовуйте стандартний логін (admin) для входу в панель управління і генеруйте складні паролі, адже різні боти і роботи, в першу чергу, намагаються підібрати пароль для входу, використовуючи все той же admin.

Раніше я користувався хостингом hostlife.net і у відеокурсі раджу саме цей майданчик. Нещодавно всі мої проекти перебазувались на sprinthost.ru не тому, що hostlife мене чимось не влаштовував, ні. Це прекрасний хостинг і всі, хто користується або планує – рекомендую знову і знову.

Єдина причина, чому я переїхав на sprinthost.ru – це за ті самі кошти мені надається більше доменів, які можна додати на один аккаунт, а в певний момент саме це було надзвичайно важливо. За неповних 50 грн. в мене є можливість розмістити 6 доменів, на hostlife за ці кошти я міг використовувати тільки 3.

Тому – якщо у Вас 1 проект (або 2-3) можете сміливо використовувати послуги hostlife.net. Дуже хороший майданчик, швидка та адекватна служба підтримки, сайти працюють на ура.

Якщо ж планується більше проектів (з оглядом на майбутнє) – ознайомтесь з sprinthost.ru. Класний, швидкий хост, практично миттєва підтримка, подекуди допомагають та вирішують завдання, які взагалі не входять в область їхніх обов’язків.

Якщо Ви тільки на етапі роздумів – варто чи не варто створювати блог, платний чи безкоштовний хостинг обирати, Вам в допомогу стаття про переваги і недоліки різних варіантів, ознайомтеся.

Бажаю Вам хорошого настрою та вдалого дня.

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 4,00 з 5)
Loading...