Відкрити меню

Роскомнадзор починає пресувати росіян по-чорному – диктатура рулить

От дивлюсь на те, що відбувається в Росії, читаю новини і перед очима картина повстання з попелу “великого і могутнього СРСР”. Ті ж самі заборони, цензура, диктаторські правила та закони, ніякої свободи слова та волевиявлення – совок. Є в Росії такий собі орган контролю, як Роскомнадзор, який краще за всіх знає – правильно це чи ні, морально чи аморально, небезпечно для країни чи можна пропустити … такий собі комітет інформаційної цензури, який може що завгодно дозволити чи заборонити. От і зараз пасок цієї цензури все тугіше стягується навколо прав та свобод російських користувачів.

Роскомнадзор

Нещодавно Яндекс та LiveJournal вирішили приховувати від широкого загалу кількість читачів популярних блогерів, наприклад – на LiveJournal у дописувачів, кількість друзів яких перевищує 2500, в статистиці відображається 2500+, а більш детальні дані доступні тільки для авторів та адміністраторів сервісу. Це нововведення збіглося з диктаторськими законами, які були прийняті і прирівнювали блогерів, відвідуваність який перевищує 3000, до засобів масової інформації з усіма подальшими наслідками.

Роскомнадзор заявив, що йому начхати на нові правила сервісів і він буде самостійно відслідковувати статистику та приймати рішення. Як відомо, коли блогера в Росії прирівнюють до СМІ, то він зобов’язаний вказувати свої персональні дані (прізвище, пошту тощо), для можливості поскаржитись на ресурс та автора у відповідні офіційні органи.

Відповідно блогер, який має хорошу відвідуваність, повинен бути дуже обережним, адже будь-який вислів чи інформація, яка не сподобається владі, може бути використана проти нього. Тепер не автор вирішує, що йому писати на своєму ресурсі, а роскомнадзор, от і де тепер свобода слова? Є там ще певний перелік правил, я особливо не вникав, достатньо самого формулювання закону, за порушення яких накладається “недитячий” штраф.

Так за перший проступок, який “вичислить” роскомнадзор, фізична особа заплатить 30 000 рублів, а юридична – 300 000 рублів. Якщо ж порушник не “розкається” і його повторно зловлять, то штраф збільшується, для фізичної особи – 50 000 рублів, а для юридичної – 500 000 рублів. Нехилі такі собі суми …

Диктаторські закони

Російська влада хоче контролювати все. Не так давно органи безпеки вимагали від засновників соціальних мереж надати їм персональні дані користувачів, які не дуже лояльні до режиму. Все це закінчилось тим, що Павло Дуров, засновник Вконтакті, покинув Росію і за останньою інформацією взагалі не планує повертатись. Він собі засів на якомусь там острові і плював на все, взявся за розробку нової соціальної мережі, але вже не в Росії, нема дурних)).

На мою думку, влада Росії риє собі яму. Ідіотизм чиновників дійшов до того, що вони задумуються над створенням незалежного російського інтернету, який хочуть назвати “Чебурашка”. Я коли прочитав цю новину, то просто був “під столом”, як пишуть інтернет-користувачі, це ж треба додуматись! Свій російський інтернет! Напевно тоді і основною пошуковою системою буде щось на кшталт “Роскомнадзор-пошук”, повний вперед.

Так дивись і пошту будуть перевіряти, що і кому ти пишеш, про що спілкуєшся, що думаєш про владу і т.д. Відродження КДБ, відродження СРСР … якимось нафталіном несе від цього всього.

Інтернет-контроль

Я от собі подумав, що варто передивитись свої дані, синхронізацію з різними російськими сервісами і потрохи переходити на Google та українські продукти повністю, хто зна, що ще стрельне в голову російським чиновникам))). Як каже Павло Дуров: “Я не в Росії, і планів повертатися у мене немає. На жаль, країна в даний час не сумісна з інтернет-бізнесом.”

Щось подібне пробували і в Україні прийняти (тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть), але як казав Кучма: “Україна – не Росія” і всім відомо, чим ці “січневі закони” закінчились.

Так що, друзі, радіймо з того, що ми живемо не в Росії і свобода слова у нас ще не зовсім пустий звук. Звичайно, що проблем зараз багато в державі, до влади знову лізуть зовсім не ті, кого ми бажаємо там бачити, але країна на правильному шляху і у нас є одна ВЕЛИЧЕЗНА особливість і перевага – це волелюбний народ! А народ може дуже багато – це ми вже довели всьому світу.

Щиро бажаю Вам реалізувати всі свої плани, подолати всі перешкоди та досягти своєї мети.

Шануйтеся та будьте щасливі!

Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 21 комментар
 1. Не перестаю дивуватися “покірності” росіян. Та кожна свідома людина зрозуміє, що щось не те їхня влада робить. А вони ж ні, “расія вперде вперед”.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Там блін інформаційна пропаганда такої сили і народ заляканий, але починають потрохи прозрівати … небагато, але початок є.

   Відповіcти
   1. molinski сказав:

    Насправді багато думають щось типу: путін не вічний, це колись пройде, і тоді то заживем.
    Типова рабська свідомість

    Відповіcти
 2. Pavlofox сказав:

  До останньої (чи передостанньої) статті Олександра Борісова було обговорення на цю тему. І найгірше, що вони в більшості вважають що це нормально!
  Типу буде порядок, якщо пресуватимуть, то тільки політичних, а їх права ніхто не порушує, і т.д.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Читав сьогодні класний вислів, що птах, який живе у клітці, вважає вільний політ ненормальним. Ну от так і там приблизно – не уявляють собі просто, як це вільним бути? Як це повстати проти влади? Якщо путлер каже так, значить це добре, це для Росії, значить будемо миритись … цар поганого не скаже.

   Відповіcти
 3. Саша сказав:

  Дурні росіяни… путлер крутить ними, як хоче а вони сидіть і кліпають очима…

  Відповіcти
 4. Nelia сказав:

  Взагалі-то, напевне, це хвороба така в них–їм конче треба сильна рука і щоб було, на кого молитися. Вони, як діти, шукають, доброго батька нації, на зразок Сталіна.
  Дивилась прессконференцію Путіна. Люди задають питання і між ними проскакують “чолобитні” :”Помоги, батюшка, добрий президент, а то сволочи-чиновники денег на больницу не дают”. Що за абсурдна система, в якій ти повинен просити милості і кланятися в пояс людині, яку самі самі ж вибрали (читай “найняли”) бути президентом (читай “ген. директором”) країни? І ні в кого не викликає сумнівів у тому, що може бути інакше.
  І якраз оце в мене найбільше дах зносить: добре, ще, у СССР була інформаційна блокада, а зараз же люди подорожують, читають, шаряться в інтернеті…А все одно в голові непорушний совок. Навіть у багатьох з тих, хто роками живе в Європі.
  У мене теж таке відчуття, що Росія котиться під три чорти. Та чи не затягне за собою і Україну? Дуже сподіваюсь, що нам вдасться відірватися від цього кровожадного зомбі.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Росія повторює шлях союзу, “збирач земель російських” скоро це побачить, побачать всі…

   Відповіcти
  2. molinski сказав:

   Це не хвороба, це політичний курс. На попередніх виборах це було “хто, як не путін”, тепер це “руззкім нузна сільная рука”. Типові політпропогандні технології

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Руська рабська психологія – цар добрий, хоть б’є, але і їсти дає. Українці ментально не такі.

    Відповіcти
 5. Serpiko сказав:

  Проблема не в дурості, шановні колеги! Будь-яку людину можна образити, зневажити, залякати… Будь-яка людина буде уникати загострення ситуації, якщо це не торкається її особисто або родини. Тому існує ця межа терпіння. Путін, Янукович та інші з ними – заставили український народ переступити цю межу! Росіяни ще не досягли точки кипіння, але вона уже близько. Питання часу. Проблема у розумінні!!! Чому у нашому житті так відбувається??? Чому Путін наважився на таке? Невже у нього немає розуму? Сумніваюся. Невже у нього немає простого людського інстинкту самозбереження? Певна річ, що є. У чому ж причина? Причина у боротьбі двох систем! Добра і Зла!!! ВІЛЬНИЙ ВИБІР ЛЮДИНИ – це головне! Зробив Путін свій вибір свідомо? Не знаю! Для себе відповідь того, що у нас відбувається на Землі і особливо у нашій країні, я знайшов давно. Хто хоче зрозуміти, що відбувається – нехай прочитає одкровення, якщо не боїться, – Cім’ї Люцифера.Вона називає себе Таємна Десниця.Можна від цього відмахнутися…?! ВИБІР ЗА КОЖНИМ – шановні колеги. Гугл: одкровення інсайдера(три одкровення).
  Успіху. Serpiko/

  Відповіcти
 6. Павло сказав:

  Я застав ще Радянський Союз і можу сказати, що в сенсі свободи слова, взагалі, адекватності суспільства тоді ситуація не було гіршою, ніж тепер, а багато в чому й кращою. Тоді “дружба народів” було святим поняттям, і уявити собі, що засоби масової інформації натравлюють росіян на українців, грузин, латишів чи когось іншого (навіть євреїв)було просто неможливо. Та й узагалі, пропагандистська істерія в таких обсягах не розпалювалася. Це по-перше. А по-друге, радянській пропаганді ніхто не вірив. На зборах виступали, як належить, але всі були в курсі всього. Не можна було собі уявити, щоб молодь (принаймні, значна її частина) отак от від щирого серця підтримувала державну пропаганду. Я так собі думаю, що населення в Росії просто зомбується – в прямому сенсі, можливо, через телевізор (якийсь удосконалений “25 кадр” чи щось подібне). А в цілому, – слава Богу, що ми не в Росії. У нас теж була спроба ввести “копитні закони” 16 січня. Відстояли свою свободу. Щодо Росії – не одним Яндексом живе український блогер 😉 .

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На днях дивився фільм “Восток-Запад”, який як раз таки показує ті умови, в яких жили люди в СРСР. Я, в принципі, СРСР майже не застав, але пригадую як батько казав, що мусимо іти на парад, мусимо … я не розумів тоді чому, але оце “мусимо” добре пам’ятаю.

   Відповіcти
  2. Олег Волощук сказав:

   А росіяни, як колись і наші люди, ковтають все, що їм пропонують, ковтають і бояться, але точка зламу все ближче і дай Бог росіянам повторити наш подвиг, подвиг Майдану.

   Відповіcти
   1. Павло сказав:

    Усе може бути. Були часи, коли з Росії дув свіжий “вітер перемін”, а в Україні все лише потроху розкручувалося… Але я не хотів би, щоб ми й надалі були привязані до Росії. Пора вже відриватися від неї. Росія – це не весь світ, вона навіть не така вже й велика. За населенням менша, ніж Бангладеш, а річний бюджет приблизно такий, як у трьох північних штатах США. Велика територія – це швидше проблема Росії, ніж її перевага. А корисні копалини не вічні… Придушення свободи й ініціативи людей, зрештою, пригальмує розвиток Росії. Майбутнє за Україною.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     100% Павле, Росія більш-менш заселена ну максимум до Уралу, решта території просто пустує, на Дальньому Сході ще трохи жевріє життя. А саме життя у них – це дотування 2-3 великих міст, решта населення страшно бідує.

     В мене є добра знайома в Москві, так вона каже: “Олег, в Москві люди живуть в цивілізації до московської окружної, далі – занепад. У вас навіть маленькі села набагато більш розвинуті, ніж у нас за 30-40 км від Москви.”

     Бути країною-паразитом вічно не вийде, і жити (добре ти кажеш) постійно на корисних копалинах – мінімум не дальновидно.

     Шлях України – ніяк не з Росією та так званим ТС, Україна самодостатня держава і нам потрібен зовсім інший шлях, не з Росією, яка до речі і взяла початок з подібного відділення московії від Київської Русі.

     Відповіcти
 7. Елена сказав:

  Да, Олег… Давно наблюдаю за тобой. Остается сожалеть о том, что происходит. И с тобой, в том числе. Вернее, уже произошло…
  Только время нас рассудит.
  Ну а если по теме. Так скажу, что сама не так давно обращалась в ругаемый тобой Роскомнадзор, чтобы закрыли сайт с детской порнографией. Через сутки данный сайт был закрыт в сети.
  Я, к слову, свой сайт забросила…
  Запрету на распространение подлежат экстремистские сайты, разжигающие рознь, запрещены ресурсы, распространяющие оружие, наркотики.
  Государство – это орган подавления личности. Везде. Даже в самой благополучной Дании или Норвегии. Там есть очень жесткие ювенальные законы.
  И России, и Украине есть над чем работать. И мне лично будет только радостно, если нашим соседом будет благополучное государство с богатыми гражданами.
  Лишь бы это богатство было не за наш счет. Когда Януковичу поведали, что вступая в ЕС, он приобретет отмену привилегий и высокие таможенные платежи для промышленности Юго-Востока, где сосредоточено 70% промышленного производства всей Украины, от отказался от огульного бегства в ЕС. Сейчас Украину туда за уши тянут. Хотя самой Европе Украина не нужна.
  Норвегия, Исландия (и это не все)не входят в состав ЕС. Мало того, в Евросоюзе зреют раскольнические настроения. А этого только США и надо. Америке очень надо, чтобы на Европейском континенте был свой маленький сомали, каковым сейчас представляется Украина. Соединенные штаты от этого только выиграют.
  Думаю, что ты в курсе, что компания Shell подписала в конце 2013 года контракт на 49 лет о добыче сланцевого газа на территории Украины. Сынок Байдена – тому подтверждение. О том, что происходит с территориями, на которых добывают газ таким образом, надеюсь, ты знаешь.
  Истина проста: Деньги. А не демократия, о которой кричат на каждом шагу.
  Вряд ли ты опубликуешь мой комментарий. Такие настроения у вас не в моде.
  Всего тебе хорошего!.. И всем нам.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Цікаво ж знати, а що таке зі мною відбувається чи то вже відбулось?

   Те, що по зверненню закривають порно-сайти – це добре, але закон прирівнює блоги до ЗМІ, а це далеко не тільки екстремістські матеріали, зброя та наркотики. Чому ж тоді, наприклад, російський сайт kasparov.ru постійно то блокують, то відновлюють? Там немає екстремізму, там просто інформація, яка не угодна режиму.

   Про Януковича і говорити не хочеться, повідали про відміну пільг? Ой ні, тут якраз таки вся причина в тому, що 15 млрд. і можливість надалі “паханствувати” зіграли свою роль. А про ТС – почитай, що зараз відбувається і як падає обсяг торгівлі в митному союзі.

   Сланцевий газ зараз багатьом в оці сидить, чому ж тоді Путін робить всі свої справи саме в Слов’янську? Не в інших містах, а саме в Слов’янску, де основні запаси сланцевого газу? Та простіше простого – якщо Україна почне видобувати цей газ, триндець буде Газпрому з його поставками, навіщо нам тоді купувати в Путіна газ? А Росія, як країна-імпортер, просто втратить дуже багато, ну дуже багато. Основний дохід в бюджет Росії іде від поставок газу.

   Страхають нас вже чим тільки можуть, чому? Та тому що Путіну ніяк не потрібно мати під боком вільну державу, яка розвивається і іде шляхом розбудови. Це приклад, це приклад, який диктатурі ніяк не потрібен.

   Настрої у нас різні в моді і повір, ми не противники росіян чи російського, ми за дружбу, за хороші відносини, за сусідство, але в кожного своя хата і порядки, і лізти з автоматами на нашу землю – мінімум не порядно зі сторони Путіна.

   Я дуже не хотів би, щоб ти сприймала мене як нациста, фашиста, чи як там говорять у вас про націоналістів? Ми ж з тобою знайомі і я гадав, що такої думки у тебе виникнути не повинно було б.

   Всього доброго і тобі, і великий жаль, якщо ти мене не зрозуміла.

   Відповіcти
  2. molinski сказав:

   Треш

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    На жаль … просто я цю жінку знаю і вирішив відповісти, може прочитає. А такий треш в багатьох в голові.

    Відповіcти
 8. Proevogamer сказав:

  Слухай, я вже й сам подумую над тим, щоб зістрибувати з всяких там mail.ru і вконтакте. Хоча, може просто зараз під емоціями від статті та коментаря цієї жінки. ..

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google