Вітаю! Презентую Вам свій новий, абсолютно безкоштовний, відеокурс “SmartResponder – E-mail маркетинг по-українськи”. Що це за курс? Інформація, яка базується у відеоуроках курсу, розкаже та покаже Вам, як створити, налаштувати та вести власну автоматичну поштову розсилку за допомогою сервісу SmartResponder. Поштова розсилка, на сьогодні, найважливіший інструмент E-mail маркетингу та формування аудиторії постійних читачів для кожного, абсолютно кожного блогера чи власника будь – якого сайту!

SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи

Що таке SmartResponder і для чого Вам формувати власну підписну базу та вести автоматичну поштову розсилку? Друзі, підписна база на будь – якому сервісі, не обов’язково SmartResponder – це просто золотий запас для Вас, як для власника ресурсу! Не важливо, чи будете Ви займатися інфобізнесом, чи будете використовувати інші джерела доходів, чи будете просто вести певну інформаційну діяльність в мережі – читачі, з якими Ви зможете контактувати персонально, в будь – який час, з будь-якого приводу – це фундамент Вашого успіху, запорука результативності Вашого бізнесу, фактор ефективності Вашої інтернет – діяльності.

Уявіть собі, що Вам необхідно поширити певну інформацію, продукт, послугу (не обов’язково продати). Що перше спадає на думку? Зробити сайт, блог чи рекламну сторінку, розмістити там інформацію та активно запрошувати відвідувачів. А що далі? Відвідувач переглянув інфу, подумав та пішов далі, а на Ваш ресурс він уже не повернеться!

Якщо ж людина повідомляє Вам свої контактні дані (ім’я та e-mail) та дає згоду на отримання від Вас повідомлень – вона стає Вашим постійним читачем, постійним відвідувачем, з яким Ви можете контактувати коли завгодно, в будь – який час доби та за будь – яких обставин.

Ви можете нагадати про свій продукт, запропонувати новий, порекомендувати певний сервіс чи партнерську програму – ефект буде просто карколомний!

При чому, друзі, Вам не потрібно кожного разу щось відсилати, писати листи чи займатися Вашою підписною базою щоденно – за допомогою унікального інструменту E-mal маркетингу, сервісу SmartResponder, все це буде відбуватися на повному автоматі! Один раз налаштували свою розсилку – і спостерігаєте за результатом!

Якщо хтось подумає: “Та для чого мені це зараз”, скажу – без правильного, потужного та міцного фундаменту, Ваша інтернет – діяльність ніколи, підкреслюю – ніколи – не буде мати того ефекту, якого вона може досягти, використовуючи рушійний важіль e-mail маркетингу – сервіс SmartResponder.

Чому саме SmartResponder, якщо є і інші аналоги? Я користуюсь цим сервісом уже на протязі 4 років і переконався в його функціональності, а переходити на щось інше – не бачу ніякого змісту. Коли я займався, в свій час, російськими проектами, була зібрана доволі суттєва підписна база і робота з нею була надзвичайно зручною та вигідною, один лист по цій базі приносив мені результат, до якого я б ішов дуже довго, використовуючи тільки сайти.

Якщо Ви тільки починаєте освоюватись в блогосфері, в створенні блогів – одразу, як тільки Ви встановили двигунець та зробили необхідні налаштування, займіться формуванням власної підписної бази, будуйте стартову сходинку своєї діяльності у всесвітній мережі.

Для того, щоб Вам було легше вивчати всі можливості та механізми, щоб e-mail маркетинг не був для Вас чимось загадковим та незрозумілим, я записав цей безкоштовний відеокурс “SmartResponder – E-mail маркетинг по-українськи”.

В уроках курсу ми розглянемо абсолютно все: від початкових налаштувань та створення листів, до генерації власних підписних форм та правил ведення автоматичної поштової розсилки. Я спробував розкласти все по поличках, від А до Я. Курс записувався на прикладі реєстрації та налаштування реального аккаунту з нуля, тому абсолютно всі операції Ви побачите покроково!

Переходьте на сторінку відеокурсу “SmartResponder – E-mail маркетинг по-українськи”, завантажуйте, вивчайте та успіхів Вам у формуванні власної підписної бази!

Не забувайте, для Вас, як для моїх читачів, доступна реєстрація на закритому форумі підтримки (посилання є в меню курсу), де Ви зможете отримати допомогу та відповіді на всі свої запитання.

Завантажити курс "SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи"

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...