Вітаю, друзі! Кожен користувач, рано чи пізно, отримує карколомну, унікальну, вибухову, дієву, грошову, найновішу пропозицію від представників МЛМ індустрії, де говориться про надвичайно секретні технології заробітку, про систему, яка ніколи і ніде не використовувалась, про яку ніхто не знає і тільки Ви, якщо згодитесь заплатити вступний внесок, станете щасливим обраним, який отримає в свої руки інструмент гарантованого, високоприбуткового бізнесу.

Секретні технології млм

Знайомо? Якщо ні, то найближчим часом обов’язково познайомитесь, гарантую)). Сьогодні представники МЛМ компаній щільно атакують соціальні мережі, розсилаючи повідомлення всім поспіль та додаючи в друзі кожного зустрічного. Виявляється, вони знають те, чого не відаємо ми, у них є секретний метод, завдяки якому, ми станемо просто мільйонерами, адже ми це будемо знати, а інші ні!

Давайте з Вами розберемось, на чому базується бізнес та звідки гроші в млм компаній. Можливо хтось буде зі мною сперечатись, але я впевнений, що всі розмови про унікальні продукти, про секретні технології, про прямі продажі – все це маячня, єдине, на чому побудований бізнес в таких конторах – це СТРУКТУРА!

Ви можете бути супер менеджером, продавати з пів обороту, але без структури, без людей, яких Ви підписали в свою команду, великих грошей не заробити (це гіпотетично). Сам принцип млм заснований на припливі свіжої крові, яка б не була чудова компанія з її продуктом, немає нових дистриб’юторів – немає бізнесу.

Колись ці млм-щики бігали по містах, організовували в різних будинках культури зустрічі, стояли на центральних вулицях, ходили по квартирах, видзвонювали по телефонах, виносили мозок знайомим та рідним – все це були так звані холодні та теплі контакти. Зараз, як заявляють сучасні “бізнесмени”, ситуація кардинально змінилась, сьогодні кандидати в бізнес просто самі пливуть в руки.

Тим більше, що “у нас супер команда, наші секрети найпотужніші, технології найдієвіші, якщо ти не з нами – ти програв”. Ну що ж, давайте поміркуємо над цим. Нещодавно мені, в соціальну мережу, прийшло повідомлення від представника млм компанії і я, заради приколу та експерименту, згодився на розмову в Скайпі.

Мене не цікавили продукти, маркетинг і тому подібне, я хотів дізнатись про ті секрети, які мені пропонувались. Не буду називати компанію, людину, а тим більше викладати переписку і подальшу розмову – потреби в цьому немає і Ви зараз зрозумієте чому.

Слово за слово, ми підійшли до моменту, коли мені було зручно і коректно задати питання: “А які секрети у тебе? Як це люди будуть самі приходити до мене?” Відповідь була очікуваною та прогнозованою: “Я вишлю тобі після оплати інструкції, але скажу зараз про одне – ніхто не використовує інтернет так, як це потрібно. Є така штука, як сервіси розсилок, блоги, соціальні мережі, форуми – говорити можна багато, після реєстрації я все тобі покажу і розкажу”.

Хех, понтуючись гучними гаслами та оголошеннями, млм представники прикривають цілком прості та зрозумілі будь – якому блогеру, інфобізнесмену чи людині, яка вивчає заробіток в мережі, речі.

Ну що це за секретні технології, якщо ці фішки вже давно відомі кожному та ніякої цінності, в плані секретної інформації, не несуть. Розпишу Вам покроково, без пафосу, що вуалюють млм дистриб’ютори, яку вибухову систему вони нам пропонують.

1. Створення блогу та підписної сторінки (в млм це називається гучно – формування власного бренду лідера).

2. Створення поштової розсилки та збір потенційних кандидатів (звичайний e-mail маркетинг).

3. Запрошення на авторські заходи та семінари (звичайні навчальні вебінари), де оратори, з гарно підвішеними язиками, промивають мозок та зомбують людей перспективами та високими заробітками.

4. Окрім цього, спам в соціальних мережах, форумах і т.д. (хоча вони гучно заявляють, що до спаму не мають ніякого відношення – це просто пропозиції).

Та замовчують вони про ще одну річ – наприклад, людина, яка веде власний блог, публікує цікаву інформацію та просуває свій ресурс, йде до цього не один місяць. Розкрутка блогу – діло не одного дня, звідки тоді приплив нових кандидатів автоматично? Все просто – реклама.

Окрім того, що Ви заплатите значну суму за вступ (по їхньому – право вести бізнес), Ви будете змушені викладати чималі кошти щомісяця на рекламу своїх підписних сторінок, тобто на залучення нових кандидатів.

Млм структура

Візьмемо просту арифметику та порахуємо, наскільки це вигідно.

Наприклад, Ви витрачаєте по 50$ (як мінімум) щомісяця на рекламу своєї підписної сторінки (воронки), плюс ще по 14$ на оплату сервісу розсилок (безкоштовні варіанти вони не розглядають, мовляв – це непрофесійно). Отже, 64$ у нас витрати, а як на рахунок доходів? Не все так швидко, ми ще не закінчили.

З цих 50$ Ви запрошуєте на свою підписну сторінку по 300-400 відвідувачів щодня (це дуже хороший результат, як правило – виходить значно менше). З 300 відвідувачів, 10% (також гарний результат) підпишеться на  Вашу розсилку, отримуємо 30 кандидатів в підписному листі, далі, відсотків 70 зразу відкидаємо, тому що не всі читають те, на що підписались і якщо активнісь підписної бази складає 30% – це просто класно.

Отримуємо мізер, який потрапить (і то не факт) на конференцію, а скільки з них дасть згоду вступити у Вашу компанію? Всього – нічого. Звичайно, що при збільшенні рекламного бюджету – збільшується ймовірна кількість млм кандидатів, але чи готові Ви пожертвувати своїми грошима за “секретні технології”?

Я не берусь говорити, що це якісь точні розрахунки, я на око прикинув, як би це виглядало, але принцип відсіву, я думаю, Ви зрозуміли.

Хтось скаже, а уяви собі, що в тебе розкручений блог та в підписному листі 20-30-50 тисяч читачів, які можливості відкриваються! Скільки кандидатів ти можеш запросити та яку структуру побудувати!

Друзі, якщо у Вас буде розкручений блог (під розкрученим давайте будемо розуміти від 1000 відвідувачів на добу) та 50 тисяч читачів в підписній базі – на дідька Вам млм компанія, млм бізнес та “унікальний шанс” стати лідером? З такими технічними даними та можливостями, Ви будете заробляти набагато більше, ніж винагорода за зареєстрованого кандидата.

Я мовчу про те, що навіть зареєстровані, новоспечені млм-щики, не завжди працюють, тобто відсотків 60-70 Вашої структури просто відімре, це в кращому випадку. Колись мені перечили, що мовляв, достатньо мати декілька активних партнерів в структурі, але скільки часу та коштів піде для пошуку цих активних? Особисто я на такі жертви не готовий.

Друзі, я не хочу сказати цим постом, що млм індустрія не працює. Сама суть млм бізнесу – чиста та благородна, віддавати витрати на рекламу та відсоток з обороту компанії своїм дистриб’юторам, але це тільки в теорії. Якщо компанія чесна, не піраміда, хороший план компенсацій та якісний продукт – заробити можна, але не по “клацанню пальців”.

Для того, щоб отримувати дохід – необхідно вкласти, інвестувати. Час, гроші, сили – не важливо, але інвестиції необхідні. Стратегія та план дій в млм компаній та команд – цілком вірні, але які це секретні технології? Про це знає будь – який бізнесмен чи початківець, який задумується над заробітком в мережі.

Так, ніхто не сперечається, що підписна база, яку рекомендують збирати, це рушійний механізм, це золото Вашого бізнесу, але Вашого! Невже Ви думаєте, що в млм саме Ви будете мати свою власну справу? Ні, ні і ще раз ні! Ви будете працювати на компанію, на її засновників, а компанія, в свою чергу, буде Вас за це преміювати.

А якщо Вам щось не сподобається або не сподобається компанії? Якщо Ви насмілитесь щось сказати впоперек правил Вашого млм бізнесу? Засновники запросто можуть Вас детермінувати та залишити з носом, от тоді і будете мати “свій бізнес”.

Тому, на завершення, 100 раз подумайте та зважте всі за і проти, перед тим, як займатись млм бізнесом, не все так легко та просто, а секретні та унікальні технології – давно відомі інструменти маркетингу та інфобізнесу. При тому, що додаткові прийоми та рекомендації, які використовуються в млм – не зовсім порядні, а про супутні витрати та грошові інвестиції – просто мовчать.

Далі буде …

Шануймося!

Для гарного настрою:

Найшла коса на камінь – представник компанії Amway постукав у двері до свідка Єгови)).

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 4,00 з 5)
Loading...