Привіт усім! Сьогодні в мережі все більшої популярності набуває меседжер Telegram, який може стати альтернативою для інших додатків обміну повідомленнями. Основними перевагами Telegram, які я б хотів відмітити, є те, що сам додаток надзвичайно легкий та не “жере” надто багато пам’яті ПК, що особливо актуально для не дуже потужних машин, а також – можливість створювати власні новинні канали, що дозволяє надсилати повідомлення своїм підписникам на всі пристрої, де Telegram встановлений. Існує також і заявлена надскладна система шифрування даних, яку ще ніхто не зміг зламати, хоча і був оголошений солідний грошовий приз, але не берусь судити – не хакер )).

Telegram

Особисто для мене Telegram є дуже зручним додатком, з багатьма друзями ми вже перейшли на ного повністю, а Скайп тримаю тільки по старій пам’яті для дзвінків з-за кордону. Звичайно, що до нового звикнути важко, але я раджу Вам спробувати Telegram та підписатись на мій канал

https://telegram.me/olegvoloshchuk

куди завжди транслюються останні новини та повідомлення про свіжі публікації на блозі. Встановити Telegram Ви можете на будь-які пристрої, існують версії для Windows/Mac/Linux, Android, iOS, тому з цим проблем не буде. Встановлюється додаток з офіційного сайту https://telegram.org, ну або з респозиторію програм Вашого смартфона. Описувати встановлення я не буду, там все дуже і дуже просто, Telegram прив’язується до мобільного номера, тому реєстрація займає буквально декілька секунд.

В цій статті я хочу розказати Вам, як встановити українську мову для Telegram на ПК та смартфоні. Оскільки за замовчуванням мова в додатку англійська, давайте розберемо процес українізації. Для того, щоб розглянути встановлення української мови для Telegram на ПК, я записав відео, оскільки процес там трішки заплутаний, тому дивимось і відписуємось про успіхи. Необхідні команди для робота: робот Антон – @telerobot, повідомлення – Locale tdesktop Ukrainian. Для українізації на смартфонах все простіше, інструкція одразу під відео.

Для встановлення української мови на смартфоні, виконуємо практично ті ж дії. Я опишу для операційної системи Android, для інших – аналогічно.

Пишемо роботу Антону @telerobot наступне повідомлення: “Locale android Ukrainian”. Тут ми вже безпосередньо вказуємо, для якої платформи нам потрібна українська мова. (Якщо у Вас смартфон на іншій операційній системі, то замість android вказуєте свою ОС. Підтримуються такі версії операційних систем: android, ios, tdesktop, osx, wp).

Telegram

У відповідь він нам присилає файл з розширенням .xml – це і є пакет української мови.

Telegram

Тиснемо на іконку файлу і відбувається завантаження української локалізації.

Telegram

Після завантаження файл отримає вигляд звичайної теки. Тут необхідно натиснути на пункт з можливими діями, в мене на смартфоні він знаходиться одразу на вкладці з файлом.

Telegram

З можливих дій обираємо “Застосувати файл локалізації”. Можливо у когось це буде називатись інакше, на кшталт “встановити локалізацію” або “виконати завантажений додаток”, суть одна і та ж – застосувати завантажений файл.

Telegram

Після цього переходимо в налаштування самого Telegram і обираємо українську мову для інтерфейсу.

Telegram

Все, надалі користуємось меседжером на рідній мові та дякуємо автору, себто мені, за матеріал репостами у соціальні мережі )).

Telegram

Спробуйте Telegram, я впевнений, що цей додаток Вам дуже сподобається.

Гарного та вдалого Вам дня, шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 11, середнє 4,91 з 5)
Loading...