Вітаю, товариство! Я дуже часто переглядаю різні блоги та аналізую, що мені потрібно зробити, чого не варто, що я вже виконав і фактично постійно потрапляю на новоспечені ресурси, які пропонують щось там придбати. Бажання монетизувати своє дітище цілком зрозуміле, власник хоче якомога скоріше отримати зиск зі своєї діяльності, але влучне українське прислів’я говорить: “Не лізь поперед батька в пекло” і це ой як “в яблучко”.

Бажання швидкого прибутку

У випадку з продажними посиланнями та рекламою все зрозуміло, рано монетизував – результату нуль + негативне відношення пошукових систем. Але чому не можна продавати власний продукт на своєму блозі з самого початку? Це ж не реклама, не торгівля лінками, чому?

Друзі, та продавати можна, але чи потрібно? Хто у Вас цей продукт придбає, якщо про блог та власника ніхто не чув і не знає? Тут працюють ті ж закони, що і у реальному житті, Ви спочатку працюєте на авторитет, а потім авторитет працює на Вас. І нічого змінити не вдасться, вигадати велосипед не вийде.

Дуже багато блогерів (і не тільки), створивши власний ресурс, одразу намагаються продати відвідувачам якийсь мега-продукт, зроблений аби як, з практично непотрібною інформацією, а ще гірше – продають різні реселлерські цифрові товари.

На моє глибоке переконання, для того, щоб хтось у Вас щось придбав, Ви повинні віддати в 10 раз більше, Ви повинні дати відвідувачам певну інформаційну цінність, інакше ніяких прибутків не буде. Кожен Ваш читач повинен переконатись, що Ви дійсно можете дати потрібну інформацію, Ви дійсно знаєте про що говорите, у Вас дійсно вдаються класні продукти за цінністю та наповненням.

Наприклад, для чого різні виробники в супермаркетах та торгових центрах проводять безкоштовні дегустації своїх товарів? Правильно, для того щоб люди спробували, знали що то є якісно, смачно і спокійно могли купувати, не переймаючись тим, що це невідомий виробник.

Аналогічна ситуація і в інфобізнесі – потрібно віддати користувачам щось безкоштовне та (ВАЖЛИВО!) якісне! Не думайте, що тільки Ви запропонували продукт, підключили систему платежів і все, продажі підуть в геометричній прогресії зростання. Ні, такого не буде. Можливо хтось десь купить, але то буде випадковість, не більше.

Подумайте логічно, ну чому відвідувач повинен купувати у Вас продукт? Хто Ви для нього? Що корисного він від Вас отримав? Нічого. То як можна надіятись, що люди будуть купувати запропоноване Вами без зайвих запитань?

В бізнесі (інформаційному чи будь-якому іншому) існує одне правило, яке не вийде переступити – інвестиції. Як не крути – потрібно інвестувати в розвиток своєї справи. Друге питання – що це за інвестиції. Один вид діяльності не може обійтись без вкладання коштів, інший – без інвестування знань, сил, часу, але варто закарбувати собі одне: інвестиції та реклама – рушій будь-якої справи.

Віддаєте Ви своїм читачам щось безкоштовно (електронні книги, курси, послуги), в які інвестований час, знання, певні кошти, Ви робите рекламу собі та своїм можливостям. Коли користувач побачить, що у Вас насправді хороші товари, у Вас є що взяти, тоді пропозиція придбати буде виглядати цілком закономірною та не викликатиме відразу.

Коли я підписуюсь на цікаві мені блоги, то в переважній більшості одразу ж отримую пропозицію типу “Вау! Як це круто! Не запізнись! Купи!” або “Ти ще не придбав? Завтра вже буде пізно!” і т.д., які викликають тільки одне – блювотний рефлекс. Та хто ти такий, що я маю “не запізнитись” та “встигнути купити”? Що я від тебе отримав цінного? Звідки я знаю, що ти за спеціаліст?

Подібні емоції будуть викликати і Ваші пропозиції, якщо метою стоятиме тільки одне – гроші. Сьогодні користувачі вже інформаційно-перенасичені, пропозицій в інтернеті море, продуктів просто безліч, тому Ви повинні бути особливими. Часи прилизаних молодчиків в костюмах на розмір більшими на фоні тропічних пейзажів минули, часи гучних лозунгів та попсових девізів – також, тому Ви повинні діяти інакше.

Якщо бажаєте, я приведу Вам приклад того, як буде виглядати Ваша пропозиція, якщо керуватись тільки гучними закликами, картинками з баксами та іншою атрибутикою “успішних мега-бізнесменів” – дивіться відео:

[tube]-r_2EbfueXc[/tube]

Успішний блогер, успішні блоги – це ті (на мою суб’єктивну думку), яких цитують, коментують, на яких посилаються, які мають в арсеналі ЦІННІСТЬ для своєї аудиторії.

Не намагайтеся охопити та вхопити все і одразу, вкладайте себе в розвиток блогу, в розвиток своєї особистості, забезпечте Ваших читачів цінною інформацією від Вас. Прибутки … прибутки будуть, але тільки тоді, коли Ви щось зробите для цього РЕАЛЬНО, а не просто будете намагатись продати те, про що говорить той хлопець на відео.

Блог – це інструмент, а не бізнес, тому ми повинні забезпечити справність, функціонал та ефективність цього інструменту.

Напишіть електронну книгу, запишіть відео, зробіть якийсь міні-курс та віддавайте це своїм читачам та всім бажаючим за “просто так”. Не намагайтеся одразу щось продавати – ніхто не буде купувати, а Ви отримаєте чергову ложку дьогтю в плані “у мене не виходить”.

Тільки віддавши щось, можна щось і отримати – іншого варіанту не існує.

Поставте перед собою чітку і визначену мету та притримуйтесь її. Працюйте над власним розвитком, розвивайте свої блоги, акумулюйте аудиторію постійних дописувачів, давайте читачам щось корисне та безкоштовне, а вже потім можна буде подумати про заробіток.

Бажаю Вам сили та натхнення для роботи, бажаю багато вдячних читачів та віри в свої сили. Все буде, при умові Вашого старання та терпіння.

Шануйтеся!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...