Відкрити меню

Сила волі, мужність, цілеспрямованість у феномені гурту Def Leppard та Ріка Аллена

Вітаю, шановні читачі. Трішки величенькі перерви між постами видаються зараз, весь час та сили забирає розробка нового проекту – інтернет-магазину. Перша стадія становлення поглинає дуже багато ресурсів, тому не вдається мені так часто писати, як хотілося б, але це не на довго – основні налаштування та доробки практично завершено, тому скоро я зможу приділяти статтям більше часу і буду викладати нові матеріали інтенсивніше.

Сила волі

Сьогоднішній пост у нас буде таким собі мотивуючим закликом для всіх, хто сумнівається, не вірить в свої сили, втратив надію і просто не хоче продовжувати розпочате. Не секрет, що в житті подекуди бувають моменти, коли все просто дістає і здається – все, я більше не можу, не хочу і не буду. Це напряму стосується практично всіх сфер діяльності – блогосфери, бізнесу, інтернет-діяльності, реального життя … є злети і падіння, перемоги і невдачі, чорні та білі смуги … в житті буває всяке.

Я завжди говорив, що надзвичайно важливо мати підтримку рідних та близьких людей, які не принижуватимуть твої старання, а будуть підтримувати в усьому, що ти задумав, плануєш чи розпочав. Бог дав мені таку людину – це моя кохана дружина, яка йде зі мною по життю в ногу та завжди схвалює мої прагнення та плани.

Але є ще один секрет, яким я користуюсь вже на протязі довгих років – взяти собі за приклад людину, яка в безвихідній ситуації зуміла піднятись та продовжити свій шлях далі. Людину, приклад якої б надихав, захоплював та надавав сили. Мудрий чоловік колись сказав: “Якщо тобі погано – подумай, що комусь може бути ще гірше” – дійсно правильні слова.

Для мене прикладом мужності, рішучості, сили волі, впевненості в собі, справжньої дружби, якщо бажаєте, є феномен Ріка Аллена.

Навіть ті, хто не слухає та не полюбляє рок-музику, гарантовано хоча б чули про британський гурт Def Leppard (глухий леопард). Колись це був культовий рок-гурт і в 1984-1990 роках вони просто “рвали” стадіони та концертні майданчики, та навіть сьогодні їхня музика залишається популярною. Цікавий факт: Def Leppard – єдиний гурт, який був занесений в Книгу рекордів Гіннеса за одночасний виступ на трьох континентах протягом доби.

Я не буду розписувати зараз дискографію гурту, не про це мова. В 1984 році, на самому вістрі росту популярності, коли Def Leppard давали безліч концертів та записували альбом, барабанщик гурту Рік Аллен потрапив в автокатастрофу, в результаті якої йому ампутували ліву руку.

Уявіть собі стан людини, яка була музикантом популярного рок-гурту, який тільки набирав оберти, а тут … рок-музикант, барабанщик і ампутація руки …

Але друзі вирішили не шукати йому заміну, за що їм честь і хвала. Def Leppard пожертвували фактично всім – призупинили запис альбому, відмінили концерти і чекали відновлення Ріка. Після виходу з шпиталю, Рік Аллен зібрав всю свою волю в кулак, заручившись підтримкою товаришів, розробив спеціальну ударну установку, на якій більшість рухів лівої руки замінювали пристосування для ніг.

Рік Аллен

Здавалося б – гурт чекає забуття та минулої популярності їм вже не повернути, але … альбом Hysteria, який музиканти закінчили аж в 1987 році з Ріком, розійшовся 15-мільйонним тиражем по всьому світу!

А от тепер порівняйте свої проблеми – немає нормального інтернету, немає відповідних умов, немає сучасного ПК, заважають діти, приходжу пізно з роботи, немає сил, натхнення, настрою, щось не вдалось з першого, другого чи третього разу і т.д. … відчуваєте мізерність своїх причин?

Я завжди, коли мені важко, коли опускаються руки, зникає бажання чи щось не вдається, згадую Ріка і з посмішкою розумію, що мої проблеми та “відмазки”, в порівнянні з цим – просто дрібниці.

Що я хотів сказати: друзі, величина та серйозність проблеми – речі відносні. Звичайно, що бувають випадки, коли просто неможливо щось посунути на задній план, але в переважній більшості всі ці причини просто виправдання собі та своїй ліні. Систематична праця, постійне пізнання чогось нового, пошук свіжих ідей – все це обов’язково принесе результати, головне – не здаватись і рухатись вперед!

Такий собі вийшов у нас твір на вільну тему, я бажаю Вам натхнення, сили, мужності та віри в себе. На завершення – пропоную Вам переглянути безсмертний хіт Def Leppard “Pour Some Sugar On Me”, де Рік Аллен грає вже після автокатастрофи. Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. fedun сказав:

  хороший мотивуючий приклад, спасибі 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Беззаперечно, сильна людина. Та і друзі молодці – уявіть, скільки вони втратили за цей час, але не кинули … респект.

   Відповіcти
 2. Валентина сказав:

  Величезне спасибі за статтю…хочеться з’єднати, щоб перетворитися в левицю….. іноді просто необхідна така підтримка людям і думаю вразливим це повинно допомогти ))) ❗

  Відповіcти
 3. igor сказав:

  Памятаю колись в дитинстві щось таке слухав на каналі 402

  Відповіcти
 4. Ігор сказав:

  Мушу визнати, що мені раніше не доводилося чути про цю сильну духом людину – Ріка Аллена із гурту Def Leppard. Але його приклад надихає на подолання труднощів, які є у кожного в житті. Так що треба бути сильним і долати перешкоди, скільки сил це б не забирало

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google