Сайти новин з грамотною українською і без агресивної реклами

Все про українську мову - її становище в Україні, україномовні продукти тощо.
amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Сайти новин з грамотною українською і без агресивної реклами

Повідомлення amapola » 03 жовтня 2016, 20:01

Звичайно переглядаю новини на Українській Правді. Та вже так обридло їхнє знущання над українською мовою! Мова навіть не про кальки чи граматичні помилки. Таке враження, що вони перекладають автоматичним перекладачем навіть не з російської, а з англійської чи ще якої досить далекої від нас мови. То не той відмінок використають (називний замість якогось іншого), то ціле слово пропустять, від чого речення стає незрозумілим, то взагалі почнуть думку і не закінчать, то ще щось таке утнуть.

А Ви на яких сайтах новини читаєте? Які з них пишуть хоча б відносно грамотно? І не доймають агресивною рекламою? Я розумію, що без реклами важко обійтись, але коли ти відкриваєш сайт чи статтю, і замість очікуваного змісту на весь екран виповзає реклама і змушує тебе втрачати дорогоцінні хвилини, що ти маєш на перегляд новин, це також не викликає великого бажання заходити на цей сайт.

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Re: Сайти новин з грамотною українською і без агресивної реклами

Повідомлення amapola » 09 травня 2017, 15:01

Знайшла нарешті для себе альтернативу. Шукала спеціально сайти без російського варіанту, бо це є гарантією, що автоматичний перекладач не використовується, і мова має бути природня та жива. Спочатку до Главкому приглядалася, але потім зупинилась на Тижневі: http://tyzhden.ua/News/. Російської немає, всі основні новини публікуються вчасно, мова людська, грамотна, аж душа радіє таке читати після УП :) Легко і зручно бути в курсі подій.

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Re: Сайти новин з грамотною українською і без агресивної реклами

Повідомлення amapola » 27 вересня 2017, 20:10

Тиждень почав халтурити, то там, то там проскочить машинний переклад, який для мене є абсолютно неприйнятним. Я можу заплющити очі на суржик, з огляду на нашу мовну ситуацію, чи навіть на граматичні помилки, але не відверту зневагу до української - ні.

Відкрила для себе один симпатичний новинний сайт, Україна молода: http://umoloda.kiev.ua/. Пишуть цікаво, грамотно, новин небагато, але всі основні є, що мене цілком влаштовує, бо ставати хронографом сьогодення я не збираюся :), а всього лише хочу бути в курсі подій.

Повернутись до “Українська мова”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість