Англійська мова: з чого почати?

Обговорення будь-яких питань, пов'язаних з освітою.
amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Англійська мова: з чого почати?

Повідомлення amapola » 22 січня 2016, 17:11

Ви хочете почати вивчати англійську, але не знаєте, з чого почати? Як на мене, почати варто з вирішення двох питань - визначення свого рівня, і де Ви будете займатись: на курсах, самотужки, за якою методикою тощо.

Wasok
Контактна інформація:

Re: Англійська мова: з чого почати?

Повідомлення Wasok » 19 травня 2016, 20:17

Вітаю, я не так давно вивчав англійську (ну як мінімум вона у мене була), оцінки були поганими, в районі 6балів. Я вирішив скласти тест, який і мав визначити мій рівень знання мови. В тесті на частину запитань я знав відповідь, а на деякі я міг дати відповідь без сумнівів, за результатами тесту, мій рівень В1. Проте в англійській мові я почуваю себе невпевнено, ось моє запитання, - чи варто мені ще раз вивчати рівень А1-А2, чи краще буде перейти на більш високий рівень?

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Re: Англійська мова: з чого почати?

Повідомлення amapola » 25 травня 2016, 18:13

Wasok писав:Вітаю, я не так давно вивчав англійську (ну як мінімум вона у мене була), оцінки були поганими, в районі 6 балів. Я вирішив скласти тест, який і мав визначити мій рівень знання мови. В тесті на частину запитань я знав відповідь, а на деякі я міг дати відповідь без сумнівів, за результатами тесту, мій рівень В1. Проте в англійській мові я почуваю себе невпевнено, ось моє запитання, - чи варто мені ще раз вивчати рівень А1-А2, чи краще буде перейти на більш високий рівень?

Доброго дня!
Гадаю, що найкращим для Вас було б вдосконалити ці два рівні з приватним викладачем, щоб він виявив Ваші слабкі місця і допоміг їх підтягнути, а потім вже почати займатись на курсах на рівні В1. Але знайти справді доброго викладача, який би не йшов з Вами сліпо по програмі рівня, а виявляв і підтягував саме слабкі місця, дуже важко. З мого власного досвіду знаю, що переважна більшість викладачів не хоче з цим заморочуватись і просто йде по якійсь із програм.

Якщо Ви не знайдете таку людину, вирішуйте самостійно. Перегляньте програми рівнів А1 і А2 різних курсів і прикиньте, наскільки добре ви ці програми знаєте. Найвідомішими з таких курсів є Headway, London English School, SpeakUp тощо; є також власні розробки українських викладачів, зокрема, на СічНет можете переглянути програму рівня А1: https://sichnet.com/mst/english. Якщо Ви знаєте більше 90% і відчуваєте, що не плутаєтесь в цих темах, то проходити цей рівень ще раз не варто. Уся ця граматика Вам зустрічатиметься і на вищих рівнях, так що Ви зможете повторити її там. Якщо менше, і відчуваєте себе досить здібним до мов, і вважаєте, що можете пройти ці "білі плями" самотужки, так і зробіть до того, як податись на вищий рівень. Якщо почуваєтесь зовсім невпевнено, теми Вам наче й знайомі, але Ви в них плутаєтесь і не можете швидко зорієнтуватись, пройдіть рівень ще раз. В усякому разі, якщо знаєте менше 70%, краще рівень пройти повністю.

Якщо таки вирішите пройти ці рівні ще раз, обирайте такі курси, де велика увага приділяється розмовам англійською мовою, де викладач і сам всі ті фрази, що учні в змозі зрозуміти, говорить англійською, і змушує якомога більше говорити учнів. Та й взагалі варто обирати такі курси для будь-якого рівня, бо навчання граматиці дає Вам пасивні знання, і лише розмовляючи Ви їх зможете зробити активними.

Повернутись до “Все про освіту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість