Вітаю, друзі! Свої хвалебні оди в честь програмки (месенджера) QIP2012 я продовжую співати, хоча деколи квіп змушує робити зайві рухи. Одного разу вже були проблеми в цієї програмульки з Twitter, про що вже писалось на блозі, а декілька днів тому відмовився працювати, разом з Твіттером, і Facebook.

Конфлікт Twitter і Facebook

Особисто я не знаю більш зручного і функціонального месенджера, а для блогера – особливо, тому відмовитись від його використання не можу. Тут Вам і Twitter, і Facebook, і Mail.ru Агент, і Однокласники, і ICQ – дуже зручно, не заходячи на сайт, відправити твіт або повідомлення в Facebook. Підходячи до питання з позиції, що будь-яка проблема повинна мати свої шляхи вирішення, я спробував розібратись і цього разу.

Коли QIP2012 відмовився конектитись з Twitter та Facebook, я особливо не переймався, адже на всіх сервісах бувають глюки та збої, тому вирішив декілька днів зачекати. Коли через тиждень проблема залишилась – засів за пошук і форуми, тому що ці дві соціалки для мене вкрай важливі.

Конфлікт QIP

Ось така проблема намалювалась. Звичайно, що можна просто відкрити сайт і зробити необхідні дії, але ж ми прагнемо до зручності, а до цієї програми я дуже звик. Коли я намагався під’єднатись до своїх облікових записів, то QIP видавав мені ось такі помилки:

Facebook

Глючить Facebook

 Twitter

Глючить Twitter

з яких видно, що помилки не в логінах чи паролях, а десь на стороні сервера цих двох соціальних мереж.

Одразу я рішення не знайшов і написав на форумі квіп запит, а тим часом почав тестувати інші програми для обміну повідомленнями. Основні критерії – підтримка облікових записів icq та соціалок.

Спробував icq8, Mail.ru Агент, Miranda, ЯОнлайн … але ні одна з цих утиліт не змогла перевершити квіп в плані зручності та функціоналу. В icq8 та Mail.ru Агент немає Twitter та не підключались Вконтакті, В Міранда – не було конекту з Twitter і сама програма настільки важка, що просто жах, ЯОнлайн немає облікового запису icq … як не одне, то друге.

На форумі QIP мені також особливо не допомогли, давали якісь поради, але все не те, хоча дуже багато людей писало, що проблему вирішили дуже легко.  Аж ось на Google, в питаннях і відповідях, один користувач дав мені посилання на цей же форум, але в якусь чи то закриту, чи то заховану гілку, де пропонували завантажити вирішення проблеми – виправлену версію QIP2012.

Не буду стверджувати, що гілка форуму була закрита, можливо просто я не зміг її знайти, але … завантажив запропоновану версію програми, видалив стару, почистив реєстр та інсталював оновлену … бац, квіп запрацював на всіх парах! Законектився і Twitter, і Facebook! Ура!

Робочий QIP2012!

Пізніше я вже дочитався, що Twitter та Facebook змінили якісь там протоколи і програма просто не змогла побачити нові шляхи. Але розробники оперативно все виправили і внесли зміни. Я в черговий раз переконався, що потрібно просто пошукати … а рішення проблеми знаходиться завжди!

Друзі, якщо Ви не користуєтесь QIP2012 – настійно рекомендую, кращого месенджера годі і шукати. А для того, щоб Ви не шукали десь по форумах рішення, я викладаю Вам 100% робочу версію програми, яку Ви можете собі завантажити. В наступних релізах на офіційному сайті, я впевнений, це питання вирішиться розробниками і викладеться в паблік.

Завантажити останню робочу версію програми QIP2012

Бажаю Вам приємної та комфортної роботи, спробуйте цю програмку – не пожалкуєте.

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...