Відкрити меню

Дитячий талант – виконання дівчинки вражає слух!

Доброго дня, товариство! Я щиро переконаний, що кожна людина приходить на цей світ з певними закладеними талантами, але не всі можуть їх розгледіти та дати поштовх до розвитку. Саме так, адже здібності потрібно розвивати, а не просто говорити, що моя дитина талановита. Дуже багато батьків, віддаючи данину якимось загальноприйнятим правилам та вподобанням, намагаються нав’язати малечі те, що подобається їм, що модно чи престижно.

Талант

Надзвичайно важливо зуміти дати дитині вибір, адже справжній талант проявиться тільки в тому напрямку, до якого лежить душа, а не там, де змушують щось робити через силу. Великий вплив тут дає той фактор, що наші люди мають набагато менше можливостей ніж в інших європейських країнах, і це дуже погано … дуже.

Художні школи, танцювальні гуртки, музичні школи – все це сьогодні коштує грошей. Інструменти, костюми, реквізити приходиться батькам купувати за свої кошти, а коштують вони чимало. Не буду я зараз роздумувати над тим, хто винен, що потрібно зробити – не про це мова.

Хочу показати Вам відео, яке ми з дружиною побачили вчора в одній соціальній мережі – відео 9-річної дівчинки, яка просто неймовірно виконала відому пісню. Звичайно, що чутно нотки “дитячості” в голосі, але вже зараз можна відмітити відчуття ритму, закладений технічний талант виконання – дай Боже цій дитині успіхів і розвитку свого голосу, співає вона потужно.

При правильному підході (вчителі, вокальні викладачі) в дівчинки є всі дані для того, щоб стати дійсно великою співачкою. Я не відслідковував звідки це дівча і як її звати, просто насолоджувався співом. Дуже багато талановитих дітей і в Україні, і в Росії, і в Казахстані … але не всі батьки пост-радянського простору мають змогу хоча б зробити запис на професійній студії.

Так, діти співають дома караоке, батьки знімають все це на любительські камери … а що далі? Якщо малеча дійсно має талант та здібності до співу, то більшість таких “хоум відео” так і залишаться в домашній відеотеці. Комусь пощастить, можливо, а комусь і дорога замовлена … немає в Україні можливостей для абсолютно всіх дітей.

Популярні зараз такі шоу, як “Україна має таланти”, “Голос країни” … але знову ж таки, не всі мають можливості прийняти участь та показати свої здібності. Вартість навіть сценічного вбрання нерідко настільки висока, що доходи батьків просто не дозволяють їх придбати.

Здивувало мене те, що в коментарях на YouTube до цього відео, багато хто писав – дівчинці ще далеко до професійних виконавиць, що не так вона заспівала, як в оригіналі і т.д. Дівчинці всього 9 років і на її вік виконання просто суперове, а всі інші технічні та вокальні можливості вона розвине згодом. Навіть зараз це дівча співає набагато краще, ніж деякі “зірки” сучасної сцени. Причому пісня доволі важка в плані виконання, так що – браво!

Коли ми прослухали цю пісню, то одразу порівняли з оригінальним треком Агілери – скажу Вам відверто, у виконанні цього маляти мені ця пісня сподобалась більше )). Дивіться, насолоджуйтесь та коментуйте.

Бажаю Вам хорошого настрою на весь день!

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Дітей потрібно більше хвалити і менше критикувати. Тоді і будуть розкриватися таланти.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   100% точно.

   Відповіcти
  2. ML сказав:

   Аякже 🙂 і егоїстичні “боріси апрелі”.
   Все потребує критики, але конструктивної. Бо якщо це з роду “срач”, то краще помовчати.
   Дівчина непогано заспвала. І звукорежисер тоже добре попрацював 🙂

   Відповіcти
   1. Pavlofox сказав:

    Не потрібно дитину з малих років надто критикувати.
    Думаєте в чому причина успіху євреїв.

    Відповіcти
    1. ML сказав:

     У тому ж, в чому й успіх їнього недолюблювання від інших

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google