Відкрити меню

Рейтинг коментарів та статей на WordPress – цікавий плагін Rating-Widget

Мої вітання, шановне товариство! Доволі заїжджена тема, рейтинг коментарів та статей на WordPress, але виявилось, що дійсно вдалих та робочих рішень не так вже й багато. На днях, працюючи над одним проектом, я витратив купу часу, щоб знайти зручний та неглючний плагін для рейтингу коментарів – більшість тих рішень, які пропонуються, не викликали в мене захоплення. Але, порившись в інтернеті та посортувавши всі пропозиції – я зупинився на плагіні Rating-Widget.

Рейтинг коментарів та статей

Що ж такого хорошого в Rating-Widget і чим цей плагін відрізняється від інших? Rating-Widget дозволяє організувати рейтинг на основі голосів відвідувачів не тільки до коментарів, але й до статей та сторінок, все в одному. Окрім цього – це єдиний плагін, який запрацював одразу і без різних “танців” – встановив, налаштував і все готово. Отже – як організувати рейтинг коментарів та статей на WordPress за допомогою Rating-Widget? Читаємо статтю далі.

Завантажуємо плагін Rating-Widget з офіційного респозиторію та встановлюємо. Сам процес інсталяції я розглядати не буду, все як і завжди – “Плагіни-Додати”. Після встановлення у Вас в лівій колонці майстерні з’явиться пункт “Ratings”.

Рейтинг

Обираємо цей пункт і потрапляємо в основні налаштування плагіна Rating-Widget. Для початку давайте оберемо мову – українська тут присутня, хоча реалізована якось на половину, але нам вистачить. Шукаємо пункт “Rating-Widget Options” та виставляємо українську мову. Після кожної зміни будь-якого значення не забуваємо тиснути кнопку “Зберегти зміни”.

Змінюємо мову

Тепер давайте пройдемося по основних налаштуваннях плагіна Rating-Widget та подивимось, що він нам може запропонувати.

Перша вкладочка дозволяє обрати: до чого ми хочемо виводити рейтинг та де цей рейтинг буде виводитись – ліворуч, праворуч, над чи під обраним об’єктом. Так як мені необхідно було вивести рейтинг тільки коментарів – то я залишаю галочку на “Comments”, а з інших об’єктів прибираю.

Місце рейтингів

Пізніше ми розглянемо і рейтинг до постів, але наразі зупинимось тільки на коментарях. Наступна опція – “Rating-Widget Options”, де ми обирали мову. Тут нам пропонують пофантазувати на рахунок зовнішнього вигляду наших рейтингів: тип – зірочки чи палець вверх, тема – там Ви знайдете декілька тем оформлення рейтингу, розмір – обираємо бажаний і закрити чи дозволити рейтинг.

Зовнішній вигляд рейтингів

Не забувайте, що після кожної зміни хоча б одного пункту – необхідно натиснути “Зберегти зміни”. В самому низу “Rating-Widget Options” Ви можете побачити маленький підпункт “Advanced Settings” – я його розглядати не буду, там Ви зможете погратись з шрифтом, текстами, але мене все влаштовувало і необхідності щось там міняти я не бачив. Та знайте – така опція є.

Наступний пункт: “User Availability Settings” – налаштування для користувачів.

1. “Show active Comments ratings for all users” – показати всі активні рейтинги для всіх користувачів.

2. “Disable Comments ratings for unlogged users” – можливість виставити рейтинги буде недоступна для незареєстрованих користувачів.

3. “Hide Comments ratings from unlogged users” – приховати рейтинги від незареєстрованих користувачів.

Опції рейтингів

Рідко хто на блогах використовує реєстрацію, але така можливість є. Я поставив перший пункт, коли голосувати за коментар можуть всі користувачі.

Наступна опція – “Specific Visibility Settings”. Доволі дивна можливість, як на мене – тут пропонують обрати на які коментарі ставити рейтинг, а на які ні. Не знаю коли це може бути потрібно, та все ж – таке можна реалізувати.

Виключення рейтингу

Наступне – “Categories Visibility Settings”. Тут я гадаю все зрозуміло – якщо Ви обираєте рейтинги для статей, то тут можна виставити для яких категорій ці рейтинги будуть доступні.

Виключення категорій

Далі – “Voting Frequency Settings”. Це вже важлива опція для будь-якого рейтингу чи голосування. Тут нам надають можливість виставити періодичність голосування для кожного користувача: всього один раз, раз на день, раз на тиждень і т.д. Як правило, для точної картини, обирають перший пункт – всього один раз.

Періодичність рейтингів

Все, на цьому можна зупинитись, найважливіші опції ми розглянули. Давайте тепер подивимось, а як ці рейтинги виглядають в коментарях? Виставив я всі необхідні мені пункти і зберіг зміни. Тепер на проекті коментарі мають наступний вид:

Коментарі

Як на мене – гарно, стильно та функціонально. Аналогічну можливість можна увімкнути і для публікацій. Для цього в самому першому пункті відмічаємо разом з “Comments” також і “Blog Posts”, та виставляємо і для статей бажані параметри.

Рейтинг для статей

Тепер можливість оцінити та виставити рейтинг з’являється і в публікаціях. Дуже простий та функціональний плагін Rating-Widget.

Можливість рейтингу для статей

Ще один плюс Rating-Widget в тому, що цей плагін має свій власний віджет, який дозволяє вивести в сайдбар результати рейтингів – коментарів, статей, сторінок і т.д.

Віджет плагіна рейтингів

Ось так все просто. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші статті та коментарі відвідувачів були оцінені, мали власний рейтинг та Ви могли вивести статистику найбільш популярних публікацій – рекомендую плагін “Rating-Widget”. Користуйтесь.

Завантажити плагін Rating-Widget

Бажаю Вам вдалої реалізації рейтингів на Вашому блозі, шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 10 комент
 1. Благін скоріше для “наворотів”, ніж необхідність 🙂 Хоча оцінка всієї статті – то цікаво, а “лайки” до коментів то зайве 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Тим не менше – багато хто бажає поставити собі рейтинг коментарів, а плагін цікавий тим – що поставив один плагін і при потребі вмикаєш чи вимикаєш рейтинги до того чи іншого об’єкту. Потрібно тільки до статей – відімкнув до всього іншого. Зручно.

   Відповіcти
 2. Петро сказав:

  Цікаво чи появляються дані оцінки (зірочки) у якості сніпета у пошукові видачі?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не думаю, по крайній мірі в описі плагіна я цього не знайшов. Існує інший плагін, який видає зірочки в сніпетах, але лінки на його завантаження вже неактивні і, я так зрозумів, його просто зняли або просто перейменували в інший. Хоча з цим плагіном почекаю – на тому проекті подивлюсь видачу і відпишусь в коментарях.

   Відповіcти
   1. Петро сказав:

    Добро. Мене просто дуже цікавить такий сніпет для моїх комерційних проектів. Він добряче підвишує клікабельність.

    Відповіcти
 3. Віктор сказав:

  Досить цікавий плагін. Поки що завантажувати собі не буду, але матиму на увазі. Гляди колись і знадобиться. 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Своєрідний … для коментарів на любителя, а от для оцінки статей – варто придивитись.

   Відповіcти
 4. Leniwiec сказав:

  А цей плагін безкоштовний? А то при його встановленні розробники видають повнофункціональну версію, а от що потім? 😐

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Коли встановлюєте – то він буде в безкоштовному варіанті з можливістю зробити апгрейд до платної версії, а от чи робити цей апгрейд – вже обираєте вже самі.

   Відповіcти
   1. Leniwiec сказав:

    Дякую, Олеже)

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено