Привіт, друзі! От ми всі говоримо про те, що було б чудово організувати свій бізнес, працювати на себе, що заробіток в інтернеті – це так класно та солодко, але … дивимось ми на можливість фінансової незалежності досить поверхнево, тобто нами керують емоції та захоплення, але існує і “темний бік” бізнесу, який приховує щоденну важку працю, інвестування сил, часу та коштів, необхідність бути постійно в тонусі та “на вістрі”.

Причини невдач у власному бізнесі

Давайте поговоримо про бізнес – невдачі, але не ті, коли людина свідомо залишає невдалий проект та береться за щось інше – це нормально, це спроби та тестування, а про невдачі, які пов’язані з нашою неготовністю до змін, до нового режиму, до навантажень. Про ті невдачі, які спровоковані злітанням рожевих окулярів з очей, як тільки починаєш щільно стикатися з необхідністю і тут працювати, а не, як думалось, просто знімати вершки та насолоджуватись життям.

Я зовсім недавно розмовляв з одним знайомим по Skype, який закинув свої доволі вдалі та перспективні проекти в інтернеті та повернувся на роботу в офіс. І хоча заробітна плата в нього суттєва, я навіть не уявляв, що можуть платити такі гроші найманим робітникам, та суть діла не змінює – чоловік здався та зробив крок назад, хоча були всі задатки та можливості переплюнути навіть його велику з/п.

Особисто мені він відверто зізнався, чому покинув заробіток в інтернеті та повернувся до звичайної найманої праці. Причина проста, банальна та, я гадаю, найпоширеніша серед тих, хто починає щось випробовувати та рухається в напрямку власної справи. Звичайно, скажете Ви, якщо оплата праці відповідає належному рівню, то можна і попрацювати на когось. Так, я не сперечаюсь, але говоримо ми про причини невдач, а не про запасний варіант, який є не у кожного.

Отже, причина – розпочинаючи власну справу, людина мусить приймати рішення самостійно, генерувати ідеї та працювати не менше (якщо не навпаки), ніж на звичайній роботі. Тобто, основна проблема – самоорганізація та відповідальність! Набагато простіше та легше працювати на компанію, виконувати вказівки з 9 ранку і до 6 вечора та, в кінці місяця, отримувати оплату праці.

За словами товариша, працюючи вдома і на себе, він просто не зміг організуватись та змусити себе виконувати роботу регулярно. Це зрозуміло, адже ти сам собі начальство, можеш дати собі вихідний, можеш дозволити не працювати, поспати довше, відпочити … але, небезпека в тому, що це так затягує, а повернутися в колію вдається не кожному.

Коли ми йдемо на роботу, то чітко знаємо: не вийдемо – нас оштрафують або звільнять, підемо раніше додому або вийдемо пізніше – аналогічно, не зробимо справу – знову ж таки, санкції і т.д. Тобто, тут в плані організації все набагато легше, ти мусиш! А от коли ти пробуєш працювати на себе – ти не мусиш, ти газда, ти бізнесмен … і тут криється найбільша небезпека.

Дуже часто не вистачає терпіння, ба навіть впертості. Надзвичайно важливо, при організації своєї справи, вміти твердо іти до своєї цілі. Багато хто очікує швидкого результату, а коли його не отримує – здувається та покидає розпочате.

Чітко іти до поставленої мети

Нестача самоорганізації, відповідальності та впертості – ось, якщо не основні, то одні з головних складових невдач багатьох людей, хто мріє про власну справу. Впертість, звичайно, в хорошому розумінні цього слова.

Не потрібно іти на пролом, якщо реально видно, що справа не прибуткова, необхідно вміти себе організувати та переключитись на інший напрямок, який має перспективи. Кожна спроба все більше наближає нас до поставленої цілі – це факт.

Стосується це будь – якої сфери і блогінгу в тому числі. Не буває одразу тисячна відвідуваність на лічильнику та сотні доларів прибутку, потрібно довго, вперто та самовіддано працювати, генерувати нові ідеї та нововведення, пробувати різні шляхи та методи.

Заробіток в інтернеті – справа реальна, хтось бачить себе власником популярного ресурсу, який отримує високі прибутки з реклами та партнерських відносин, хтось бачить себе інфобізнесменом і планує заробляти на власних знаннях, але, в будь – якому випадку, перед успіхом стоїть не один місяць, навіть не один рік праці, розвитку та самовдосконалення.

Технічні моменти – діло другорядне, навчитись, при бажанні, можна всьому, головне – не опускати руки, не втрачати надії та впевнено іти до своєї мети. Якщо у Вас є бажання – половина справи зроблена, залишається друга половина – розпочати щось робити та вірити у власні сили.

Плануйте, пробуйте, тестуйте, розпочинайте – якщо Ви відчуваєте в собі сили, бажання та достатньо енергії, значить все у Вас буде чудово і вдало. Просто зробіть крок та розпочніть щось робити, але пам’ятайте – легко не буде, потрібно працювати, працювати багато та вперто, працювати самовіддано.

Шануйтеся!

P.S. Для тих, хто планує заробляти в інтернеті, хто планує займатись блогінгом та інфобізнесом, хто має сміливі плани та прагнення – я готую для Вас потужний поштовх до дії і до правильного бачення технічної сторони заробітку в інтернеті, так що, слідкуйте за оновленнями блогу, вже дуже скоро.

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: