Відкрити меню

SmartResponder закривається – що робити власникам відеокурсу і взагалі, як бути далі

Гарного всім дня, шановні читачі! Буквально 20 хвилин тому, я отримав на електронну пошту інформаційного листа від сервісу SmartResponder з повідомленням про те, що цей поштовий сервіс закривається! Спочатку подумалось що то СПАМ, але перейшовши за лінком, я потрапив на офіційний блог SmartResponder, де вже було звернення власника Макса Хігера. Кому цікаво, переходьте за ось цим посиланням, та самі все переглянете та прочитаєте.

SmartResponder закрився

Декілька слів про свої враження від звернення Хігера. Я не хочу коментувати правий він чи ні, з одного боку, навіть якщо не знайшлось покупців на цей бізнес, можна було зіграти ціною, це все одно краще, ніж просто закрити. Але з іншого боку, я його чудово розумію, коли справа “не пре” і приносить тільки моральне виснаження. Так чи інакше, на мою думку, можна було знайти більш адекватне рішення, ніж просто закрити проект, кинувши на призволяще всіх клієнтів. Ну але, нехай це залишається на совісті Хігера.

Як ви знаєте, в 2013 році я випустив відеокурс “SmartResponder – E-mail маркетинг по-українськи” і багато користувачів його завантажили і завантажують до тепер. Що ж робити зараз всім, хто використовує цей сервіс?

Тут нічого не залишається, як дійсно шукати альтернативу та до 31 жовтня включно експортувати свої бази і зберегти на ПК, щоб не втратити. А що далі?

Як Ви вже також могли помітити, всі свої розсилки, підписки на оновлення блогу я веду через інший сервіс, який тестую вже протягом декількох місяців і планував, після закінчення відеокурсу про відеозйомку, сісти за запис курсу саме по цьому сервісу. Це платформа поштових розсилок www.mailerlite.com/ua.

Тому, шановні читачі, якщо Ви завантажили відеокурс “SmartResponder – E-mail маркетинг по-українськи”, то можете теоретично його переглянути, для загального розуміння того, що таке E-mail маркетинг, але практично – він уже буде неактуальним.

Особисто я, як найшвидше, сяду за запис детального відеокурсу по сервісу www.mailerlite.com/ua, тому Ви або дочекайтесь його виходу, або спробуйте самостійно розібратись. В загальному принцип там такий самий, як і на SmartResponder, відрізняються тільки механізми та внутрішня побудова самої платформи.

Найголовніше, встигніть до 31 жовтня зберегти свої підписні бази, щоб не втратити читачів.

Ось таке повідомлення, ось такі новини.

Тому я бажаю Вам просто суперового дня і такого ж настрою.

Шануйтеся!

- · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 5, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 8 комент
 1. Сергій сказав:

  Дякую Вам пан Олег за https://www.mailerlite.com/ua. Зараз зареєструюся. Буду тестувати. Гарного Вам дня!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Пробуй, друже, якщо будуть питання – відповім.

   Відповіcти
 2. Неля сказав:

  Справді несподівана новина :(. Трохи навіть сумно. Але добре, що є альтернатива. 🙂 Чекатимемо на свіжу інформацію від тебе!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Що несподівано – то правда 🙂 Але нічого, благо на сьогодні альтернатив є купа.

   Відповіcти
 3. Валерій сказав:

  шановне товариство, чи хтось знає як зберегти базу smartresponder?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В аккаунті є функція Експорт. Відкриваєте список підписників і знизу є кнопка “Експорт”.

   Відповіcти
 4. Валерій сказав:

  схоже розібрався. експортував базу. шкода, що не можна всі емейли зберегти в одній базі, а лише ті, які вмістилися на одній сторінці (максимум 100)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А ви не відмічайте нічого, просто натисніть Експорт і воно вибере всіх активних.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено