Багатьом користувачам відома софтина від Google під назвою Google Earth, яка дозволяє переглядати супутникову мапу нашої планети в найменших деталях. Сьогодні я хочу запропонувати Вам додаток SAS.Планета, який дозволяє переглядати світлини з супутника, що надаються такими сервісами, як Google Earth, Google Maps, Bing Maps, DigitalGlobe, Яндекс.карти, Yahoo! Maps, VirtualEarth, Gurtam, OpenStreetMap, eAtlas, iPhone maps.

Що відрізняє SAS.Планета від  Google Earth? В плані якості я б не виділив серед них переможця, але суттєва перевага SAS.Планета в тому, що за допомогою цієї софтини Ви зможете переглядати мапу Землі без підключення до інтернету або зберегти деякі фрагменти собі на комп’ютер. Також великий плюс SAS.Планета в можливості відображати окрім супутникової мапи ще й політичну або ландшафтну.

Завантажуємо архів з програмою собі на ПК.

Тепер нам необхідно витягнути з архіву теку з програмою. Як працювати з архівами ми вже розглядали ось тут, тому повторюватись я не буду. Витягую вміст архіву на робочий стіл.

Та чекаю закінчення процесу розархівування.

Після цього ми отримуємо теку з назвою SASPlanet_121010.

Відкриваємо цю теку і вкладену до переліку файлів SAS.Планета та шукаємо файл SASPlanet.exe

Запускаємо його та чекаємо завантаження програми.

При першому запуску масштаб мапи дуже маленький, тому тиснемо на функцію збільшення та зближуємо потрібний фрагмент.

Також Ви можете обрати джерело відтворення та тип карти, який бажаєте бачити.

Таким чином Ви можете переглянути бідь-яке місто, будь-яке селище, вулицю, район та таке інше. Ось, наприклад, мапа мого рідного міста Коломия.

В SAS.Планета дуже багато налаштувань та можливостей, але нічого складного немає. Поклацайте по кнопочках та розберетесь самі. В принципі про наднеобхідність SAS.Планета можна посперечатись, але, як би там не було, софтина цікава.

Знаю, що є любителі переглянути мапу Землі з супутника – тому завантажуйте та користуйтесь.

Завантажити SAS.Планета (вага архіву 8.48мб)
Офіційний сайт – www.sasgis.ru

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...