Ваші думки та ваш досвід у веденні домашнього господарства

Спілкування на будь-які теми, що не увійшли в попередні розділи.
neliasart
Контактна інформація:

Ваші думки та ваш досвід у веденні домашнього господарства

Повідомлення neliasart » 26 листопада 2015, 12:49

У цій гілці форуму я запрошую вас висловитися стосовно вашого власного погляду на побут.

Наскільки це питання важливе у житті?
Де знаходиться "золота серединка " між ідеальним порядоком та повним хаосом?
Чи погодились би ви все життя бути домогосподаркою та присвятити себе тільки хатнім справам?
Як ви розумієте поняття "бути вищою за побут"?
Чи хотілось би вам мати служницю?

Також мені важливо знати, які хатні проблеми псують життя саме вам, і що би вам хотілось покращити у вашому побуті в першу чергу.
Наше спілкування на форумі є для мене дуже цінними. Не соромтеся, пишіть і будемо знайомитися.
Кожен з ваших коментарів та запитань допоможе мені покращити цей курс та адаптувати його до ваших потреб.

amapola
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Re: Ваші думки та ваш досвід.

Повідомлення amapola » 04 березня 2016, 13:52

neliasart писав:Чи хотілось би вам мати служницю?

До речі, читала блог однієї українки, що мешкає в Чилі. Її чоловік (місцевий) переконував її взяти хатню працівницю (вони обоє працюють), а вона опиралась, "як це так, це хтось чужий має за мене робити мою роботу, це недобре, експлуатувати чужу працю..." А чоловік їй навів масу аргументів "за", але я їх перераховувати не буду, згадаю лиш один з них, що вразив її (і мене) своєю несподіваністю. Він сказав, що якщо вони не візьмуть цю працівницю, то позбавлять одну людину робочого місця, причому в такому віці, коли їй складно знайти іншу роботу. Ось така різниця культур і менталітетів:)

Нелю, ще хочу подякувати за твою систему організації праці, вона дійсно універсальна й дієва! Я її застосувала до організації свого робочого дня, і тепер справді вдалося попідтягувати деякі "хвости", що безнадійно очікували, коли я нарешті спроможусь виділити на них час:)

Олена Славінська
Контактна інформація:

Повідомлення Олена Славінська » 10 квітня 2016, 18:58

neliasart писав:Де знаходиться "золота серединка " між ідеальним порядком та повним хаосом?

Нелю, а існують якісь наукові норми порядку і конкретні норми хаосу?
Мені здається, що це залежить саме від поняття норми, яке людина сама собі встановлює, або опирається на певний приклад. Хтось просто застелив ліжко і повісив речі у шафу і все-порядок, а хтось натирає до блиску щодня дзеркала. Дуже часто прикладом є саме сім"я, де діти переймають різні моделі поведінки і ставлення до порядку зокрема. Тому говорити про "золоту середину" дуже важко, адже виховання різне. Хоча, не виключені випадки, коли у охайних батьків діти не дуже стежать за порядком і навпаки.

neliasart
Контактна інформація:

Повідомлення neliasart » 18 травня 2016, 19:02

"Він сказав, що якщо вони не візьмуть цю працівницю, то позбавлять одну людину робочого місця, причому в такому віці, коли їй складно знайти іншу роботу"
--дуже сподобалася ця думка, бо насправді хатні справи--це таки робота, яку можна робити добре, а можна так собі. Звичайно, наскільки "добре" вона зроблена, вирішує сама людина, і ніхто інший. Але якщо людина хоче покращити свої вміння, то цього можна навчитися. Я особисто за оптимізацію--кращий результат з меншими зусиллями.
" і тепер справді вдалося попідтягувати деякі "хвости", --рада, що змогла допомогти :)

neliasart
Контактна інформація:

Повідомлення neliasart » 18 травня 2016, 19:08

"а існують якісь наукові норми порядку і конкретні норми хаосу?"--норму собі встановлює сама людина, якщо це група людей, наприклад, сімя, то потрібно домовлятися.
Звичайно, поняття порядку досить субєктивне, але, як на мене, порядок--це більше практична річ, тобто, якщо людина може легко знайти потрібні речі і успішно ними користуватися, щоб задовольнити свої потреби, то це і є порядок. Хтось знаходить свої речі у намішаній купі, і не страждає від цього, а комусь потрібно все розкласти по поличках. Найголовніше, щоб самій людині було комфортне її середовище.

Oleg Voloshchuk
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Re: Ваші думки та ваш досвід у веденні домашнього господарства

Повідомлення Oleg Voloshchuk » 20 травня 2017, 09:30

У цій гілці форуму я запрошую вас висловитися стосовно вашого власного погляду на побут.

В мене на цю тему погляди з дружиною збігаються, вона має свою думку про побут, а я їй не заважаю, все влаштовує :D :D :D

Arta
Контактна інформація:

Re: Ваші думки та ваш досвід у веденні домашнього господарства

Повідомлення Arta » 28 вересня 2017, 10:49

neliasart писав:У цій гілці форуму я запрошую вас висловитися стосовно вашого власного погляду на побут.

Наскільки це питання важливе у житті?
Де знаходиться "золота серединка " між ідеальним порядоком та повним хаосом?
Чи погодились би ви все життя бути домогосподаркою та присвятити себе тільки хатнім справам?
Як ви розумієте поняття "бути вищою за побут"?
Чи хотілось би вам мати служницю?

Також мені важливо знати, які хатні проблеми псують життя саме вам, і що би вам хотілось покращити у вашому побуті в першу чергу.
Наше спілкування на форумі є для мене дуже цінними. Не соромтеся, пишіть і будемо знайомитися.
Кожен з ваших коментарів та запитань допоможе мені покращити цей курс та адаптувати його до ваших потреб.

Я вважаю, що між порядком і хаосом має бути саме золота середина. Не віддавати фанатично весь час прибиранню, але й не сидіти по вуха у смітті і з головою в соцмережах.
І бути тільки домогосподаркою не хочу - скучно. На роботі можна з кимось поспілкуватися, а вдома - чотири стіни й купа роботи.
А от служницю.... Ні, я б не хотіла пускати до себе додому сторонню людину. Хіба може щоб хтось зрідка їсти готував, бо чоловік не любить куховарити, а мені іноді набридає :)

Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість