Сайт онлайн перегляду виключно україномовного медіа контенту !)

Які сайти українською Вам потрібні? Загальний або детальний опис.
BOHD@N
Контактна інформація:

Сайт онлайн перегляду виключно україномовного медіа контенту !)

Повідомлення BOHD@N » 08 червня 2016, 23:59

Доброго дня всім!)

Ідея/попит: створити портал типу "Гуртом-онлайн".
Пропозиція зародилася тут https://toloka.to/t73184

Актуальність: Зараз на просторі українського інтернету ведуть роботу по українському дубляжу три основні студії озвучки - Омікрон(UAteam), Студія Гуртом та НезупиняйПродакшин.
Але є проблема із поширенням та переглядом даного контенту, більшість користувачів дивиться фільми та серіали в онлайні не завантажуючи їх на комп'ютер, тому що мають постійний доступ до високошвидкісного інтернету, не задумуються що будуть дивитися в майбутньому або взагалі не вміють користуватися Торрент програмами.

Проблема: дехто з користувачів стверджує, що це буде вартісний проект за рахунок утримання серверів, оплати трафіку і т.д.

Користувач ProBook1 створив такий сайт за проханням одного із відвідувачів за пів години, ну максимум годинку. Ось він dolyna.esy.es

Що скажете?)

molinski
Контактна інформація:

Re: Сайт онлайн перегляду виключно україномовного медіа контенту !)

Повідомлення molinski » 09 червня 2016, 23:36

Можна розміщувати відео на відеохостингах. Тут швидше проблема в ліцензії буде, не всі хостинги пропускають озвучені відео без ліцензії. Сайт-приклад поки що важко назвати сайтом. Практично не функціональний, просто список відео.
А щодо проблематики - то факт, зараз ФО помаленько помирають. Хоча, наприклад, той же ex.ua давно пропонує плеєр. Можливо заливати туди?

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення amapola » 10 червня 2016, 09:06

BOHD@N писав:Доброго дня всім!)

Ідея/попит: створити портал типу "Гуртом-онлайн".
Пропозиція зародилася тут https://toloka.to/t73184
...

Проблема: дехто з користувачів стверджує, що це буде вартісний проект за рахунок утримання серверів, оплати трафіку і т.д.

Користувач ProBook1 створив такий сайт за проханням одного із відвідувачів за пів години, ну максимум годинку. Ось він dolyna.esy.es

Що скажете?)

Мої вітання!
Ідея сама по собі класна, я би з задоволенням дивилась україномовні фільми онлайн, якби звичайно воно не гальмувало при перегляді. Але Ярослав каже діло, якщо не хочете проблем і розбирань у майбутньому, варто би подумати про дозвіл транслювати ці фільми. Як його отримаєте, то з іншим, гадаю, впоратись цілком реально, хоч і не кажу, що дуже легко. Якщо постане проблема фінансування, то зараз є краудфандингові сервіси, де можна зібрати кошти, якщо ідея припаде народу до душі. Існують також конкурси стартапів, але міжнародні цією ідеєю можуть не зацікавитись, а наші можуть створювати такі конкурси під свої власні проекти (на жаль, на жаль.. мені ця кухня трохи відома, і сумніваюсь, що зараз багато що змінилось)
І варто також буде подумати про монетизацію, аби забезпечити фінансування на майбутнє. Реклама як реклама, якщо й долучати її, то без зловживань. Зараз є така тенденція в Інтернет-діяльності, коли базові можливості даються безкоштовно, а більш ґрунтовні, чи якісь забаганки - платно. Наприклад, якби отримати дозвіл на продаж фільмів глядачам, то за місячну абонплату дозволяти завантажувати будь-які фільми, а переглядати фільми онлайн давати можливість всім. Або ж дозволяти за абонплату переглядати фільми одразу, а всім іншим - лише через місяць. Чи щось подібне вигадати.

BOHD@N
Контактна інформація:

Повідомлення BOHD@N » 10 червня 2016, 14:44

1. Екс.юа, мегого, фс.ту, брб.ту якось отримали дозвіл на показ фільмів. В чому проблема?
З дозволом вважаю потрібно запитати як зробили наші браття із вищеперелічених сайтів або проконсультуватися в юриста щодо правових питань, як вони показують ці фільми.

2. Краудфандинг для українського проекту не варіант(, він не міжнародний, тому ні. Вважаю потрібно шукати інвесторів або брати кредит або самому вкладатися.

3. Реклама звісно буде в певній мірі. На рахунок платного абонементу для перегляду сайту(Мегого), то вважаю що це не прокатить тому що українською і так не просто зацікавити дивитися, а тут ще й гроші плати.

BOHD@N
Контактна інформація:

Повідомлення BOHD@N » 10 червня 2016, 14:51

molinski писав:Можна розміщувати відео на відеохостингах

Цю ідею я вже чув)
Справа в тому що Екс.юа - це мішанка різного контенту, який додається користувачами з України.
Однак даний проект має бути якісно україномовний для підвищення того ж Укрпростору, як ви зазначали)

В проекту мають бути певні принципи/родзинки, які виділяють його із поміж інших, роблять його оригінальними і врешті решт визначають питання: чому користувач покинув Мегого чи його російський аналог та перейшов на наш проект?)

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення amapola » 10 червня 2016, 14:59

BOHD@N писав:2. Краудфандинг для українського проекту не варіант(, він не міжнародний, тому ні. Вважаю потрібно шукати інвесторів або брати кредит або самому вкладатися.

3. Реклама звісно буде в певній мірі. На рахунок платного абонементу для перегляду сайту(Мегого), то вважаю що це не прокатить тому що українською і так не просто зацікавити дивитися, а тут ще й гроші плати.

Ну людям вдається збирати кошти на краудфандингових сервісах і для суто українських проектів, і для менш цікавих (як на мою думку). Не скажу точно, роблять вони це на українських платформах, чи це можливо зробити й через інтернаціональні завдяки наявності там українців. Інвестори це звісно добре, але вони будуть, як лиш Ви їх переконаєте, що вони добре відіб'ють свої вкладення. Кредит треба вчасно віддати:) Ну а самому вкладатися, якщо є можливість.
Я не казала про платний перегляд, тоді цей сайт не матиме сенсу. Оплата має йти за те, що людина матиме більше, ніж інші. Якщо знайти, чим зацікавити, то це можливий варіант.

BOHD@N
Контактна інформація:

Повідомлення BOHD@N » 10 червня 2016, 15:19

В результаті все зводиться до 3 перешкод:
1 - отримання ліцензії на показ фільмів та серіалів - де її брати? скільки коштує? хто видає?
2 - фінансування проекту - для викладу на Кікстартері, наприклад потрібно вже показати бету), які крауди Ви знаєте?
3 - набір команди для реалізації - власне фахівці, яким потрібно платити ці кошти

amapola писав:Я не казала про платний перегляд, тоді цей сайт не матиме сенсу. Оплата має йти за те, що людина матиме більше, ніж інші. Якщо знайти, чим зацікавити, то це можливий варіант.

На рахунок такого типу фінансування згоден, але потрібно в платній версії викладати справді щось вартісне)

BOHD@N
Контактна інформація:

Повідомлення BOHD@N » 10 червня 2016, 16:15

Дякую за сайт!) https://biggggidea.com
Український краудфандинг), навіть не знав що так багато вони зібрали загалом) аж 7 мільйонів) красені)
Ок з фінансуванням типу розібрались), якщо вистрілить, так вистрілить) Тільки потрібно зняти промо відео і показати якусь бету)

Залишилось знайти команду і розібратися з ліцензією)

Якщо файли(фільми, серіали) будуть розміщуватися не адміністрацією сайту, а користувачами?

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення amapola » 10 червня 2016, 16:38

BOHD@N писав:2 - фінансування проекту - для викладу на Кікстартері, наприклад потрібно вже показати бету), які крауди Ви знаєте?
3 - набір команди для реалізації - власне фахівці, яким потрібно платити ці кошти

Вам би варто добре продумати, як буде функціонувати Ваш сайт: що саме там треба робити, і скільки людей на це треба. Може й виявиться, що на початковому етапі Вам знадобляться кошти лиш на технічні аспекти: створення сайту, обладнання, ліцензію тощо. А обслуговувати сайт може поки зможуть добровольці, Ви із друзями чи однодумцями.

Наш проект, наприклад, тримається виключно на ентузіастах, що працюють над його просуванням, не отримуючи ніякої зарплати, а намагаючись отримати кошти на існування власними силами (через навчальні курси), пропонуючи частину матеріалів платно, тоді коли більша частина робиться безкоштовно.

Звісно, круто, коли лиш починаєш, і одразу отримуєш за це стабільну оплату, але це не завжди можливо і має багато підводних камінців. Наприклад, коли починаєш нову справу, то в результаті вона ніколи не вийде точно такою ж, якою задумувалась спочатку. Як на мене, то варто б спочатку "намацати" вірний шлях, як найоптимальніше мав би функціонувати проект, виправити всі помилки, а потім вже позиціонувати себе як роботодавця, що платить зарплату (якщо звичайно на той час буде така можливість).

Якщо файли(фільми, серіали) будуть розміщуватися не адміністрацією сайту, а користувачами?

