Відкрити меню

Український Освітньо-Інформаційний Центр “SichNet Community” – ми відкрились!

Я Вас вітаю, шановні друзі! Сьогодні знаковий день в моєму житті, адже майже піврічний результат моєї праці виходить у світ! Ще десь у липні місяці 2015 року я зробив першу спробу створити український навчальний центр, який мав на меті популяризувати навчальні матеріали українською. Тоді, в липні, все це було ще на рівні ідеї – цікавої, захоплюючої, перспективної, але всього лишень ідеї. І ось минуло майже півроку … багато води стекло, багато було зроблено справ та реалізовано задумів, дехто не вірив в проект, дехто відверто насміхався, дехто … ну але не будемо, для мене зараз це вже абсолютно неважливо.

Давайте для того, щоб ця стаття мала якийсь хронологічний зміст, я розпочну з самого початку і для годиться нагадаю Вам саме той день, покажу саме те відео, від якого я і почав відлік часу, відлік шляху реалізації задуманого. Ось цей ролик:

Вже тоді я твердо знав: щоб не сталось, які перепони не прийшлося б долати, але я дійду до кінця. Це був виклик, виклик самому собі, виклик своїм можливостям, виклик своїй самовпевненості, якщо бажаєте. І робота розпочалась.

Переді мною стояло завдання: створити навчальну базу, де кожен користувач зможе здобути ті знання, які йому необхідні чи цікаві на даний момент. Я почав вивчати ринок українського інтернету і зрозумів, що мене не влаштує просто збірка навчальних матеріалів, як це вже є подекуди, я хочу чогось більшого. Я хочу щоб люди спілкувались, обмінювались досвідом та знаннями, допомагали одне одному, контактували “вживу”, наскільки це можливо зробити через інтернет … відеозаписи лекцій чи тренінгів – це зовсім не те, це не живе спілкування і це ми вже бачили …

І тут на моєму шляху зустрілась дивовижна людина, дівчина з Одеси Олена Мальчик, яка і стала моїм вірним партнером в проекті на довгі місяці. Дивовижним чином наші думки та погляди збіглись і стало зрозуміло, що ми обоє прагнемо одного і того ж – популяризувати українську мову, українські ресурси, українську освіту, все українське в інтернеті. І ми почали працювати разом. Це був липень … далекий липень 2015 року.

Ми вирішили: потрібно привести в український інтернет щось нове, свіже, неординарне та цікаве. Записи лекцій та вебінарів … це вже було, відеоуроки … не так цікаво, база знань в статтях … взагалі не те … І тут нас осінило! Живе онлайн навчання! І не просто навчання, а системна багаторівнева освіта, яка дасть можливість людям опанувати певний напрямок поступово, разом з викладачем, в “прямому ефірі”, крок за кроком від самого початку і до повного опанування предметом!

Так, це саме те що потрібно! Освітні курси в “живому” форматі! Багаторівнева система онлайн-навчання!

Ми чудово розуміли, що дуже багато є висококласних спеціалістів, які володіють величезним запасом знань та досвіду, але вони не мають досвіду проведення живих онлайн-уроків! Що ж робити? Опустити руки? Ага … зараз! Ні! Ми вирішили ризикнути.

В свій час, коли я був ще молодим і нерозумним)), я брав участь в одній МЛМ компанії і, як наслідок, провів дуже багато годин презентаційних виступів, навіть деякий час вів школу спікерів в цій конторі, тому ми прийняли рішення: шукати спеціалістів, пропонувати їм участь в проекті і, для тих хто зацікавився, проводити тренувальні заняття по ораторському мистецтву.

Олена ж, в свою чергу, мала просто неймовірне відчуття правильності викладу матеріалу, структурованості та стилю мовлення. Працюючи перекладачем, чудово знаючи іспанську, англійську та українську мови, вона була просто незамінним помічником, а потім стала керівником навчальної частини проекту.

Роблячи пропозиції людям, ми намагались обирати цікаві напрямки, популярні теми, шукали хороших спеціалістів, кому б була цікава ідея. І такі люди знаходились! Нас не цікавили “регалії” чи “наукові ступені”, нас цікавив досвід та здібності, адже саме це робить з людини класного профі.

Оскільки онлайн-навчання зараз дуже популярне в Європі, ми чітко розуміли, що коли ми все зробимо правильно та “з розумом”, то наш проект буде мати неабиякий попит серед користувачів. Ми дуже хотіли бути серед перших в Україні, щоб наша держава також не відставала від світових тенденцій, Україна – це ж Європа? І ми працювали. Годинами, днями, місяцями … ми вперто йшли до своєї мети. І через деякий час основний стрижень проекту почав вимальовуватись все яскравіше.

Прийшли молоді, талановиті та прогресивні люди, такі як Ганна Мартинюк, Ярослав Молінський та його дружина Олена Славінська, Неля Бажан та Ірина Ярема, Валентина Літушко та Сергій Пікуля, Вікторія Таланко та Світлана Пущак, які з цікавістю та захопленням підхопили ідею і разом з нами занурились в роботу.

Оскільки наш проект ставив собі за мету не прив’язувати людину до окремого місця, міста чи країни, то географія викладачів також не обмежується тільки Україною. Ганна Мартинюк, як приклад, з Франції, Неля Бажан – Іспанії, хороший друг проекту Ольга Булдіна, яка допомагала нам в становленні та формуванні навчальної частини на самому початку, проживає в Італії, я переконаний що з часом ми охопимо ще й інші країни)).

Приходили люди, розширювалось і тематичне наповнення проекту SichNet – починаючи від IT-дисциплін, закінчуючи напрямками практичної психології. На сьогоднішній день у нас 5 навчальних блоків, які поділяються на 10 освітніх курсів і це тільки початок! Ми плануємо не зупинятись на досягнутому, а охопити ще більше сфер та напрямків.

Я можу з впевненістю сказати, що Освітньо-Інформаційний Центр “SichNet Community” – це перший в українському інтернеті проект, який пропонує своїм учасникам отримати знання з різних напрямків, в “живому форматі”. Це не записи виступів чи уроків, це реальні заняття в прямому ефірі, які проводять реальні викладачі і Ви можете поставити запитання, вияснити незрозуміле, засвоїти матеріал та отримати домашнє завдання. Окрім того, наші курси орієнтовані як на чоловіків, так і на жінок, як на молодь, так і на людей старшого покоління – цікаво буде всім!

Крім того, кожен освітній курс буде розширюватись та наповнюватись, додаватимуться вищі та складніші рівні. Розпочинаючи навчання на одному з наших курсів, Ви можете бути впевнені, що оволодієте повною базою знань з обраного напрямку.

Чому наш проект називається Освітньо-Інформаційний центр? Тому що окрім навчання, ми намагаємось створити спільноту зацікавлених людей, де кожен зможе обговорити питання, що його цікавлять, знайти однодумців та партнерів, щось запропонувати чи отримати цікаву пропозицію, знайти помічників для створення сайту чи проекту. Цей розділ СічНет називається Укр.Простір.

Процитую Вам витримку з головної сторінки нашого сайту, яка дасть Вам чітку картину місії проекту СічНет: “Тут Ви можете отримати додаткову освіту, вивчити щось нове і корисне, поглибити свої знання в найрізноманітніших галузях і сферах життя. Крім того, у нас Ви знайдете допомогу і підтримку у створенні веб-сайтів українською мовою та зможете взяти участь у житті проекту СічНет. Також ми створили для Вас майданчик для спілкування, де Ви зможете обговорити будь-які питання, пов’язані з діяльністю нашого проекту.”

Як бачите, ми не зупиняємось тільки на навчальних матеріалах, ми хочемо створити потужну українську спільноту однодумців, адже гуртом і батька легше бити, правда?))

Отже, якщо Ви бажаєте вивчити новий для себе предмет, опанувати цікавий напрямок діяльності, здобути знання в певній галузі – ласкаво прошу до нас на проект, запрошую Вас до Українського Освітньо-Інформаційного Центру “SichNet Community”.

Заходьте до нас на сайт, знайомтесь з інформацією, я впевнений – Ви знайдете багато цікавого для себе.

www.sichnet.com

Ось такий результат майже 6-ти місячної праці, праці не тільки моєї, а насамперед команди чудових людей, яким моя велика шана та повага!

Ми розпочинаємо – поїхали!

- · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 7, середній: 4,71 з 5)
Loading...
Обговорення: 25 комент
 1. Alf сказав:

  Чудово! Світ змінюється. Ви дуже правильно бачите цей новий напрямок в освіті.
  Повірте, знаю що кажу. Тому що я зараз навчаюся Django на україномовному курсі Віталія Подоби дуже подібного формату, навчальні матеріали в pdf та відео і група підтримки з учителем та іншими студентами. Особливість в тому що ми всі починали навчання в різний час, тому новачкам допомагають і викладач і більш досвідчені одногрупники. Як виявилося, така підтримка і мотивація надзвичайно важливі в процесі навчання програмуванню.

