Відкрити меню

Ціни на комунальні послуги поклали стареньку в могилу

Те, що Україна, за рівнем прожиткового мінімуму населення, знаходиться в переліку найбідніших країн світу – далеко не секрет. Переважній більшості працездатного населення та пенсіонерам грошей вистачає тільки на сплату комунальних послуг та на хліб (і то не завжди з маслом). З другого боку, за даними корпорації Mercedes-Benz, саме в Україну продається чи не найбільша кількість автомобілів марки Mercedes еліт-класу. Нонсенс? Одні їздять на шикарних мерсах бізнес-класу, іншим заледве вистачає сплатити за комунальні послуги.

Та, виявляється, практично всі кошти на комуналку витрачають не тільки наші люди. В Росії ситуація не краща. Ціни на квартплату можуть не тільки шокувати та залишити “без штанів”, але й в прямому сенсі слова – звести в могилу!

В Першоуральську (Російська Федерація) 70-річна пенсіонерка, отримавши рахунок на сплату комунальних послуг, не змогла владнати з серцевим нападом і … померла!

Очевидці говорять, що її так і знайшли – мертвою з затисненою в кулаці квитанцією на квартплату. Мене це абсолютно не дивує, якщо ціни на житлово-комунальні послуги рівні пенсії – то що тут дивного? Старенька просто не витримала. Адже потрібно щось і їсти? Це, якщо говорити про пенсіонерів (хоча також не правильно, не тільки на їду повинні залишатись гроші).

А що робити молодим сім’ям? Що робити молодим спеціалістам, у яких немає папіків у парламенті чи у народних депутатах? Вихід один – вимирати. От і маємо новий виток еволюції… Про яке відродження нації можна говорити? Хто взагалі буде народжувати при такій економічній ситуації?

От нещодавно закінчились президентські вибори у США. Результати були відомі через добу, і це при населенні країни біля 300 мільйонів. У нас же, при 37 мільйонах зареєстрованих виборців, голосувало з яких дай Бог половина, тиждень не могли порахувати. А відношення населення до виборів – це вже не порівняти. Американці вважають це одним з найбільших свят, адже він громаданин і робить свій вибір. А у нас? В Україна навіть День Незалежності не всі святкують.

Можливо проблема в патріотизмі? Не в тому, який на словах, а в тому, який в серці? Багато говорять про те, що там рівень життя зовсім інший. Так, звичайно, але країну будують люди! Рівень життя кращий, але й відношення до “свого” стоїть на першому місці! Будь-який громадянин США скаже з гордістю: я – американець! У нас, переважна більшість “патріотів” не те що так не скаже, вони українську мову практично не розуміють.

Що тоді говорити про соціальний захист простого українця? Світом керують гроші та персональна вигода. А люди мруть від одного вигляду рахунку за квартплату. І не важливо, в Україні це чи в Росії – страшний сам факт. Дивіться відео.

От так і ми живемо. Хтось купує шикарні Мерседеси за державний кошт, а хтось платить останні копійки за квартиру, та ще й залишається винен…

За інформацією сайту ТАУ: www.shownewstv.ru

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google