Відкрити меню

П’яний ДАІшник без штанів – гордість харківської міліції

Вітаю, друзі! Про нашу міліцію ходить дуже багато чуток та історій, люди не вірять представникам влади в погонах, а ті, в свою чергу, замість підняття статусу та престижу правоохоронних органів, посилюють негативне ставлення практично всього населення до цієї структури. Особливою народною “любов’ю” можуть похвалитись працівники Державної Автомобільної Інспекції, які просто страшний жах для водіїв і синоніми лайливих слів для всіх власників транспортних засобів. Не сперечаюсь, в правоохоронних органах є чесні люди, але вони як динозаври, на стадії вимирання, тому що не вміють пристосовуватись до цієї системи і їх просто з’їдають.

П'яний гаїшник Харків

Навіть ті, хто не має автомобіля, вже давно звикли до хабарів на дорогах, до не зовсім чистих на руку інспекторів, про злочини міліціянтів ми можемо побачити практично в кожному випуску кримінальних новин на телебаченні, але деякі вчинки наших правоохоронців просто вводять в ступор.

Нещодавно, буквально на днях, харківська міліція соромливо опускала очі до підлоги через п’яну витівку свого співробітника. ДАІшник, який мав би боротися за дотримання правил дорожнього руху, який повинен попереджувати створення аварійних ситуацій на дорогах, сам став причиною ДТП та ганьбою всіх інспекторів автомобільної інспекції.

Варто сказати, що їзда в нетверезому стані та створення при цьому аварійної ситуації – чи не найстрашніший злочин в очах ДАІшників і штрафують це діло також серйозно. А от цей харківський сержантик, прийнявши на груди, уявив себе чи то Шумахером, чи то головнішим за головнішого генерала, сів за кермо і як наслідок – ДТП.

Коли свідки зупинились, пропонуючи допомогу, то побачили людину у формі в повному неадекваті. Люди цього не стерпіли і вирішили покарати міліціянта (вже колишнього). Коли на місце пригоди прибули наряди, свідки наполягли на складанні протоколу на місці, адже відома небезпека уникнення покарання, якщо б цього сержанта просто забрали з місця ДТП.

Знайдена в кишенях чимала сума грошей свідчить про те, що цей інспектор, скоріш за все, був не сильно чесний і брав “на лапу”. В п’яному дурмані він спробував замаскуватись досить оригінальним способом – одів штани з лампасами навиворіт, мабуть гадав, що в такому вигляді його ніхто не впізнає.

Ми вже звикли до кримінальних злочинів, до вбивств, до крадіжок, до деградації суспільства, але навіть при скептичному ставленні до правоохоронних органів, в глибині душі жевріє надія на те, що є чесні люди, що є можливість дотримання законодавства, що можна вирішити все законним шляхом. Та коли дивишся на таких стражів закону – надія помирає.

З давніх часів, слово офіцер асоціювалось з гідністю та чесністю, та видно про це почали забувати, якщо вже не забули зовсім. Саме звертання – панове офіцери – свідчить про достойних людей, які мають право так називатись, а цей … він і офіцером не був, так … сержант, і слава Богу вже ним і не стане.

Я маю велику надію на те, що керівництво харківської ДАІ не дасть уникнути покарання цьому служителю закону і не дозволить, через деякий час, йому виплисти на новій посаді в правоохоронних органах.

Колись хлопчики хотіли стати міліціонерами, військовими, пожежниками … сумніваюсь, що зараз в молодого покоління такі ж бажання, зараз в “тренді” клуби, тачки, курнути-нюхнути, одним словом – бути крутим. Про чоловічу гордість та гідність вже ніхто і не згадує … еволюція (тобто деградація).

Дивіться самі сюжет про цього гонщика та поширюйте відео, нехай це побачить якомога більше людей.

Будьте обережні на дорогах, бережіть себе та своїх дітей, вдалих Вам вихідних.

Шануймося та будьмо достойними.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. MrVigner сказав:

  Вчора сюжет в новинах бачив про цього даішника… Для мене це не новина… Я на власні очі бачив набуханих в сраку (вибачте за вираз, але інакше не скажеш) “слідаків”, які нагло користувались своїм службовим становищем (“трясли ксивою”) і їм відразу пробачались “проступки”.
  Наша система влади зіпсована повністю, причому абсолютно всі її вітки.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Абсолютно згоден, ні додати ні відняти 😐

   Відповіcти
 2. Pavlofox сказав:

  Всі ці випадки із правохоронцями (суддями, чиновниками)- від безкарності.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Найгірше те, що і не покараєш так просто когось, якщо там кум на кумові сидить та сватом поганяє. Кругова порука.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google