Відкрити меню

Subscribe To Comments – вдосконалюємо плагін підписки на коментарі

Вітаю, шановні друзі! Скільки разів ми вже говорили про необхідні плагіни для блогів на WordPress, але ніколи не зупинялись на одному додатку, який називається Subscribe To Comments. Пряме призначення цього плагіна – можливість коментатора підписатись на нові коментарі до певної публікації. Тут я би хотів підкреслити – саме до окремої публікації, а не до всіх коментарів на блозі, це важливо.

Subscribe To Comments

Особисто я, як приклад, коли залишаю коментар до якоїсь статті на блозі автора, то завжди очікую отримати відповідь, власне для цього і коментується матеріал. Гадаю що і кожен коментатор так вважає. Але біда в тому, що за день можна переглянути дуже багато ресурсів і не буду ж я додавати в закладки кожен блог, який прокоментував.

Взагалі-то, плагін Subscribe To Comments можна вважати найнеобхіднішим додатком, який повинен бути встановлений на блозі, адже це дозволяє повернути відвідувача на ресурс, організувати спілкування, покращити поведінкові фактори і т.д. Можливості плагіна по-замовчуванню майже ідеальні і нічого правити, в принципі, не потрібно, але ми з Вами розглянемо одну модифікацію, яка дозволить ще повніше використовувати підписку на коментарі.

Завантажуєте плагін Subscribe To Comments з офіційного респозиторію http://wordpress.org/plugins/subscribe-to-comments/ та встановлюєте на блог. Як інсталювати плагін я вже не буду розглядати, це знає кожен власник блогу, навіть початківець. Після встановлення та активації, якщо до цього у формі коментування у Вас було ось так:

Коментування до плагіна

То після активації Subscribe To Comments – повинно бути ось так:

Коментарі після плагіна

Тут Ви бачите, що під кнопочкою “Додати коментар” з’явився лінк на управління підпискою до цієї статті. Це тому, що я зайшов на блог під ніком автора. Якщо ж це буде звичайний відвідувач, то робота плагіна буде виглядати ось так:

Коментарі для відвідувача

Звичайно, що ці лінки та надписи потрібно перекласти на українську мову. Для цього заходимо в адмінку (майстерню), переходимо на пункт “Опції” і шукаємо Subscribe To Comments. Коли ми потрапимо в панель управління самим плагіном, то побачимо ось таку картину:

Управління Subscribe To Comments

В трьох полях, де ми бачимо англійські тексти, прописуємо те, що нам необхідно, просто перекладаємо значення. Ось таким чином:

Перекладений Subscribe To Comments

Все, більше нічого змінювати потреби немає, тому зберігаємо наші правки натисканням кнопочки в самому низу “Update Options”.

Зберігаємо зміни

Після змін, якщо ми відкриємо будь-яку публікацію, то побачимо, що всі надписи у нас рідною мовою, все гаразд.

Новий Subscribe To Comments

Тепер кожен відвідувач, який поставить відмітку “Повідомити мене про нові коментарі електронною поштою”, зможе отримувати на e-mail повідомлення про нові обговорення до обраної публікації. Але … дуже часто (зі мною також таке було) відвідувач забуває поставити цю позначку або щось його відволікає і підписка на коментарі не відбувається. Ось тому ми і модифікуємо трішки цей плагін.

Суть нашого вдосконалення в тому, що ми зробимо галочку “Повідомити мене про нові коментарі електронною поштою” відміченою по-замовчуванню і відвідувач вже не забуде оформити підписку. Якщо ж він не захоче слідкувати за обговореннями – то достатньо цю позначку просто зняти.

Отже, як це виконати? Заходимо в пункт “Плагіни” – “Редактор”.

Редактор плагінів

Після цього у правому верхньому куті обираємо наш плагін Subscribe To Comments.

Редагуємо Subscribe To Comments

З файлів плагіна обираємо головний файл subscribe-to-comments.php

subscribe-to-comments.php

В тілі цього файлу нам необхідно знайти шматок коду

Змінюємо код

та замінити його на

Змінюємо код плагіна

Після цього зберігаємо зміни, відкриваємо будь-яку статтю та перевіряємо результат. Якщо Ви все виконали правильно і не припустили помилки, то галочка “Повідомити мене про нові коментарі електронною поштою” буде стояти уже увімкненою.

Повідомити мене про нові коментарі електронною поштою

Здавалося б – незначні зміни, але таким чином ми значно збільшуємо кількість людей, які захочуть слідкувати за коментарями до обраної публікації. Повторюсь – якщо людина не виявить бажання підписатись на нові коментарі, то галочку просто знімає і коментує “одноразово”.

Тут навіть діє такий собі психологічний прийом – перед тим як галочку зняти, відвідувач подумає: “А може нехай буде … цікаво ж хто і що відповість на мій коментар.”

Бажаю Вам гарного дня, відредагуйте Ваш Subscribe To Comments – зустрінемось.

P.S. Не забувайте – якщо виникають запитання, то для Вас завжди є форма коментування.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 комент
 1. Pavlofox сказав:

  Корисна річ із цією галочкою. Колись задумувався що в ідеалі мала б вже вона стояти, але як зробити не знав.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, вона сильно допомагає, адже можна просто пропустити цю опцію і все.

   Відповіcти
 2. Поставлю і собі той плагін, бо на інших сайтах ним користуюся, а про встановленні собі чомусь не думав…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Обов’язково постав, дуже корисна річ.

   Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  Теж собі на сайт поставив. З галочкою краще!

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено