Google AdSense прислав попередження — за що?

kak-projti-moderatsiyu-v-google-adsense

Привіт! Наскільки мізерний той заробіток українського вебмайстра з Google AdSense, але й тут Google знайде як забрати ту копійку )). Розкажу Вам випадок, який стався декілька днів тому. Як Ви бачите, на цьому блозі висить реклама Google AdSense, яка приносить певний зиск. Ну зиск який …. скажемо так, мій блог, з відвідуваністю 400-500 уніків на добу, заробляє на рекламі від 10 до 20 доларів на місяць. Не Бог зна які доходи, але коли приходить виплата, я продовжую на рік інтернет, хостинг, домени та інші поточні потреби, себто витрати окуповуються.

Та буквально 2 чи 3 дні тому мені прийшов лист від команди Google AdSense, який повідомив, що я порушую їхні правила розміщення оголошень і від мене вимагають все це виправити. Ну ось власне і сам лист, якщо комусь цікаво – прочитайте.

Повний текст листа від Google AdSense

Вітаємо!

Це повідомлення із застереженням має на меті сповістити Вас, що необхідно виконати певні дії, щоб Ваш обліковий запис AdSense відповідав вимогам програмної політики AdSense. Нижче наведено додаткові відомості та описано потрібні дії.

Веб-сайт, якого стосується повідомлення: olegvoloshchuk.com

Приклад сторінки, на якій сталося порушення: https://olegvoloshchuk.com/17-yak-vibrati-noutbuk-dlya-sebe.html

Потрібні дії: негайно внесіть зміни на сайт, щоб він відповідав програмній політиці AdSense.

Поточний статус облікового запису: активний.

Опис порушення

Видавцям забороняється маскувати оголошення Google під інший вміст. Щоб сайт був зручним для перегляду та роботи, оголошення Google має бути легко відрізнити від вмісту сайту. Зокрема це стосується макетів сайту, у яких на мобільних пристроях реклама зміщує вміст у нижню частину сторінки, а також розміщення рекламних блоків розміром 300×250 і більше у верхній частині сторінки сайтів, оптимізованих для мобільних пристроїв.

Щоб повністю відповідати всім вимогам, переконайтеся, що сайт і макет оголошень правильно відображаються на всіх пристроях. Докладнішу інформацію про ці правила можна отримати в довідковому центрі.

Спосіб вирішення

Якщо Вам надійшло застереження щодо вмісту сторінки, вилучіть цей вміст зі свого сайту або видаліть оголошення зі сторінок, на яких виявлено порушення.

Якщо Вам надійшло застереження щодо способу розміщення оголошень на Вашому сайті, внесіть потрібні зміни в це розміщення.

Зв’язуватися з нами після внесення змін не потрібно. Зверніть увагу: якщо буде зафіксовано додаткові порушення, показ оголошень на вказаному вище сайті може бути припинено. Потрібно негайно оглянути весь вміст і переконатися, що він відповідає нашим правилам.

Крім того, майте на увазі: наведена вище URL-адреса – це лише приклад. Такі самі порушення можуть бути на інших сторінках цього веб-сайту або інших Ваших сайтів. Щоб зменшити ймовірність майбутніх застережень, радимо перевірити, чи відповідають усі Ваші сайти програмній політиці. Ось деякі корисні матеріали, які можуть Вас зацікавити.

Поширені запитання про політику AdSense

Користування сайтом: пошук порушень

Рекомендовані рішення для контролю вмісту на відповідність політиці

Фільтрування вмісту

Більше про застереження щодо порушень політики можна дізнатися в нашому довідковому центрі.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю.

З повагою, Команда Google AdSense

Я одразу проаналізував свій сайт і прийшов до висновку, що один єдиний банер, який може порушувати правила Google AdSense, про які йшлося в листі – це банер одразу під заголовком статті. Зараз його вже немає, прибрав, але одразу після Н1 в мене стояв адаптивний банер від Google AdSense.

При чому, цей банер створював “проблеми” тільки в мобільній версії, тому що там він перекривав вміст, як вони кажуть, а на стандартній десктопній версії він чудово вписувався в дизайн блогу. Але дивно … тоді нафіга взагалі адаптивні банери? Ну власне ось так виглядає моє порушення, з точки зору Google AdSense:

Що робити … прийшлось банер забрати, адже сперечатись з Google AdSense марна справа, а якщо заблокують аккаунт, то ти вже нікому і нічого не доведеш. А найбільше шкода того, що це був найприбутковіший банер, який приносив більшу частину доходу.

Ну ось так. Хоча, якщо вже добре подумати, то в чомусь вони праві, але тоді логічно було б зробити таким чином, щоб на мобільних пристроях ці банери отримували розмір 300×250, як того вимагається, а не довільно адаптовувались.

Теоретично це можна вирішити і я цим займусь після того, як знімуть попередження. Необхідно просто створити такий стиль для реклами Google AdSense, щоб на мобільних екранах банер трансформувався в розмір 300х250, не більше.

Тому, якщо Ви отримаєте подібне попередження від Гугл, то знайте, перевірити в першу чергу потрібно мобільну версію Вашого ресурсу.

Ось такий коротенький допис сьогодні, гарного Вам дня і не журіться )).

Шануймося!