Відкрити меню

Я не пропав і блог не закинув, просто в мене народився син Всеволод!

Мої вітання, шановні читачі! Ви напевно помітили, що в оновленні блогу сталась перерва? Ну звичайно помітили)). Причина – в мене народився СИН!!! 6 вересня дружина подарувала мені спадкоємця вагою 2,5кг)), якого ми нарекли Всеволодом. До народження сина я активно дописував уроки нового курсу, розраховував встигнути до цього радісного моменту, але … не судилось)). Потім вже були турботи з пологовим будинком, тому сталась ось така вимушена перерва.

Всеволод

Та зараз мати з сином вже вдома, життя входить в своє звичне русло і я знову розпочинаю роботу. Синок у нас дуже спокійний, гарно їсть та гарно спить, тому, маю надію, що Всеволод буде дозволяти таткові працювати)).

Отже, давайте я коротенько розкажу Вам, що планується найближчим часом реалізуватись. Насамперед – це звичайно випуск нового відеокурсу з робочою назвою “Якісне відео на звичайний смартфон”. Планував я закінчити курс до кінця літа, але наразі термін виходу трішки відсувається. Якщо не станеться нічого форс-мажорного, то за місяць я вже зможу Вам його презентувати.

Далі – це звичайно нові статті та відео на блозі. Зараз я планую більше уваги приділяти відеоконтенту, записувати більше навчальних відеоуроків, тому звичайні статті будуть чергуватись зі скрінкастами. Тематика все та ж – сайтобудування та інформаційний бізнес в мережі.

Ще одне нововведення, яке планується – це інформація для вчителів, а саме для вчителів загальноосвітніх шкіл. Судячи з відгуків та запитань від педагогів, які вивчали першу версію відеокурсу “Як створити блог на WordPress”, потреби тут дещо інші, тому я спробую підлаштуватись під ці запити і розробити матеріал у вигляді або відеокурсу, або вебінарів саме для вчителів шкіл.

Тому слідкуйте за блогом, перерв в оновленні вже не буде, нові матеріали будуть з’являтись регулярно.

Бажаю всім гарного дня та чудового настрою.

Шануймося!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. fedun сказав:

  Вітаю, хай росте здоровий та щасливий!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Щиро дякую!!!

   Відповіcти
 2. Віталій Чейпеш сказав:

  Вітаємо з новим життям яке прийшло в цей світ!
  Хай росте ваш маленький синок здоровим і радує батьків!

  Народження сина, це час коли у багатьох людей відбувається стрімкий рух вперед (до гори-вершини) і закладаєть фундамент до справи всього життя. Найближчим часом прийде усвідомлення “Я став татом” і коли ти будиш брати на руки сина ти будеш відчувати прилив такої енергії-радості що неможно передати на словах (і тоді згадаєш мої слова). СічНет теж можно назвати дитиною, бажаю теж щоб росла. Майбутнє за освідченими людьми, тож працюймо над собою, а там побачимо що в майбутньому нас чекає…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Щиро дякую, Віталій, за хороші слова! Так, тепер я повинен подавати спадкоємцю приклад 🙂

   Відповіcти
   1. Віталій Чейпеш сказав:

    Виховуйте не дітей а себе!
    Всеодно вони будуть вас наслідувати робити я ви!
    Вони маленька копі вас самих!

    Відповіcти
 3. Serpiko сказав:

  Перефразую відому приказку на свій лад: “Козацькому роду – не буде переводу!”. Мої вітання, батьку, – хоча і з запізненням. Успіху.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую! Вітання ніколи не бувають з запізненням 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google