Відкрити меню

Скрипт поштової розсилки Поштова Хохуля (Поштовий Дятел) – залишаю Smartresponder

Привіт, друзі! Сьогодні я хочу познайомити Вас з чудовим скриптом Вадима Ласто “Поштова Хохуля”. Назва смішна, незвична, але переклад “Выхухоль” з російської виглядає як хохуля або вихухіль, тому нехай буде хохуля)). Цей скрипт вже давно відомий в інтернеті під назвою “Поштовий Дятел”, але нові версії свого продукту Ласто назвав “Поштова Хохуля”. Чому я звернув свою увагу на цей скрипт? Справа в тому, що моя підписна база на Smartresponder доходить до 1 тис. читачів, а якщо аккаунт має більше 1 тис. в базі, то Smartresponder пропонує переходити на платний тариф, дія безкоштовного тут уже закінчується. Ціна мінімального платного тарифу – майже 16 євро на місяць, а оскільки я нічого не продаю та не пропоную – викидати 16 євро на місяць … ну якось взагалі “не пре”.

Поштова розсилка

Smartresponder – хороший сервіс, має дуже багато функцій та можливостей, але платні тарифи зашкалюють у вартості. Якщо б я займався якимось інтернет бізнесом, де витрати в 16 євро на місяць мали б виправдання – тоді так, але зараз це не входить в мої плани аж ніяк. Тим більше, що в майбутньому, якщо виникне така необхідність, я завжди зможу оплатити потрібний мені тариф та експортувати базу читачів назад, такий механізм існує.

Для тих, хто тільки починає цікавитись інформаційним бізнесом, хто тільки пробує себе у веденні поштових розсилок – Смарт підійде чудово, до 1 тисячі читачів він має повністю безкоштовний аккаунт. Це я написав для того, щоб ніхто не подумав, що я ганю Smartresponder, ні, просто в мене склалась така ситуація, що використовувати платні пропозиції від Смарта не входить в мій бюджет.

Тепер я спробую описати Вам в чому перевага та недоліки скрипта “Поштова Хохуля”, адже не буває ідеального продукту, завжди є свої плюси і мінуси. В загальному, скрипт дозволяє організувати у себе на хостингу повноцінну службу автоматичної поштової розсилки, зі своєю адмінкою та інструментами для керування – аналогічно до Smartresponder. Ви отримуєте повний контроль над своїми читачами та листами в розсилці (чи розсилках).

Отже, скрипт поштової розсилки “Поштова Хохуля”. Описувати повністю можливості я не буду, Ви зможете прочитати все самостійно на сайті Вадима Ласто.

Детальний опис скрипту “Поштова Хохуля”

Переваги хохулі над Смартреспондер:

1. Скрипт купується один раз, немає щомісячних платежів.

2. Можливість керувати листами та підписами в них (смартреспондер ставить свої маркери).

3. Можливість зняти лист підтвердження на підписку, що може підвищити кількість читачів.

4. Кількість приєднаних файлів необмежена.

Також:

5. Скрипт працює на PHP та не потребує бази даних.

6. Додавати поштові адреси можна самостійно.

Недоліки хохулі:

1. Трішки складна інсталяція на хостинг (але можна розібратись).

2. Потрібно налаштувати на сервері Крон (але хостер може допомогти).

3. Можуть бути обмеження в щільності листів з боку хостера (але можна викрутитись).

Ось на останньому недоліку я хотів би зупинитись. Це навіть не те що недолік – просто особливість хостингу на щільність листів, які відсилаються з сервера.

Наприклад, мій хостер дозволяє відсилати максимально 100 листів на годину, якщо більше – то просто приймуть за спам. Якщо в мене база читачів буде 2000, то ділимо 2000/100=20, себто листи до всіх дійдуть за 20 годин. Але, потрібно залишити зазор в 20-30 листів на системні повідомлення скрипта тощо, тому я розраховую так 2000/70=28,5. Це значить, що до всієї бази мій лист дійде майже за 29 годин.

Цікаво, а якщо база читачів буде 10000? Хм … рахую … 10000/70=142,8. Якщо я буду мати таку солідну базу, то розсилка дійде до всіх повністю за 143 години або за 6 днів.

Спочатку здається, що це занадто, але давайте подумаємо. Розсилка існує для того, щоб інформувати читачів про новини, надсилати якісь пропозиції, щось продавати (хто цим буде займатись). Надто часто листи відсилати не варто, тому що це некоректно і читачі можуть просто відписатись, а це означає, що навіть маючи на меті щось запропонувати чи продати, Ви не будете робити це частіше 1 разу в два тижні, правда?

Тоді виходить, що при 10000 читачів, навіть 6 днів на повне завершення розсилки не так вже й зле. Запустив розсилку і забув, а листи собі ідуть. Ну і нехай не всі зразу, нехай за тиждень, але … головне … я не буду платити по 16 євро в місяць! От де перевага очевидна!

Ну а якщо справи підуть у Вас добре і використання платного тарифу Smartresponder себе виправдовуватиме, то ніхто Вам не заборонить перенести базу читачів туди, якщо забажаєте.

Особисто я переходжу наразі на “Поштову Хохулю”, вартість цього скрипта – майже 29$, що не складає навіть двох місяців платного аккаунта на Смартреспондер, тому це вкрай вигідно.

Своїм колегам-блогерам, хто має поштові розсилки і платить Смарту – придивіться до цього продукту, який зекономить Ваші кошти.

Детально про “Поштову Хохулю”

Плюс до всього – автор надає хорошу технічну підтримку, інструкція по інсталяції дуже детальна, так що проблем не буде.

Ось такий чудовий скрипт я собі придбав, рекомендую його і Вам, цей продукт дійсно вартий уваги.

Якщо у Вас виникатимуть якісь запитання стосовно “Поштової Хохулі” (а вони виникатимуть) – пишіть в коментарях, я вже маю досвід роботи з цим скриптом.

Для тих, хто завантажив мій відеокурс “SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи”: курс залишається актуальним, повторюсь, мене зупинила тільки необхідність щомісячної оплати, а зупинила в зв’язку з тим, що я наразі не монетизую свою підписну базу.

Бажаю Вам приймати правильні рішення та оптимізувати свої витрати.

З вірою в нашу перемогу.

Шануймося, Слава Україні!

- · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 24 комент
 1. MrVigner сказав:

  В моєму випадку підписна база – це лишень далекі плани на ще не створений сайт 😀 Колись дійдуть руки і я спробую розбиратися, що то воно і до чого 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну май на увазі собі 🙂

   Відповіcти
 2. Pavlofox сказав:

  Правильно ти зробив, що відмовився від Смартреспондера. Я свого часу за два роки їм 2000 грн заплатив. І потім все одно відмовився.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну немає змісту поки що їм платити. Скрипт за 30 баксів на “довічно” чудово виконає ті ж функції, що і смарт. Є певні моменти, але то технічна сторона.

   Відповіcти
 3. Одружуюсь сказав:

  Smartresponder непоганий сервіс. Ціни високі? Та вони всюди тепер такі! Якщо якісно працює сервіс, то чого б і не заплатити?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Тому що наразі це не окуповується, а якщо нерентабельно, то можна знайти дешевші рішення.

   Відповіcти
 4. Pavlofox сказав:

  Можна платити будь-яку суму, але повинно окупитись.

  Відповіcти
 5. Сергій сказав:

  Дякую, цікава публікація!

  Відповіcти
 6. Виталий сказав:

  Здравствуйте Олег! Подскажите пожалуйста как сделать такую форму подписки как у вас “СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ”. Очень понравилась! Дякую

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Доброго дня. Завантажте відеокурс «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи» http://webdigest.com.ua/moji-kursy – там ці форми є. На пальцях важко пояснити, можете весь курс не передивлятись, просто переглянути розділ про форми підписки.

   Відповіcти
 7. Виталий сказав:

  Спасибо за помощь. Уже получил курс. Подскажите, вы аватар делали через сервис gravatar.ком?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, саме через нього. Там правда система реєстрації трішки змінилась, але суть та сама залишилась.

   Відповіcти
 8. Виталий сказав:

  Почему бы не выбрать сервис для рассылки как http://justclick.ru ? он бесплатен, там Unlimited на рассылку писем, + много фишек, как создание продающих страниц,партнерки и тд… зачем лишний раз заморачиваться, грузить свой хостинг, к тому-же слышал что не все работает гладко при таком виде отсылания писем, то письма 2 дня не приходят, при долгом отсылании письма начинают приходить в спам. и тд..

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну навіть на джастклік є свої обмеження, так що не все там безкоштовно, наприклад 5% від обороту, та і сервіс більш заточений під інфобізнес, але то таке … на смак і колір, як кажуть …

   Щодо роботи скрипта – скажу Вам так, при моїй інтенсивності та щільності розсилок, та при тій кількості читачів, що є в базі, можливості мене повністю влаштовують. Тим більше – колись я з цим скриптом працював і все було добре, головне правильно налаштувати.

   Відповіcти
   1. Виталий сказав:

    Статью не планируете посвятить установке и настройки этого скрипта? было б интересно почитать)
    и еще подскажите как вам хостинг Thehost? устраиваете? можете его советовать? мне понравился там тариф премиум “базовый” интересно б услышать ваше мнение! Заранее спасибо!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Статтю навряд, на сайті розробника є детальна інструкція http://lasto.com/sender/, а дублювати все це не бачу змісту.

     Що до Thehost – цілком влаштовує, напевно найбільш адекватний хостинг з усіх, що я пробував. Ціна нормальна, аптайм сайтів 99.99% (кнопочка внизу), нормальна служба підтримки, єдине що мені не зручно – це те, що немає онлайн месенджера якогось, все тільки через тікети, але відповідають швидко. В загальному – можу рекомендувати. Дуже рідко бувають якісь “затики”, але де їх немає 🙂

     Відповіcти
     1. Виталий сказав:

      Ясненько. Скажите, а у вас партнерки с ними нет? У них при регистрации промо код можно вписать, я так понял скидка будет.Я через вашу ссылку б перешел, мне скидку б дали, а вам бонусы)

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       На рахунок хостингу? В сайдбарі блогу банер великий Thehost – він і є партнерський.

       Відповіcти
 9. Ярослав сказав:

  Навіщо ускладнювати собі життя якимись там скриптами. Вже давно є майже ідеальне рішення http://justclick.ru.
  Абсолютно безкоштовний ресурс з необмеженою базою підписки, можна хоч мільйон людей підписати у свою базу.
  Платити доведеться тільки якщо ви почнете продавати свої товати через їх сервіс. І то 10% від продажів.
  Був би ідеальним варіантом, от тільки не працює з гривнями, тільки з рублями.
  Але якщо потрібен сервіс для збору бази підписників – то це ідеальний варіант.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну чому ускладнювати – встановив раз і вся твоя база у тебе на сервері, ніяких морок з підтвердженням підписки, ніяких проблем з мовою, з імпортом/експортом, чому морока?

   Відповіcти
 10. Myroslaw Jartur сказав:

  Насправді є багато сервісів кращих за Смарт. Взагалі не розумію, чому Ви користуєтеся російським продуктом, в якого повідомлення про підтвердження підиски виходить російською мовою.
  Рекомендую користуватися американськими сервісами. Той же MailChimp набагато надійніший, безкоштовний тариф – до 2000 підписників. Повністю кастомізується і підтвердження підписки можна відключити, якщо Вам так потрібна ця функція (хоча я такого б не робив). При цьому їхні тарифи не найпривабливіші, але автоматичне налаштування MailChimp (на відміну ві Смартреспондера), буде підтримувати фактично будь-який плагін для збору підписників. Сервіс MadMimi – 2500 підписників безкоштовно. Є багато інших сервісів, менш відомих, але з кращими тарифами. Не користуйтеся російським сурогатом!
  Відправляти ж розсилку зі свого сервера дуже ризикована справа. Бан можна отримати не тільки від провайдера, але і від Гугла.
  З платних альтернатив дуже рекомендую Amazon SES. Напевно він найдешевший – близько 0,1$ за 1000 листів, без обмеження кількості підписників. Вони пропонують не лише розсилку, а доступ до безлічі Амазонівських сервісів. Є також моживість отримати рік безкоштовного користування (http://aws.amazon.com/ru/free). Саме Амазоном користується Facebook (не лише листи, а і хостинг).

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Насправді можна посперечатись на рахунок “набагато кращих”, звичайно і мені як кістка в горлі російська підписка, але той же MailChimp – так, до 2 тис. підписників безкоштовно, але лишень 12000 листів в місяць, себто при 2000 мені дається тільки 6 листів в місяць, це замало, на відміну від Смарта, де нехай по 1 тисячі, але 50000 листів в місяць.

   В MadMimi там ще менше виходить, листів 5 в місяць при базі в 2500, так що також не підходить.

   На рахунок ризику відправки з свого серверу – ну якщо розуму немає, то можна і бан отримати, звичайно, але якщо все робити розумно – то і все буде добре.

   На мій превеликий жаль, немає українських сервісів такого типу, на превеликий жаль, я б звичайно руками і ногами за.

   Відповіcти
   1. Myroslaw сказав:

    Є український Unisender. Сервіс досить якісний, але безкоштовно у них до 100 (якщо не помиляюся) підписників. Вони пропонують не лише е-мейл, але й смс розсилку.
    Бажаю Вам успіху в освоєнні нового способу листування!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Unisender дійсно лишень 100 листів дає безкоштовно, а якщо підібрати тариф по бажанню – надто дорого, нажаль.

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено