Відкрити меню

Робота в інтернеті – чи існує вона насправді?

Ви знаєте, скільки людей  кожного дня шукають в інтернеті цю інформацію? Якщо не розділяти на регіони та мовні запити, то тільки по точній фразі “Робота в інтернеті” кожного місяця здійснюється біля 150 000 запитів пошуковим машинам. А коли взяти ще й подібні запити, на кшталт “заробити в інтернеті”, “як заробити в інтернеті”, “чи є робота в інтернеті” і тому подібне, то кількість користувачів, які довблять ПС цими питаннями, перевалить за мільйон. Але найголовніше, що практично всі шукають не роботу в інтернеті, а якусь панацею, всі хочуть мати все і одразу, нічого для цього не зробивши.

Друзі мої, запам’ятайте одну просту істину – гроші в інтернеті є, в інтернеті немає халяви! Нажаль, 98% користувачів вперто не хочуть це розуміти. Вони шукають “як заробити мільйон за три дні” і в пошуках проводять просто прірву часу. Ну не хоче народ розуміти, що інтернет – це те ж саме реальне середовище, тут є продавці та покупці, тут є попит та пропозиції, тут є роботодавці та безробітні, тут є все, що ми бачимо в повсякденному житті. Тут немає єдиного – халявних грошей, в принципі, як і в реальному світі.

Для того, щоб щось отримати – необхідно щось віддати. Бажаєте мати хорошу роботу в інтернеті? Наприклад, працювати в дизайнерській студії віддалено? Без проблем, але Ви повинні вміти щось робити. Створювати сайти, як приклад. А що для цього необхідно? Правильно, навчитись їх створювати. Відповідно потрібні знання, а що б знання отримати – треба вкласти свій час на навчання. Вкладаєш свою працю – отримуєш роботу. Все просто, як двері.

Ну подумайте логічно, хто і чому повинен віддати Вам свої гроші просто так? Як можна отримати дохід нічого не роблячи? Підійдіть до будь-якої людини чи підприємця та скажіть: “Слухай, дай мені 1000 доларів?”. Здогадуєтесь, що почуєте у відповідь? То чому всі думають, що в інтернеті все по іншому?

Звичайно, що робота в інтернеті цікавить всіх, тому що це зручно, прибутково, престижно та набагато більше звільняє Ваш робочий графік. Але потрібно працювати.

Чи ще один варіант, так званий “бізнес в інтернеті“, пропозиціями якого просто завалена всесвітня мережа. Ситуація аналогічна – такий вид діяльності існує, він надзвичайно прибутковий, але тут потрібно знань в 1000 раз більше, ніж при простій роботі на когось.

Вам необхідно не тільки вміти щось робити, але й мати організаційні здібності. А що для цього потрібно? Правильно, знання та навики. Знання Ви можете здобути, якщо вивчатимете певну галузь, ну а навики – потрібно працювати та працювати. Тоді все у Вас вдасться.

Я не говорю про той бізнес, який працює за наступною схемою: купи мій навчальний курс “Як заробити мільйон за місяць” і я навчу тебе, де шукати таких самих лохів і впарювати цей курс їм. Ось і вся схема. Ні. Якщо вже говорити про свою справу – то про дійсно ПРАВИЛЬНУ діяльність. Наприклад, на продажі цікавої та корисної інформації чи на передачі своїх знань, тощо.

Я не стараюсь Вас налякати чи відмовити від пошуку роботи чи своєї справи в інтернеті, ні. Я хочу Вам донести просту істину – задарма ніколи у Вас нічого не вийде! Ви просто змушені щось віддати – гроші, сили, час, старання…

Говорячи слово “бізнес”, я не мав на увазі МЛМ чи, як його ще називають, мережевий маркетинг. Свого часу я працював в таких компаніях та бачив цю кухню “з середини.”  Це не бізнес – це імітація. Так, заробляв я непогано, пригадую, на перші зароблені гроші в МЛМ я придбав свій перший ноутбук, але … пройшов час і до мене дійшло – ну не лежить душа моя до МЛМ, ну не лежить і переробити я себе не зміг.

Працюючи на МЛМ компанію, навіть маючи високі результати, Ви все рівно залишаєтесь заручниками керівників цієї структури. Ви не маєте власного бізнесу – Ви працюєте на компанію та на її власників, як не крути. А компанія… сьогодні є, а завтра немає…

Це було про погане)). А тепер про хороше)).

І так, робота в інтернеті для початківців. Я говорив про це, говорю та буду говорити – немає на світі людини, яка б не вміла нічого! Кожен з нас щось може робити краще за інших або так само. Тому, для тих хто бажає знайти роботу в інтернеті я раджу одне – підіть на сайт www.free-lance.ru. Це своєрідна біржа зайнятості, де роботодавці шукають виконавців.

Ви можете писати тексти на замовлення, малювати, виконувати багато іншої роботи, яку знайдете на цій біржі. Пропозицій там – греблю гати! Якщо не вірите – я Вам зараз це доведу.

Одного разу до мене звернулась моя знайома з запитанням: “Де можна заробити в інтернеті без вкладень та особливих технічних знань”. Звичайно, що я порадив їй біржу www.free-lance.ru і дивіться, що з цього у Наталі вийшло. Ось Вам скріншот нашої переписки в ICQ (збільшіть зображення).

Переконались? Робота в інтернеті є, її просто потрібно хотіти виконувати. Будете виконувати її старанно – будете отримувати непогані гроші.

Тепер про свою справу в мережі. Тут порада може бути одна. Якщо Ви дійсно бажаєте працювати на себе, мати власний бізнес в мережі – Вам необхідно підготувати для цього міцну платформу. Дві найголовніші складові – це власний блог та підписна база Ваших читачів. Взагалі, про бізнес в інтернеті не розказати в рамках однієї статті, про це ми будемо говорити окремо, але зрозумійте одне: для успішної справи та результату, персональний блог Вам необхідний, як повітря. Інакше гаплик.

Технічні моменти – технічними моментами, а от хороший, популярний та цікавий персональний блог – це основа, основа, з якої і необхідно стартувати. Абсолютно всі успішні люди в мережі починали з власного блогу і надалі продовжують його розвивати. Але, друзі, блог повинен бути професійним, не на безкоштовних Юкозах, а на хорошому хостингу. Про безкоштовні варіанти ми вже говорили ось в цій статті – це нам не підходить.

До чого я веду, якщо бажаєте знайти роботу в інтернетіwww.free-lance.ru або інші біржі. Це як в житті: немає роботи – ідеш на біржу. З відмінністю в тому, що в інтернеті пропозицій багато та оплата праці не рівня реальній з/п.

Якщо ж Ви бажаєте щось більшого – персональний блог! Ось на чому Ви повинні сконцентрувати свою увагу для початку. Блог та підписна база. Коли буде готовий міцний фундамент – тоді можна будувати далі.

- · · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 14, середній: 4,50 з 5)
Loading...
Обговорення: 29 комент
 1. Shakin сказав:

  Как умно вы пишете, просто загляденье. и про юкоз вы правильно подметили. я вот первый свой блог основал на VPS хостинге. это отличные сервеса для блоггеров и таких же серьезных проектов. хотя я оплачиваю около 10 долларов в месяц, но это того стоит.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Я думаю, що 10 баксів для початківця занадто, можна на перших порах взяти звичайний віртуальний за 2-3 долара.

   Відповіcти
 2. Hanter сказав:

  Пам’ятаю свої перші заробітки в тенетах.
  Було це на читанні листів та перегляді реклами.
  Пізніше навчився робити сателіти і на них заробляти.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну кому що до смаку, в принципі, кожен обирає своє, головне – це те, що гроші в мережі є, а як їх хто заробляє … це вже справа особиста.

   Відповіcти
  2. Марія сказав:

   Мене цікавить як заробити на читання листів та перегляд реклами а можна ссилку

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Не підкажу, це утопія заробляти на такому …

    Відповіcти
 3. Вікторія сказав:

  Я теж починала заробляти в інтернеті на кліках. Потім зайнялася фрілансом. Але фріланс все одно не те, хоча дохід і більший, ніж на кліках. Потім створила свій сайт, котрий і приносить мені пасивний дохід.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В ідеалі всі прагнуть пасивного доходу, хоча люди є різні, комусь і фріланс до смаку.

   Відповіcти
  2. дарина сказав:

   А не підкажете на яких сайтах ви заробляли кліками

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Ви думаєте я вже зараз згадаю що то були за сайти? )) В гуглі за запитом “букси”, “заробіток на кліках” Ви знайдете їх чимало. Знайдете, то також візьміть назву букса на виконайте ще один запит “Відгуки про …” та й приймете рішення.

    Відповіcти
 4. Валентин сказав:

  Я також починав з серфінгу. Але то був не заробіток, так кілька доларів на місяць. Потім перйшов на написання статей на біржах контенту, чим займаюсь і зараз. Місяць тому запустив свій сайт і вже починаю отримувати з нього певний дохід.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Я думаю, що з серфінгу та кліків починали всі, ну майже всі 🙂

   Відповіcти
 5. Федір сказав:

  Так, цікаво написано, але для початківців.

  Тим хто мають сайти – раджу підключити їх до бірж продажу посилань. Я досить багато грошей заробив таким чином))

  sape.ru
  linkfeed.ru
  setlinks.ru
  mainlink.ru

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не радив би я цього робити, ой не радив би. Молоді та низькотрастові сайти перетворяться просто в лінкозвалище та ще зароблять санкції, а сапу вже давно признали просто кілером для сайтів.

   Тим більше, шановні, якщо у Вас високотрастовий та добрий сайт, ні в якому разі не підключайте його до бірж автоматичного продажу посилань!

   Продавайте посилання – але акуратно та не більше 1-го на сторінку, а сапа, як приклад, просто закакає Ваш ресурс. Якщо Вам ресурсу не шкода – маєте свій розум та лій в голові.

   Так, цікаво написано, але для початківців.

   Так саме для початківців і писалось.

   Відповіcти
 6. Сергій сказав:

  Всі ми є і довіку будемо початківцями. Інше питання – в якій галузі?.. 🙂

  З систем активної реклами теж свій зиск є для початківців: можна побачити, хто на чому і як заробляє і виьрати счось своє. 🙂

  Тема пасивного доходу завжди актуальна, але на жаль стабільності тут не буде, якщо маєш тільке одне таке джерело прибутку. Тому кожен мусить постійно розвиватись, працювати і відганяти лінь 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Можливо, але в мене упереджене ставлення до САР – неприродній трафік.

   Відповіcти
 7. Сергій сказав:

  Абсолютно згоден. Свій СДЛ через САР я ніколи б не рекламував і нікому б не радив. Просто для досвіду може комусь було б корисно дізнатись, що таке САР, як вона працює і з якою метою її використовують.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Абсолютно згоден – знання річ потрібна, навіть потрібно знати, як робити не можна))

   Відповіcти
 8. Інфопортал сказав:

  Пишеш, що на юкозі погано, то правда от створив сайт Інфопортал вложив час, кошти, через певний час заблокували повністю, якись хакер поскаржився на сайт за спам на його сайті і без розборок і попереджень., ледве вмовив розблокувати. Переніс сайт на юБеб, думав, що нормальний хостинг але тож вони пхають у анкор теж посилання на юкоз. ❓

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Скажу відверто – вперше чую про хостинг юБеб 😐

   Відповіcти
   1. Інфопортал сказав:

    Ой вибачте юВеб

    Відповіcти
  2. Олег Волощук сказав:

   Знайшов … та це той самий Юкоз … той же дишель, лиш впоперек…

   Відповіcти
 9. igor сказав:

  Також відмовився від ucozy точніше не створюю більше сайтів крім тих що є. На них заробляти тяжче ніж на звичайній платформі. Але для зриву трафіку на кілька днів це самий раз

  Відповіcти
 10. Олег Волощук сказав:

  “Але для зриву трафіку на кілька днів це самий раз” – не знаю, в кожного мета та цілі різні.

  Відповіcти
 11. володимир сказав:

  Класно написано,хоча я нічого в тому не розумію.(Пока)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну це пока)) 🙂

   Відповіcти
 12. like сказав:

  Існує звичайно, але в реальному житті веселіше, ось приклад )))
  http://bc-like.com/misto/2014/09/10/putn-dopomaga-blocerkvskim-pdprimcyam-shukati-novih-klntv.html

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Загнеться пуйло – шукай нову ідею, напряжно 🙂

   Відповіcти
 13. Павло сказав:

  Ясно понятно

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено