Сайт "Переходь на українську"

Маєте добрий сайт, але не маєте можливості його підтримувати – запропонуйте його комусь іншому, за оплату чи безкоштовно.
amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Сайт "Переходь на українську"

Повідомлення amapola » 28 вересня 2016, 10:07

Друзі! До нас потрапив сайт "Переходь на українську": http://perehid.ko3ak.in.ua/. Автор сайту оплачує домен і хостинг, і дозволяє його модифікувати. Від тих, хто над ним працюватиме, очікується наповнення сайту цікавими і потрібними матеріалами.
Якщо його трохи розширити, з нього можна зробити чудовий потужний ресурс, що допомагатиме людям краще освоїтись з українською мовою. Але гадаю, що з таким потужним ресурсом, яким він може стати, одній людині впоратись буде важко, отже, було б добре зібрати команду для роботи над ним. Я маю кілька ідей, що можна було б до цього сайту додати, і хотіла б над ними працювати, але напевно не знайду часу координувати роботу всього ресурсу. Тому пропоную охочим взяти роботу координатора на себе.
Не страшно, якщо Вам бракує досвіду, ми Вам підкажемо, як і що робиться. Головне - Ваше бажання і трохи вільного часу.
Чекаємо на Ваші пропозиції! Зацікавлені, пишіть прямо тут, або відправляйте мені приватні повідомлення через мій профіль.
До зустрічі!

Повернутись до “Передача ресурсів для підтримки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість