Вітаю друзі. Нещодавно стався зі мною цікавий випадок, не скажу, що він мене взлостив, скоріш за все розсмішив, просто дивує недалекість та невихованість деяких людей, в інтернет мережі зокрема. Я хочу розказати Вам про надумане протистояння або керовану думку деяких представників роду людського, а саме про відношення росіян до українців та українців до росіян.

Саме так, як на зображенні до цього посту виглядає ось ця ілюзорна ненависть хохлів до москалів чи москалів до хохлів. Хочу сказати одне, я в цьому переконаний, що в Україні, в Росії, в Білорусії, в Латвії і т.д., живуть порядні люди, які цінують свою мову та з повагою ставляться до інших.

До випадків українофобії, ба навіть шовінізму, потрібно ставитись з розумінням – людині притаманний стадний інстинкт, керованість і коли в певного представника тієї чи іншої нації недостатньо виховання чи розумових здібностей – все це виливається ось в такі випадки, коли тільки ми, тільки наше, а все інше хохли, бандери, америкоси, чурки і таке інше.

В кожній країні, в кожному суспільстві, в кожній групі людей, яка формується за певними інтересами, з’являються представники (вибачте мене за слово) бидла, які починають вносити негатив, розбрат, протистояння … “в сім’ї не без виродка” – влучно говорить народне прислів’я, тому це нормально. Вірніше, не нормально, але від цього нікуди не дітись і необхідно розуміти та намагатись не звертати увагу на прояви “культури та вихованості”.

Власне до чого я це все. Всім, напевно, відомий такий сервіс поштових розсилок, як subscribe.ru, де можна створити свою групу, розсилку, звідки можна отримати непоганий трафік. От і я створив свою групу та почав ознайомлення з цим сервісом.

Знайшов цікаву спільноту, де була велика кількість учасників, списався з адміністратором та запитав дозвіл на публікацію свого анонсу. Адмін згодився без проблем (хоча група і російська), ми обговорили деталі та я написав анонс своєї статті. Буквально через декілька годин, зайшовши в групу, я побачив коментар, який мене просто розмішив 🙂 . Ось, власне, цей коментар.

Як бачите – такі от шовіністи трапляються всюди. Скажу Вам, що з адміністратором ми дуже цікаво спілкувались і людина, в групі якої більше 30 000 учасників, без проблем дозволила опублікувати анонс україномовного посту. Люди почали заходити на блог, але знайшовся один найрозумніший, якому бандерівці чимось не вгодили 🙂 .

Особисто я відношусь до тих людей, які вважають, що всі національності та народи брати між собою, особливо слов’янська гілка, і не можна по певних представниках України, Росії чи, як приклад, Чечні, судити про всю націю. Ненормальних та неадекватних людей вистачає всюди, але і в грузинів, і в росіян, і в литовців, і в чеченців, і в українців є достойні, освідчені, виховані представники. Тому не варто цим перейматися, коли якийсь один “Пилип з конопель” починає патякати цілковиту маячню.

В мене є дуже багато хороших знайомих і в Росії, і в Білорусії, і в Латвії і завжди з ними ми знаходили спілну мову. Пригадую, колись в Москві мої колеги навіть просили: “Олег, а поговори з нами на українській мові” – їм подобалось слухати нашу українську балачку 🙂 .

Нам взагалі немає що ділити – в кожного народу свої традиції та свої вподобання, тому ні українцям, ні росіянам, ні вірменам чужого не потрібно. Якщо нас намагаються стравити – значить це комусь потрібно, але всі ми живемо в цивілізованому суспільстві, тому давайте будемо поводити себе цивілізовано.

Давайте не будемо піддаватись інформаційній брехні, яке ллється на наші голови з усіх ЗМІ-щілин, давайте будемо думати своїми головами. Я Вас запевняю, що розсудливі росіяни чи казахи цілком нормально ставляться до української мови чи інших національностей.

До чого цей пост? Друзі, якщо десь в мережі, хтось почне тролити українську мову та Ваші записи чи публікації – відправляйте їх подалі. Нормальна людина ніколи не скаже “кривого” слова про іншу мову чи національність.

Шануймося!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...