Відкрити меню

Євро 2012. Україна – Швеція

Україна – Швеція. Багато чекали від цього матчу, багато було розмов і прогнозів, за даними РБК-Україна половина наших співвітчизників (біля 50%) пророкувало перемогу збірній Швеції в цій грі.

Але не так сталося, як гадалося!))). 2-1, Шведи програли! І це не дивлячись ні на що! Не дивлячись на те, що буквально за декілька годин до матчу вболівальники збірної Швеції ходили підігріті пивом по центральних вулицях Києва і вигукували свої гасла, говорили що вони і їхня збірна кращі!Гра була досить напруженою, важко віддати перевагу комусь на 100%, але все ж таки збірна Україна домінувала в цій грі. Особливо це стало видно після двох забитих голів у ворота шведів. А виглядало це як помста.

Не встигли шведи забити гол на 52-й хвилині в наші ворота, як буквально через 3 хвилини, на 55 хвилині матчу перша помста від Андрія Шевченка, потім на 62-й – фінальний акорд у ворота шведів.

І щоб не говорили про Шевченка, що він уже старий, що він дограє своє, що Блохін по-блату взяв його в збірну – сьогодні він довів усім, Шевченко вміє грати і забивати!

Час, який залишився до кінця матчу, а це все ж таки 28 хвилин змушував нервувати. Було декілька моментів у шведів, щоб зрівняти рахунок, але, на щастя їм це не вдалося, ми витримали!

В післяматчевому інтерв’ю завжди строгий і критичний Олег Блохін визнав, що задоволений грою команди і приблизно таку гру він очікував побачити від збірної.

Дуже важлива перемога для нас, ми стартували вдало і будемо мати надію на те, що наша збірна і надалі буде нас радувати хорошою грою і забитими голами!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)