  Ви молодець, робите потрібну справу. Україна в тренді!

  Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  Мої найщиріші вітання, Олеже!

  Дозвольте і Вас привітати з днем Святого Миколая. Нехай Миколай принесе для Вас радість, достаток, хороший настрій, вірних друзів та міцного здоров’я! Скоро буду вільним і буду брати участь у Вашому проекті. Дякую Вам за працю і любов до України!

  З повагою, Шаповал Сергій.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Сергію!

   Відповіcти
 3. Тарас сказав:

  Хочу Вас привітати з днем Святого Миколая. Нехай ваш проект активно розвивається Богові на Славу, Україні на користь а Вам та усім користувачам та учасникам – на Радість

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Навзаєм Тарасе!

   Відповіcти
 4. Віра сказав:

  Дякую за привітання! Хай Святий Миколай буде вашим ангелом-охоронцем. Нарешті і у нас з явилась можливість до повноцінного продукту на українській мові. Дякую за ваш вклад в розвиток нашої Батьківщини. Слава Україні та її Народу.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Віра, всього Вам доброго!

   Відповіcти
 5. Сергій сказав:

  Щиро дякую за привітання.
  Дуже радію з приводу такої важливої події.
  Бажаю ще більше активних однодумців та
  та величезної кількості зацікавлених
  вашим проектом.
  Наснаги вам!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Вам за хороші слова 🙂

   Відповіcти
 6. Валентина сказав:

  Грандіозно. Такого в інтернеті ще не бачила. Трохи запізнилася з коментарем, але раз проект відкрився в День Святого Миколи, то він неодмінно повинен бути чудотворним. Удачі вам, українські підприємці.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Вам, Валентина 🙂 Будемо працювати.

   Відповіcти
 7. Serpiko сказав:

  В добру путь по безмежних просторах інтернету Вашому україномовному сайту-кораблю.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Щиро вдячний за хороші слова.

   Відповіcти
 8. YurOK сказав:

  Ну молодці! Вітаю з початком і бажаю великого процвітання та розвитку!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Спасибі, багато роботи було зроблено, тому дякую за побажання 🙂

   Відповіcти
 9. Володимир сказав:

  Добридень пане Олег! Спасибі вам за лист з привітанням до дня Святого Миколая, перепрошую за те що не зміг вам спочатку відповісти, тому що у мене було багато справ, та й на Ел.пошту не часто заходжу. Бажаю вам щастя в Новому році і бажаю щоб ваш проект SichNet процвітав та розвивався із кожною миттю. З Новим 2016 роком!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Гречно дякую, Володимире 🙂

   Відповіcти
 10. Юлька-булька сказав:

  вітаю вітаю!!!

  успішної роботи, я вже там погуляла сайтом трохи, дещо і мені цікаве)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю Юлька 🙂 Ласкаво просимо, заходь 🙂

   Відповіcти
 11. seoonly.ru сказав:

  Поздравляю))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Спасибі 🙂

   Відповіcти
 12. Олег сказав:

  Зайшов сюди, щоб подивитися, хто як пише ключові слова. І обломався – не знайшов їх до цієї сторінки. 😯 Чи тут спеціальний плагін стоїть?
  Думав підняти відвідуваність сайту (чи відео на Ютуб), прописуючи ключові слова на російській мові. Наприклад, так роблять “1+1” на каналі ютуб. Багато людей з України шукають сайти на російській мові. Тому, думаю, що таке можна робити. Чи є ефективніші методи?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А Ви таки всі-всі сторінки перевіряли? І ніде-ніде немає ключових слів? 😮

   Якщо думали прописувати ключі на російській мові – ніхто Вам не боронить, якщо “1+1” так робить … ну що ж тут заперечиш. Я цього особисто не робив, не роблю і робити не буду, але кожен “коваль свого щастя”.

   До речі, ключові слова, keywords, зараз практично ролі ніякої не грають … ну але ж 1+1 … ну це таке 🙄

   Відповіcти
 13. Сташ сказав:

  Вже зникли?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, проект з певних причин припинив своє існування.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено