Відкрити меню

Угода про асоціацію з Євросоюзом, влада та злісна агонія кремлівського режиму

27 червня 2014 року Президент України підписав економічну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом. І хоча до повноправного членства в ЄС потрібно ще пройти певний шлях, але ті кроки, відмова від яких влади януковича вигнала людей на Майдан, однозначно зроблено. Турбує інше – “бальні танці” наших керманичів перед лицем реальної загрози зі сторони Росії, різних днр та лнр (навмисне пишу Росія з великої літери, тому що не всі росіяни – путінські адепти і адекватних людей там достатньо, а оті “республіки” – там все ясно). Євросоюз – то одне, а хороводи влади з путлером та якісь домовленості – то зовсім інше.

Угода про асоціацію

Європа не буде виступати ініціатором змін та стабілізації ситуації в країні, вони приймуть навіть відокремлення Донбасу, якщо таке боронь Боже станеться, їм зайвий “гемор” ні до чого, а от брати контроль над подіями та рішуче протистояти агресору – прерогатива Президента та уряду. Які переговори? Про що? Схід де-факто відділяється від України і спонсором цього виступає путінський режим, так про що з ними говорити? Набалакали вже достатньо. Дотринділись уже до того, що різні медведчуки з нахабними пиками приїжджають в Україну та виступають представниками чогось там.

Діяти потрібно чітко, швидко та впевнено. Угоду ми з Вами (з Європою) підписали, все добре, але давайте ми з своїми ворогами розберемось так, як того вимагає ситуація та народ, від Вас тільки підтримка, або хоча б – не заважайте. Європа не дасть відкрите добро на застосування сили, вони будуть і надалі погрожувати різними санкціями та щось там обмежувати, не більше. Тому брати бука в руки, припиняти всілякі перемовини та гнати агресора з нашої землі – ось що повинен робити Порошенко.

Для чого було ще на три дні відкладати АТО, для чого тягнути кота за одне місце? Що після 30-го? Ще відкладемо на тиждень? Чи виставимо нові умови терористам? На нашу землю прийшов ворог і рішення тут повинно буди єдине – гнати цього “сусіда” геть. Коли до Вас в хату приходить нахабне бидло, що Ви робите? Кажете: “Даю тобі три дні на роздуми?” Ні. Ви б’єте в пику і виганяєте геть. Так в чому тут проблема? Чому влада і досі “реверансує” та про щось там домовляється? Я не позиціоную себе великим політологом, але це, на мій погляд, велика помилка. Досить перемовин, досить, діяти потрібно рішуче, а ні – профукаємо Донбас та отримаємо нове Придністров’я!

Саме підписання Угоди – це чітко окреслений вектор розвитку держави і з цим не рахуватися не можна. Україна обрала ЄС, а не митний союз і путлер це чудово розуміє. Звичайно, що він намагатиметься зберегти лице та буде робити все, щоб не втратити довіри своїх послідовників – дестабілізація ситуації на Сході, примарний захист “мирних жителів” з гранатометами, диверсії і т.д. Порошенко повинен стати в чітку позицію і ні на які “шу-шу” з ним не йти.

Особисто в мене склалось таке враження, що в кулуарах кремля кожен вже робить що захоче і путлер не завжди може це контролювати. Чого варті дебільні заяви Глазьєва про те, що Порошенко – нацист, він виступав на Майдані і фінансує Правий Сектор. Більшого ідіотизму і вигадати годі. Позиція Яроша кардинально відмінна від позиції Порошенка, але відверта маячня радника кремлівського імператора свідчить про те, що той просто не володіє ситуацією і лепече відверту брехню.

Брехня російського ТВ

Також посилюється інформаційний “лайновкид” інформації в голови людей, які вже настільки задурені, що просто жах. Наприклад, черговий шедевр: “Украинцы должны молиться Ленину и Сталину за то, что они создали им собственное государство под названием Украина” … зрозуміло, звідки вітер дує і з якого рупора ця історична шедевральна аналогія пролунала. Кожен раптом став великим політичним експертом і чудово почав розбиратись в політтехнологіях чужої країни, кожен кремлівський фанат тепер точно знає, що для нас краще і намагається вчити нас правильно жити.

