Мої вітання, товариство! Що робить людина, яка щойно створила блог або сайт? Правильно, іде в пошукові системи і розпочинає збирати інформацію про те, як розкрутити свій сайт, як збільшити відвідуваність та позиції у видачі. Буквально на перших сторінках, які видає пошукова система, користувач зустрічає пропозиції: “прогон по каталогам“, “прогон по каталогам статей“, “прогон по профілях форумів” і т.д.

Чи варто проганяти сайти

Про шкідливість таких прогонів для молодих ресурсів – ми вже говорили ось тут, але сьогодні давайте розберемо питання: “А чи варто взагалі проганяти блоги та сайти?” Всі, хто замовляє у певних компаній чи “оптимізаторів” послуги прогонів, очікують на різкий ріст позицій, відвідуваності, ТіЦ та PR. Але … добре казка мовиться, та не так медово йдуть справи, отже, що приховують такі прогони, яку користь чи шкоду несуть ці послуги нашим ресурсам.

Взагалі то, друзі, SEO, як технологія, не стоїть на місці і те, що було актуально 2 – 3 роки тому, сьогодні може мати зовсім протилежний ефект. Пошукові системи розумнішають, вводять нові алгоритми, нові рейтинги та методи визначення “якісності” та корисності ресурсів.

Колись, декілька років тому, ресурси проганяли і ПС на це дивились “через пальці”, але зараз надзвичайно шкідливо, особливо молодим ресурсам, “проганятись” по різних каталогах. Пошуковики розуміють, що на молодий блог не може вести одразу велика кількість посилань, ну не може він буквально одразу стати мега – популярним і понижують його, де тільки можна.

Але не тільки пониженням у видачі може загрожувати ранній прогон – власник ресурсу, цілком реально, може отримати бан від пошукової системи, а тоді … важко буде довести Яші чи Гуглу, що Ваш сайт хороший та пухнастий.

Та повернемось до основної думки нашого посту – що робити з цими прогонами взагалі? Давайте спробуємо розібратись, що таке “прогон по каталогам” в своїй суті – це розміщення на певних ресурсах посилання на Ваш сайт. Таким чином, зростає кількість вхідних лінків і ресурс (мав би) вважатись ну дуже трастовим та авторитетним.

Багато веб – майстрів намагаються прогнати сайт, для отримання відзнаки Яндекса (у вигляді ТіЦ) і премії Гугла (у вигляді PR). Чи вплине такий прогон на позиції? Доволі спірне питання, але про це трішки далі. А пузомірки … сьогодні це не більше, ніж “мендаль” від ПС і вплинуть вони, хіба що, на вартість продажних посилань, якщо Ви будете ними торгувати.

Які бувають прогони? Адже говорять, що ми проженемо Ваш сайт і по каталогах, і по статтях, і по форумах, давайте розглянемо все детально і опишемо плюси та мінуси, якщо вдасться.

1. Прогон по каталогах посилань – технологія, яка вже давно на стадії вимирання. Виходить наступне, Ви додаєте свій сайт чи блог в такі каталоги, які мають величезну кількість вихідних посилань. Фактично, ПС вважають такі ресурси “лінкозвалищами”, а посилання з неякісних донорів – ніякої користі нам не несуть, якщо не навпаки.

Я неодноразово читав на сео – форумах розповіді людей, які, після прогонів по каталогах посилань, втрачали показники Тіц, тому можна зробити висновок, що це не є корисно, навіть навпаки – дуже шкідливо.

2. Прогон по каталогах статей – дуже багато говорять, що така технологія має результати. Можна засумніватись, адже сам прогон статтями роблять за Вас інші люди, які ці статті розмножують. А розмножити можуть так, що текст взагалі виявиться відвертим “фе” – будемо мати сео текст, який взагалі прочитати нереально, маячня.

Подейкують, що прогон по каталогах статей може вивести сайт в топ за низькочастотними запитами. Якщо таких статей буде декілька сотень – тоді можливо, та набагато краще написати самостійно декілька публікацій, з хорошими анкорами та розмістити їх на ТЕМАТИЧНИХ ресурсах, користі буде набагато більше!

3. Реєстрація на форумах (прогон по профілях) – аналогічно, користі досить мало, ніхто ж не буде обирати та проганяти Ваш ресурс по тематичних спільнотах, а зареєструють на всіх, які попадуться в базі.

Можливо (повторю – можливо), такий метод і буде мати користь, але – якщо форуми тематичні та високотрастові, де дозволять залишити своє посилання в підписі. У всіх інших випадках – не варте уваги.

4. Новий і популярний метод – прогон по Twitter аккаунтах. Цей варіант підійде, хіба що, для прискорення індексації, для ТіЦ і PR твіттерський прогон марний.

Якщо ж Ви, друзі, все ж таки, поставите собі за мету підняти пузомірки, то найкращий варіант, на мій погляд, написати хорошу, оптимізовану та релевантну статтю та на біржах посилань В РУЧНОМУ РЕЖИМІ придбати декілька хороших лінків. Грошей Ви заплатите не більше, ніж за прогони, а результат буде набагато кращий та суттєвіший.

Деякі “матьорі” прогонщики, які хочуть заробити грошей, проганяють сайти таким жахом, як Хрумер.

Автоматичні прогони Хрумером

Це спеціальна програмка, яка має в собі базу певних ресурсів і, ввівши дані про Вас аби як, людина натискає кнопочку і все, прогон готовий. Якщо хтось, колись, десь запропонує Вам подібне – скажемо словами хорошого українського фільму “Пропала грамота” – плюньте дурневі в очі.

Товариство, якщо Ви будете шукати інформацію про те, як розкрутити сайт, запам’ятайте – розкрутка сайту не закінчується прогоном по каталогах, ТіЦ і PR не повинні стояти в пріоритеті. Не першому місці для Вас повинно бути – написання якісних, унікальних статей під ключові запити.

Посилання на Ваш ресурс будуть з’являтись по мірі збільшення якісного та унікального контенту, врешті решт, можете написати декілька хороших, оптимізованих статей та ручками розмістити на тематичних ресурсах.

Форуми – тільки тематичні і тільки в ручному режимі, ніяк інше. Приклад, як я отримав Тіц10 від Яндекса і що для цього робив?

А нічого – просто спілкувався на сео форумах і ціль була не отримання пузомірок, а отримання корисної інформації. Коли я переглянув вхідні посилання, то побачив, що основна маса лінків, на мій блог, йшла з саме цих форумів, а в черговий АП Яші – я побачив 10 +.

Чи купував я посилання? Так, але буквально декілька штук і з “масних”, тематичних сайтів та блогів, для пришвидшення індексування матеріалів. До речі, ці посилання, в плані ТіЦ, не дали абсолютно нічого, тобто 0.

Отже, друзі, кажемо автоматичним прогонам наше НІ, сідаємо за написання хорошого матеріалу, якщо ми робимо блог для людей, та оптимізуємо статті під низькочастотні запити.

Як же просувати та розкручувати ресурс? Все просто – пишемо статті під низькочастотники, оптимізуємо та перевіряємо релевантність, аналізуємо конкурентів та купуємо (або здобуваємо безкоштовно) посилання на ці матеріали. Варто пам’ятати, що просувається не сам блог, як “Сайт Васі Пупкіна”, а просуваються окремі статті.

Бажаю Вам терпіння, наснаги та хороших позицій у видачі.

Шануйтеся.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...