Відкрити меню

В Україні війна? Чим загрожує російська інтервенція Криму та державі в цілому?

Одразу хочу наголосити: говорячи російська інтервенція, російські війська, російська позиція щодо України – я матиму на увазі не російський народ, а російське керівництво. Це абсолютно різні речі та поняття. Скільки вже настраждалась Україна, скільки її вже сіпали та розтягували, скільки гнобили народ … і як тільки сонечко почало сходити, як тільки з’явилась надія на краще майбутнє – як хижий звір із засідки, як підступний плазун із нори, Путін вводить свої війська на територію України.

Схід та Захід - разом!

Привід просто ідіотський – він хоче захистити російських громадян, життю яких загрожують … але хто? Українці? Бандери? Западенці? Нацисти зі Львова? Очевидно, що це просто прикриття і російський президент хоче реалізувати свою давню мрію – відродження (або розширення) імперії, тобто оновленого СРСР, зараз він це називає митний союз. Друзі, все що далі я напишу – це моя власна думка та ставлення до ситуації, я не претендую на константу, тому з радістю сприйму критику чи доповнення.

Найперше, що варто сказати, це висловити свою подяку та шану всім українським військовослужбовцям та морякам, які залишились вірними присязі народу України і не перейшли на бік проросійських сил, які зараз орудують в Криму. Шана всім офіцерам, які не забули ще слова присяга, честь та гідність. Дай Бог, щоб не пролилась жодна краплина крові цих мужніх українців.

Існує дуже багато думок та точок зору, по-різному називають це військове вторгнення російських військ різні ЗМІ, політики, але особисто я вважаю, що коли збройні сили однієї держави порушують кордони іншої держави – це, якщо не війна, то загроза війни 100%. Можна це прикривати визвольними, миротворчими місіями, навчаннями, як завгодно, але факт залишається фактом: порушення державних кордонів без згоди, масове переміщення військ – це військова агресія.

Мета одна – захоплення Криму, а надалі і Східної України. Для чого? Особисто мені ближча думка, що Путін хоче повернути в Україну Януковича і надалі контролювати нашу державу, як це робилось багато років за правління … “чоловіка, який ламає ручки”. Вже відомі факти, коли верхівкою зливались російській стороні надсекретні відомості про стан нашої армії та і держави в цілому.

А що ж Крим? А Крим, заляканий та дезінформований, дійсно вірить в те, що проти них вся Західна Україна, що на вулицях бігають бандерівці та стріляють і ріжуть всіх, хто говорить на російській мові. І хоча все це на рівні слухів та здогадок, але багато східного населення в це вірить. Сьогодні навіть з’явився такий вислів: “бандерівець – це як чупакабра, його ніхто не бачив, але всі бояться”. Єдиним острівком поміркованості в цій ситуації залишаються кримські татари, які не хочуть до Росії, вони хочуть жити в Україні.

Люди залякані неправдивою інформацією та підігріті відвертою брехнею російських каналів – просто бояться, адже владу в Києві взяли “радикали”, “фашисти”, “нацисти” і тільки наш “спаситель Путін” може врятувати від цієї загрози. Просто волосся стає дибки, коли бачиш, чуєш чи читаєш заяви проросійських перевертнів політичного фронту. Населення Криму Путіну не потрібне і ніхто не буде дбати про їхній добробут, вже зараз російська сторона заявляє, що готова надати притулок нашим громадянам на Далекому Сході! Уявляєте де? Так … на Колимі місця багато. Невже кримчани думають, що Путін дасть їм квартири в центрі Москви?

Та сам Крим, власне, Путіну ні до чого, адже це зайвий тягар. Уже зараз економісти говорять, що один день військового втручання в Україну коштував Росії суми, яка була витрачена на всю олімпіаду в Сочі. А що далі? Що Крим може дати Росії? Вся інфраструктура побудована на туризмі та виноградниках, при нинішній ситуації туристи навряд чи захочуть туди їхати, а вино … хто зна, що залишиться від відомих кримських виноградників після “визвольних місій” Москви. Згадайте, на що перетворився Грозний після миротворчих місій Росії.

Грозний
Грозний
Грозний
Грозний

Прісної води Крим практично немає, а та що є – надходить з “материка”, опріснювати морську воду дорого і не дуже вигідно, довозити продовольчі та інші товари морем – також влітає в копійку … то для чого Путіну такий баласт? Тільки як плацдарм для просування на Східну Україну, не більше. І ніякого піклування про населення Крим не отримає, поїдуть жити та розвивати Далеких Схід, згідно російської програми … Вам це потрібно?

Українці! Брати та сестри! Ніколи Західна Україна не відмежовувала себе від Східної, ніколи Північ не наступала на Крим, ніколи западенець нічого не мав проти жителя східних регіонів. Нас намагаються стравити, посварити та розділити – Україна у нас одна і розколу не можна допустити ні в якому разі!

Сьогодні всі телеканали, україномовні програми та ведучі починають говорити на російські мові в знак солідарності з усією Україною та з усіма національностями, які тут проживають. Ніхто в Україні не виступає проти російської мови чи інших віросповідань, не вірте тому, що на Заході переслідують всіх, хто “не українець”. Такого ніколи не було і не буде, всі ми громадяни однієї держави – від Карпат і до Донбасу, від Волині і до Криму – Ми одна Україна!

Особисто я маю друзів і в Росії, і в Латвії, і в США, і на Сході України – нехай хтось з них скаже, що я колись виступав проти російської мови. Та ніколи! Так, я їздив до Москви, бачив це місто, без особливих незручностей переходив на російську мову … я українець, але не антисеміт, не шовініст, я поважаю всі національності, які проживають на території України.

Росія – чудова країна, росіяни – чудова нація, але керівництво хоче подати це по-іншому. Не вірте! Українець ніколи не бажатиме зла росіянину, білорусу, казаху чи грузину, не залежно від того де він проживає – на Заході, на Сході, на Півночі, на Півдні чи в Криму. Ніхто не хоче війни і нікому не потрібна кров.

Москва

Багато хто з росіян, під впливом кисельовської пропаганди, думають що українці на Майдані – це екстремістські сили, це нацисти та фашисти, які хочуть звалити існуючу владу. Люди добрі, друзі, український народ вийшов на вулиці не проти російськомовного населення, як це намагаються подати, а проти корупційної та злочинної влади, проти нечесних судів та правоохоронних органів, люди вийшли за міцну та незалежну державу.

Український народ не хоче більше терпіти знущання від владних структур, народ не хоче більше мати керівництво, яке облаштовує свої маєтки надрозкішними меблями, шторами за 240 тис.євро та золотими батонами, народ хоче жити вільно, чесно та справедливо. І яка різниця, якою мовою хтось розмовляє? Ми всі – одна нація, один народ, одна Україна! Єдина і незалежна!

Золотий батон Януковича

Дорогі кримчани, харків’яни, луганчани та жителі всіх східних областей – ніхто нікому не бажає зла. Ми позбавились від злочинної влади, ми обрали нову і хоча нинішній склад уряду викликає багато протиріч – ми повинні згуртуватись проти зовнішньої загрози, проти розколу країни, проти поділу нашої держави на федеративні автономії.

Російськомовні брати-українці – бажаєте розмовляти російською – розмовляйте, бажаєте сповідувати власну релігію – сповідуйте, ми всі живемо в спільній державі і нам немає що ділити. Давайте разом станемо на захист цілісності нашої Батьківщини.

Я проти розколу України, я проти поділу держави на Схід чи Захід, я проти поділу українців на україномовних та російськомовних – я за Єдину Незалежну Україну з її колоритом, багатонаціональним населенням та цілісними державними кордонами. Браття – єднаймося!

Не знаю, можливо десь сумбурно та нелогічно – просто крик душі, вже даруйте мені.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 8 коментарів
 1. Путін – просто хвора на голову людина. Ніякий нормальний чоловік не посилатиме людей на смерть задля “не знати чого”. Росія має такі ресурси, що сама по собі могла б краще будь-якої Європи жити. Але ж ні, кагебіст при владі хоче “всього побільше” і не важливо чого це кому коштуватиме.
  Щодо поділу України на схід і захід – казки. Я в інтернеті не раз мав справу із людьми зі соду, спілкувався часто (з молоддю). Так от – ніхто там нічого проти української мови, як і в нас проти російської, не має. Кожен говорить, як йому зручно. То все штучні проблеми для відвертання очей від справді важливих речей, ну і для маніпуляції людьми.
  Втручання Росії – це 100% військова агресія. Які б там приводи не придумували, а порушення кордонів – то незаконно. Тим більше вимоги до наших військових про здання зброї.
  Як вже було неодноразово сказано – ніякі угоди з Путлєром не мають жодного значення, особливо для самого Путіна.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Сьогодні читав цікаву аналогію Кисельова, не того, що на російському ТВ, а того, що в нас тут журналює)). Так от вік сказав, що згадайте – 15 років правління Брєжнєва – війна в Авганістані, 15 років правляння Путіна – Україна.

   Путін КГБіст, срср-овська закваска і видно мозги на тому поїхали. Всі “правителі”, які думають що боги і вседозволено, погано закінчують. Яник – живий приклад.

   Відповіcти
   1. На щастя, Янику не вистачило мізків для більш розумного промивання мізків людям, + на в нас ще багато людей, які вміють аналізувати та перевіряти інформацію.

    Добре ще й те, що в нас не всі ТБ-канали були куплені. Той же 5″ канал”, раніше “ТВі” теж всю правду доносив (після зміни керівництв з цим в них погірше стало). Навіть ТСН, і то більш-менш правду показував спочатку, а потім то і взагалі всю.
    В Росії з цим куди гірше… тому і путін і засидівся там так довго.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Гарантовано, російські медіа – то просто жесть. Мені от вчора одна знайома з Росії писала в скайп:

     “Олеж, мне трудно оценивать ситуацию. 1tv.ru/news/world/253235 Это ссылка на новости нашего первого канала. Мы же ориентируемся по новостям которые нам показывают.”

     Ну я їй дав пару лінків на правдиві медіа, нехай хоча б частина росіян знають правду.

     Відповіcти
     1. Треба, щоб росіяни не дивилися новини (і не читали) на своїх каналах, а щоб закордонні дивились. Тоді і більш-менш правдиву інформацію знатимуть.

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       100% підтримую.

       Відповіcти
 2. Роман сказав:

  Карнинки класні ^_^ (прокоментував як справжній лінивий коментатор) 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   😉 не лінись, а то засмокче)))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google