Разом з Україною Угоду про Асоціацію з Євросоюзом підписали Молдова і Грузія. Грузія, яка також відчула на собі зуби “російського ведмедя”, але змогла вирватись з братських обіймів та побудувати достойну країну для своїх громадян. Нехай не все там ідеально, нехай ще багато роботи, але ніхто ж не буде заперечувати, що реформи в Грузії дали позитивний результат. Я не про “квітучу Абхазію” говорю, там править “русский мир”.

Одним словом, я хочу щоб наш Президент (як би я до нього не ставився) взяв контроль над ситуацією в свої руки, припинив різні перемовини з путлером і закінчив розпочате. Країна бажає бачити сильного Президента та рішучі дії. Краще увійти в історію людиною, яка підняла свою державу, ніж заслужити славу януковича. Не варто всім нашим очільникам забувати, що українці – вже не аморфна маса, яка все проковтне і просто покірно зігне голову, не грайтеся. Майдан розійшовся, але ми знаємо, що може змінити хід історії.

Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 12 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Щодо асоціації. Цікаво, чи знизяться тепер ціни на іноземні товари, вживані авто? Було б добре.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Хех .. якби відмінили мито на авто – це було б просто казково 😉 Хоча не думаю, що це станеться найближчим часом.

   Відповіcти
  2. А сказав:

   Та тут асоціація якраз ні до чого, вся справа у нашому законодавстві, яке “захищає національного виробника” так, що іномарка за 3 тис. євро після наших розмитнень стає 13-15 тис.євро…

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Тим більше, що влада на це навряд чи піде, це ж який шмат втратити прийдеться 😕

    Відповіcти
 2. Павло сказав:

  Усе правильно, тільки не думаю, що глазьєви чи жириновські говорять від себе й Путін їх не контролює. Вони говорять те, що хоче висловити Путін, але з тих чи інших причин не хоче висловлювати сам. Як кажуть, “что у Путина на уме, то у Жириновского на языке”.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   За Жириновського – ясно, але Глазьєв, думаю, сказанув без відома путлера, той же потім виправдовувався та відмежувався від цих заявок, Жириновського всі сприймають уже як придворного скомороху.

   Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  щоб її щє ратіфікували у ВР – булоб взагалі добре…. а щоб вона почала щє діяти без усяких “консультацій” з москалями – то це взагалі….

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Завжди хочеться щоб все було в ідеалі, але сьогоднішня ВР – це не орган влади, це цирк виродків, балаган. Повиганяти нафіг комуняк, регіоналів і тоді вже можна щось говорити. А то нещодавно Левченко вже видав перли: “Не за те стояли люди на Майдані” .. та яке ти маєш відношення до Майдану разом зі своєю партією злочинців. 😈

   Відповіcти
   1. Сергій сказав:

    та комуняки ж ніби самі пішли… та як на мене даремно – ото потім шукай їх десь за кордоном щоб вони відповіли за всі свої злочини…
    ну а левченко з його перлом…посміялись усі та й годі…

    от тіки навіть якшо вони зможуть дійти до саморозпузку ради (в шо мало віри) – чи змінить це шось? остані декілька виборів у ВР проходили одні і ті самі 5 партії… революція скинула зека – ми поставили олігарха…

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Не все, не одразу, але якісь кроки потрібно робити. На рахунок олігарха – не піднялась в мене рука за нього хрестика поставити, але більшість була засліплена … з іншого боку, якби не Порошенко в першому турі, хто зна як би далі ситуація в країні розвивалася. Нехай, відвоюємо схід, а там і з владою поговоримо.

     Відповіcти
     1. Сергій сказав:

      більшість може і не засліплена, а за тієї ж логікою – аби в 1 тур…
      p/s після донецька з луганськом нехай про Крим не забудуть… але обов’язково з чисткою від совєтізма… бо в нас тут його як…кхм.. ну багато коротше((

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       Совєтізм – то як хвороба, як туберкульоз 🙁

       Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google