Відкрити меню

Пропозиція до читачів – семінар-практикум, вебінар … одним словом – обмін досвідом

Вітаю, шановні читачі! Виникла в мене сьогодні цікава ідея-пропозиція до всіх, хто читає мій блог, хто цікавиться блогосферою, хто розпочинає створення власного ресурсу або уже веде україномовний блог – я пропоную Вам зустрітись! Ні, не в певному місті чи місці, тобто їхати Вам нікуди не потрібно, я пропоную віртуальну зустріч.

Що це таке і для чого? Я пропоную всім, тим хто завантажив мій безкоштовний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками”, тим, хто ще не завантажив через певні технічні проблеми, тим, хто вже розпочав роботу над курсом, всім українським блогерам, хто вже давно веде свій блог або розпочав недавно – зустрітись для обміну досвідом, для вирішення певних проблем чи питань, для корисного проведення часу.

Як все це буде виглядати? Все дуже просто. Колись я придбав для таких цілей спеціальну віртуальну кімнату для проведення онлайн занять. На перших порах запуску та розвитку блогу, я провів тестові заняття, на яких розглядав питання створення власного блогу, тому ця технологія чудово себе зарекомендувала та працює.

Виглядає це дуже просто – я відправляю Вам посилання на кімнату, Ви відкриваєте його в браузері, заходите і ми гарно та цікаво спілкуємося. При  наявності веб-камери ми ще можемо бачити одне одного. Технологія не буде диковинкою для тих, хто користується скайпом, але тут є ряд певних переваг та відмінностей, а саме:

– в віртуальній кімнаті можна показувати всім учасникам певні сайти чи блоги у вбудованому браузері;

– можна малювати та креслити на спеціальній магнітно-маркерній дошці;

– можна показувати та гортати слайди;

– учасників може бути декілька сотень (моя кімната, правда, розрахована, поки що, на 17-18 чоловік);

По мірі актуальності пропозиції я буду збільшувати аудиторію, але для моїх цілей цього, поки що, вистачало.

Отже, ми можемо зустрітись та обговорити проблеми завантаження курсу, створення блогу, ідеї блогу, поділитись цікавими думками та планами, що дуже важко передати в текстовому форматі і ще багато іншого.

Українська блогосфера ще дуже молода і хороших та якісних блогів на українській мові ще дуже мало, тому, на мій погляд, українським блогерам та тим, хто розпочинає – варто гуртуватися та дружити 🙂 .

Пропоную таку тестову зустріч, а там подивимось, в що це виллється. Давайте зустрінемось у вихідний день, щоб було всім зручно, та познайомимось, обговоримо, поділимось …

Можливо нам гуртом вдасться організувати щось на кшталт української школи блогерства … подивимось. Потрібно рухатись, щось робити для популяризації української мови в мережі, тому запрошую всіх бажаючих. Час та дату зустрічі пропонуйте в коментарях.

Це оголошення не буде мати терміну дії, тому, якщо у Вас виникнуть якісь міркування – пишіть в коментарях, будемо обговорювати.

Шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Я ще не до кінця додивився курс. Все десь часу не вистачає.
  Але посилання вишли на скайп, якщо вийде то можна поговорити.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Обов’язково вишлю, подивимось наскільки ця пропозиція буде актуальною.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google