Українські Інтернетрі – створення і підтримка сайтів та про все, що навколо

Цей форум створено для підтримки та розвитку україномовного Інтернету. Тут можна як просити допомоги у створенні сайтів, так і допомагати іншим, або ж просто спілкуватися на будь-які теми, пов’язані з Інтернетом та його україномовним сегментом.

Шукаю сайт!

Наш контакт з Інтернетом звичайно починається з пошуку цікавої нам інформації. Ви не можете знайти українською сайт на ту тематику, яка Вас цікавить? Запитайте про це у розділі Шукаю сайт. Ви бажаєте створити свій власний сайт, але маєте сумніви щодо теми? Зайдіть у цей розділ і почитайте, які саме тематики сайтів цікавлять людей. Тут же можна й порадитись щодо вибору теми свого майбутнього сайту.

Оцініть мій сайт!

Ви створили свій сайт, але Вас не все влаштовує, маєте певні сумніви, або ж просто хочете знати, як люди сприймуть Ваш ресурс, перш ніж випустити його межи люди? Покажіть свій сайт спільноті, і почуєте свою думку щодо нього. Майте на увазі, що конкретнішими будуть Ваші питання щодо свого сайту, то конкретнішу відповідь Ви отримаєте.

Домен і хостинг

Маєте сумніви щодо вибору правильного домену чи доброго хостингу? Виникають труднощі при переносі сайту з локального на реальний хостинг? Бажаєте поділитися власним досвідом? Тоді Вам сюди.

Розробка

Маєте питання щодо технічних аспектів, як-то встановлення і налаштування локального сервера, вибір двигунця (WordPress, Joomla тощо), вибір та редагування шаблону, редагування html i css, верстка сайту тощо, звертайтесь до цього розділу.

Робота над змістом

Маєте питання щодо вмісту свого сайту: як краще організувати меню, чи зрозуміло й грамотно написані статті, чи відповідає стилістика текстів тематиці сайту, як правильно пишеться те чи інше слово, фраза чи речення тощо? Звертайтесь сюди.

Просування і монетизація

Бажаєте, щоб про Ваш сайт дізналось якомога швидше якомога більше людей? І щоб Вас при цьому не заблокував або не заніс до своїх фільтрів Google та інші пошукові системи? Чули про SEO, та не знаєте, що це таке? Знаєте, але маєте деякі питання щодо його застосування? Хочете не тільки показати свій сайт світу, але й отримати від нього фінансову вигоду? Тоді прямуйте до цього розділу.

Гуртом до справи!

Ви задумали надто масштабний проект, і не справляєтесь з ним самотужки? Хочете зібрати команду для роботи над своїм сайтом? Розкажіть про свій задум або проект спільноті й шукайте однодумців. Бажаєте долучитися до роботи над цікавим Вам проектом? Все це – у цьому розділі. Тут же ми можемо створити прихований форум для роботи над Вашим проектом, який бачитиме лиш Ви та Ваша команда.

Передача ресурсів для підтримки

Добрих україномовних ресурсів не так вже й багато, й тому дуже шкода, якщо вони зникають. Щоб такого не траплялось, і щоб дати друге життя своєму сайту, до створення якого Ви доклали стільки зусиль, але тепер не маєте змоги його підтримувати, передайте його іншій людині для повної або часткової підтримки, за оплату чи безкоштовно. Пишіть свої пропозиції й обговорюйте всі деталі в цьому розділі.

Послуги зі створення сайтів: пропозиція, запит, обмін

Вам потрібна допомога фахівця: веб-дизайнера, веб-майстра, програміста, верстальника, філолога, перекладача, графічного дизайнера, спеціаліста з маркетингу SEO тощо? Чи хочете запропонувати свої послуги іншим? У цьому розділі можна шукати фахівців або пропонувати свої послуги за оплату, безкоштовно, або в обмін на іншу послугу. Щодо обміну послугами пояснимо докладніше. Скажімо, Ви є перекладачем англійської мови, і Вам потрібен програміст для написання скриптів для окремих функцій Вашого сайту, Ви можете запропонувати йому перекласти його власний сайт, чи сайт його клієнта на англійську мову, відредагувати українську версію (адже всі перекладачі мають добре знати й українську граматику), або надати йому індивідуальні заняття з англійської мови. Якщо ж Ви бажаєте отримувати за свої послуги оплату, частину з послуг (звичайно таких, що не вимагають багато часу та зусиль, або для некомерційних чи волонтерських проектів) можна надавати безкоштовно для самореклами.

Про все навколо Інтернетрів

Тут можна обговорювати усі можливі питання, які стосуються Інтернету та його україномовного сегмента, що не увійшли в попередні розділи.

Про все в Україні й поза нею, окрім політики

Це загальний форум, де можна розмовляти про все, що завгодно, крім Інтернету (для цього існує окремий форум), політиків та політичних партій (для них у нас немає форумів, але воно тут і не треба – нам і без них є про що побалакати, чи не так?). Якщо Ви не бачите тут підхожого форуму для тієї тематики, яку Ви бажаєте обговорити, пишіть у розділі Балачка, або запропонуйте нам створити такий підфорум у розділі Про блог і форум – Відгуки та пропозиції.

Українська мова

У цьому розділі можна обговорювати будь-які питання, які стосуються української мови. Бажаєте вдосконалити свою українську, маєте сумніви з певних питань граматики, хочете обговорити наявність україномовних ресурсів, друкованих чи на ТБ тощо – Вам сюди.

Все про освіту

Вас цікавлять питання, пов’язані з освітою в Україні й поза нею? Хочете порівняти, поділитись досвідом, запитати поради, обговорити – звертайтесь сюди.

Балачка

Тут можна обговорювати будь-які питання, для яких не існує розділів на нашому форумі, або просто спілкуватися на цікаві Вам теми.

Блог Олега Волощука – технічна підтримка відеокурсів

Відеокурс «Як створити блог на Вордпрес v2.0»

Про блог і форум

Відгуки та пропозиції

Маєте якісь пропозиції щодо створення нових розділів чи покращення роботи форуму? Хочете про щось запитати адміністрацію сайту? Звертайтесь до цього розділу.

Приємного спілкування!