Відкрити меню

Трагічна загибель відомого російського актора Паніна Андрія Володимировича

Завжди стає сумно, коли з життя ідуть дійсно талановиті та яскраві актори театру та кіно, і не важливо, українець чи росіянин, білорус чи грузин, американець чи француз. Коли ти бачив десятки фільмів з участю цієї людини, коли певні картини стали улюбленими – втрата відчувається ще більше. Як приклад, смерть Богдана Ступки занурила в жалобу весь театральний та кінематографічний світ України, а вчора російське кіно збідніло на великий людський талант – трагічно загинув Панін Андрій Володимирович.

Помер Андрій Панін

Заслужений артист Росії, який зіграв десятки ролей в театрі та кіно, був знайдений вчора, 7 березня, в своїй московській квартирі з черепно-мозковою травмою голови. Ви знаєте, не має значення, як це сталось, подробиці нехай з’ясовують правоохоронні органи, а от те, що людина пішла з життя в 50 років – дійсно шок…

“По прямой”, “Мама, не горюй”, “Каменская”, “Граница. Таежный роман”, “Женщин обижать не рекомендуется”, “Бой с тенью”, “Жмурки” – ось далеко не весь перелік відомих картин, де свої ролі зіграв Андрій Панін. Дуже рідко Андрій Володимирович грав позитивних героїв – найкраще йому вдавались ролі злодіїв, темних особистостей, мафіозі і т.д.

Найбільшу популярність Андрій Панін здобув після нашумівшого серіалу “Бригада”, саме тоді його активно почали запрошувати на зйомки в різних картинах та театральних постановках. Моя найулюбленіша картина, де  Андрій Володимирович зіграв далеко не головну роль, але як зіграв! – це стрічка Павла Лунгіна “Свадьба”.

В багатьох засобах масової інформації писали, що 4 дні близькі не могли додзвонитися до Паніна, а коли, все ж таки, відкрили двері квартири – виявили мертве тіло актора. Що це було – міліціянти обіцяють оприлюднити 11 березня, а поки що – залишається тільки здогадуватись.

Остання робота Андрія Володимировича, серіал Шерлок Холмс, так і залишилась незакінченою. Роль Ватсона, яку грав Панін, дозняти вдалось, але озвучити не встигли – актор загинув. Страшно – як посмертна пісня, як фінальний акорд … зіграв і пішов …

Особисто мені надзвичайно подобались картини за участю Андрія Володимировича Паніна, вічна йому пам’ять та співчуття рідним і близьким людям.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 3 коментарі
 1. Сергій Сметанський сказав:

  Велика людина була, надзвичайно талановита. Жаль! Світла йому пам’ять!

  Відповіcти
 2. MedBlog сказав:

  От чому завжди генії покидають цей світ так рано? В скількох чудових картинах він міг ще зіграти.
  Один із найулюбленіших російських акторів для мене. Невимовно жаль.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Підтримую, неординарний актор. Сьогодні читав в мережі, що це був нещасний випадок, що, мовляв, він був в нетверезому стані … я не знаю, на мій погляд повинні були взагалі змовчати. Немає кримінального підгрунтя – нехай спить людина спокійно.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google