Відкрити меню

Редірект після першого коментаря без плагіна – заміна Comment Redirect by Yoast

Вітаю, товариство! Постійно я відтягував робити якісь зміни у функціоналі блогу, все часу не вистачало, але сьогодні вирішив зайнятись цим питанням детально. Спеціально під публікації, де ми будемо розглядати альтернативні рішення для блогу без використання плагінів, я створив окрему підкатегорію “Хаки (функції без плагінів)” в батьківській категорії “Плагіни для WordPress”. Всі функції, які будуть в цій категорії публікуватись, я використовуватиму сам, тому перша перевірка проходитиме на моєму блозі, так що в дієвості таких рішень можете бути впевнені.

Редірект без плагіна

Для чого морочити собі голову та реалізовувати якісь функції, якщо можна просто поставити плагін? Коли Ви тільки встановили блог та почали його наповнювати, плагінів може бути всього декілька штук, але з часом, Ви будете намагатись розширити функціонал ресурсу і цих додатків буде ставати все більше. А кожен плагін – це певний відсоток навантаження на ресурс та своя частка в зменшенні швидкості завантаження сторінок. Тому, чисто теоретично, чим плагінів менше – тим краще для швидкодії блогу.

Звичайно, що повністю відмовитись від використання додатків ми не зможемо, але спробуємо максимально зменшити їх кількість. Наразі у мене на блозі стоїть активних 23 плагіна і якщо мені вдасться зменшити це число хоча б до 10-15 – буде просто чудово.

В цій статті я буду реалізовувати можливість перенаправлення відвідувача після першого коментаря на окремо створену сторінку. До сьогодні цю функцію виконував плагін Comment Redirect by Yoast, який автоматично перенаправляв коментатора після першого відгуку на сторінку https://olegvoloshchuk.com/congratulation.

Отже, нам необхідно завантажити на ПК файл functions.php нашого шаблону. Не редагуйте файли в редакторі WordPress, адже в разі помилки – Ви не зможете повернутись назад, а на ПК, в редакторі Notepad++, Ви завжди маєте можливість відмінити зроблений крок.

Відкриваємо functions.php текстовим редактором Notepad++ і на самому початку, одразу після тега <?php в новому рядку прописуємо наступне:

Зверніть увагу на рядок “/* URL сторінки привітання з першим коментарем */”. Не забудьте замість моєї сторінки підставити свій лінк, тобто замість https://olegvoloshchuk.com/congratulation прописуєте адресу своєї сторінки, яку Ви попередньо повинні створити.

Ось як це виглядає у файлі functions.php:

Редірект після першого коментаря

Тепер давайте поговоримо про цю сторінку-поздоровлення – що там написати і що розмістити.

Тут Ви можете дати волю своїй фантазії та розмістити будь-який текст: привітати коментатора з першим коментарем, розказати про що цей ресурс і що відвідувач отримає, запропонувати якийсь подарунок і т.д.

На рахунок подарунків – якщо Ви не створюєте ніяких інформаційних курсів, книг, відеоуроків, то можна просто скористатись інформацією у вільному доступі. Наприклад, Ви ведете блог про кулінарію – зробіть цікаву добірку оригінальних рецептів, оформіть це в PDF та запропонуйте своїм читачам.

Або ще приклад – блог про вишивку чи “хенд мейд”. Зробіть добірку узорів, опис інструментів, інструкції по виготовленню якихось виробів і т.д. Якщо пофантазувати, то дуже легко можна вигадати, а що подарувати читачам за перший коментар. Звичайно, можна і без подарунків, просто сказати добре слово та подякувати, тут уже вирішуйте самі, що і як Ви будете писати чи пропонувати.

Тепер невеликий підсумок: за допомогою цієї функції я позбавився одного плагіна, але зберіг на блозі його функціонал. Таким чином ми будемо рухатись і далі – я буду викладати максимально зрозумілі інструкції, які перед цим обов’язково випробую на своєму ресурсі і переконаюсь в їх ефективності та дієвості.

Наразі у мене мінус один плагін. Якщо Ви не використовували Comment Redirect by Yoast, то можете одразу реалізувати цю функцію та отримати цікавий і корисний функціонал на своєму блозі.

Бажаю Вам хорошого дня та максимум позитивних вражень.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 3 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Треба буде мені подумати: можливо пропонувати в подарунок за перший коментар безкоштовно електронну книгу.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Подумай, ти маєш що запропонувати 🙂

   Відповіcти
 2. Мирослав сказав:

  Треба спробувати

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google