Тут би варто порадитись з юристами, чи можна знайти якусь шпаринку в законодавстві. Бо отак от прямо це все-таки порушення авторських прав. Читала інтерв'ю з засновником депозітфайлс (що є українцем), так він скаржився, що його по судах затягали, і він був змушений продати свій сервіс.

Чи піти простішим шляхом - викладати лиш фільми, перекладені Гуртом, а далі можна буде домовитись і з іншими студіями перекладу фільмів. + Дозволити викладати любительські фільми, зняті звичайними людьми. Ця фішка, до речі, може непогано вистрелити, серед таких авторів може й потім хтось у велике кіно піде.

BOHD@N
Контактна інформація:

Повідомлення BOHD@N » 10 червня 2016, 17:05

Так, вважаю для початку краще викладати тільки серіали Студій Гуртом, Омікрон та НезупиняйПродакшин

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення amapola » 10 червня 2016, 18:55

BOHD@N писав:https://biggggidea.com

До речі, подивилась на цей український сервіс. Там кажуть, що вони фінансують лиш проекти некомерційного спрямування. Тож вам мабуть варто подати свою ідею якось так, що всі ваші заробітки будуть спрямовані виключно на підтримку свого ресурсу.
Знаю, що є такі сервіси, де можна і позичити гроші, але це той самий кредит, лише з кращими умовами.

svbackend
Контактна інформація:

Повідомлення svbackend » 18 липня 2016, 08:14

Привіт всім, якщо шукаєте людину яка готова написати такий сайт то я був би не проти приєднатись в якості програміста, по перше є досвід, можливо хтось чув чи бачив сайт imperia-kino.com.ua раніше, (зараз вже без можливості онлайн перегляду), по друге в мене шалене бажання зробити тепер все легально, ну і по третє -- готовий сайт, написаний на php 7 + MariaDB + yii2 / kubecss + jquery, розроблений з думкою про користувача, ви не знайдете зайвих елементів, все максимально старався спростити для юзерів, тож я був би не проти об'єднатись і створити щось дійсно круте і потрібне людям.. В мене є ще одна ідея, не повязана з фільмами, можливо якщо хтось хотів би спробувати її реалізувати (разом) то зверніться будь ласка по контактних даних в профілі, або у відповідь на цей пост, постараюсь частіше заходити

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Повідомлення amapola » 18 липня 2016, 11:17

svbackend писав:Привіт всім, якщо шукаєте людину яка готова написати такий сайт то я був би не проти приєднатись в якості програміста, по перше є досвід, можливо хтось чув чи бачив сайт imperia-kino.com.ua раніше, (зараз вже без можливості онлайн перегляду), по друге в мене шалене бажання зробити тепер все легально, ну і по третє -- готовий сайт, написаний на php 7 + MariaDB + yii2 / kubecss + jquery, розроблений з думкою про користувача, ви не знайдете зайвих елементів, все максимально старався спростити для юзерів, тож я був би не проти об'єднатись і створити щось дійсно круте і потрібне людям..

Здається, вам справді було б непогано об'єднатись - з одного боку програміст з майже готовим сайтом, що до того ж вже й розібрався в законодавстві, з іншого - представники студії перекладу, якщо я вас правильно зрозуміла (чи принаймі люди, що мають можливість легально транслювати фільми студії).

В мене є ще одна ідея, не повязана з фільмами, можливо якщо хтось хотів би спробувати її реалізувати (разом) то зверніться будь ласка по контактних даних в профілі, або у відповідь на цей пост, постараюсь частіше заходити

Розкажіть про цю свою ідею у розділі "Гуртом до справи" https://sichnet.com/forum/viewforum.php?f=9 - його якраз створено з метою набирати команди для спільної роботи. Звичайно, не обов'язково розповідати все докладно, це може бути комерційною таємницею, але хоча б тематику вкажіть, щоб люди знали, чи варто їм до Вас звертатись, чи ні.

molinski
Контактна інформація:

Повідомлення molinski » 18 липня 2016, 11:24

svbackend писав:В мене є ще одна ідея, не повязана з фільмами, можливо якщо хтось хотів би спробувати її реалізувати (разом) то зверніться будь ласка по контактних даних в профілі, або у відповідь на цей пост, постараюсь частіше заходити

Цікавить, написав в ПП.

svbackend
Контактна інформація:

Повідомлення svbackend » 18 липня 2016, 12:46

Так, мабудь варто створити тему з описом своєї ідеї, все одно ще думаю багато кому треба буде її описувати, краще щоб вона зберігалась в одному місці, а потім лише посилання давати на цей форум

Arta
Контактна інформація:

Повідомлення Arta » 10 червня 2017, 17:14

Як просувається робота над сайтом? Розкажіть, коли буде готово, я хочу дивитись кіно українською!

Повернутись до “Шукаю сайт!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість