Варіанти заробітку в інтернеті та чи існують гроші в мережі?

laptop

Як заробити гроші? Як заробити гроші в інтернеті? Як заробити в інтернеті без вкладень? Це топові, найпопулярніші запити, які найчастіше шукають користувачі в пошукових системах з дня на день, з року в рік… Відповідно, що результатів видачі пошуковиків існує просто безліч, просто прірва. Тому не дивно, що коли будь-якому блогові вдається вийти хоча б в десятку топу по цих запитах – популярність та відвідуваність різко зростає. Ось і намагаються блогери, правдами і неправдами вийти на перші позиції ПС саме по темі заробітку в інтернеті.

Аж ніяк. Тікайте від таких “проФФесорів”, які обіцяють Вам неземні статки за те, що Ви нічого не будете робити. Халяви в інтернеті не існує – існує робота, важка праця. Праця, яка за вкладені сили та старання дає прибутки.Взагалі, весь заробіток в інтернетіможна розділити на три великі розділи:1. Заробіток на продажі власних інформаційних продуктів – інфобізнес.2. Заробіток на партнерських продуктах – партнерські програми.3. Заробіток на власних блогах чи сайтах (контекстна реклама, банерна реклама, продаж постових, посилань і т.д.)Звичайно, що вивчаючи інформацію про заробіток, про бізнес в інтернеті, можна зустріти дуже багато пропозицій: поштові спонсори, платні опитування, млм бізнес та інше. Про різні варіанти клікерів, поштовиків, опитувань я говорити навіть не буду, тому що адекватна людина зрозуміє, що все це маячня. Про MLM бізнес варто завести окрему рубрику, окрему тему, тому про мережевний маркетинг ми поговоримо в окремих постах, тут двома словами не обійтись 🙂 .

А от про РЕАЛЬНИЙ заробіток, який ми розділили на три великі розділи ми з Вами і поговоримо в цій статті.

Отже, перший пункт нашої класифікації –  заробіток на продажі власних інформаційних продуктів. Інфобізнес надзвичайно поширений вид бізнесу в інтернеті і дуже прибутковий. Західний інтернет та РуНет просто кишить зараз “інфобізнесменами” різних мастей, які намагаються продати свої товари користувачам, подекуди це відверте … ну Ви зрозуміли.

Якщо відкинути різну “школоту”, взяти за приклад дійсно успішних інфобізнесменів та проаналізувати їх шлях до успіху, то центральна лінія розвитку бізнесу одна:

1. Людина набирається знань та навиків, вивчає певну галузь діяльності та відчуває в собі бажання та можливості навчити інших тому, що знає сама.

2. Створює власний інформаційний продукт, де викладає всі здобуті знання в зрозумілій для початківців формі.

3. За допомогою блогу чи сайту формує підписну базу постійних читачів, які цікавляться тим же питанням, що і вона.

4. Робить комерційну пропозицію свого продукту та отримує прибуток.

Звичайно, що секрети та хитрощі цього бізнесу в кожного свої, але, скажемо так, схема, модель розвитку інфобізнесмена одна: знання-продукт-підписна база-продаж.

В українському сегменті інтернету цей вид бізнесу тільки починає зароджуватись, україномовних продуктів дуже мало, тому ця ніша поки що вільна. Я впевнений, що пройде рік-два і українські інформаційні бестселери почнуть з’являтися на ринку та будуть надзвичайно затребувані.

Хтось може сказати: “Ого! Це ж скільки треба працювати, щоб набратися знань, створити продукти, сформувати підписну базу та продати…” А, то Ви бажаєте халяви? Ну тоду ідіть та клікайте по платних листах та приймайте участь в платних опитуваннях, може заробите … на оплату інтернету.

Якщо говорити про нормальний дохід, про дійсно суттєві гроші – то знання просто необхідні. При чому не важливо про що буде Ваш продукт – створення сайтів, вирощування тюльпанів, аеробіка, риболовля – головне, щоб інформація була якісна та дійсно цінна, в кожному сегменті нашого життя є своя цільова аудиторія.

Другий пункт – партнерські програми. Я цілком погоджуюсь з тим, що не всі можуть створювати інформаційні продукти та продавати, адже, хтось вміє гарно говорити, хтось вміє гарно малювати, хтось пише вірші і т.д. Тому партнерські відносини в нашому житті дуже поширене явище, те ж саме відбувається і в інтернеті.

Якщо людина, яка бажає заробляти гроші та робити це на довгострокових засадах, зустрічає в мережі (чи купує) класний інформаційний продукт, який не соромно порадити іншим, вона приймає участь в партнерській програмі автора. Таким чином, за рекомендацію товару користувач отримує винагороду, подекуди розміри партнерських виплат суттєві – від 30 до 50 відсотків. Поважаючий себе автор скупитися не буде, адже на продажу партнерської копії продукту він не витратив ні коштів ні сил, тому поділитися 50% прибутку може без особливих душевних мук 🙂 .

Це цілком серйозний вид діяльності і на партнерських програмах багато людей створюють собі суттєві джерела доходів. Але ж знову таки – як Ви будете рекомендувати ці продукти? Коло родичів, знайомих та друзів в соціальних мережах закінчиться за день-два, а далі?

Принцип тут аналогічний, як і у випадку з власними інформаційними продуктами. Ви створюєте власний блог, формуєте підписну базу, але продаєте не свої, а чужі продукти, тобто рекомендуєте. Ваші читачі, відповідно, маючи довіру до Вас, згоджуються на пропозицію. Автор отримує продаж, Ви партнерську винагороду, Ваш друг – цінний продукт. Всі задоволені.

Ну і третій вид заробітку – дохід з власного сайту чи блогу.  Тут також все зрозуміло – Ви вчитесь створювати блоги, створюєте цікавий ресурс, розкручуєте його та добиваєтесь хорошої відвідуваності та пузомірок і заробляєте на продажі вихідних посилань з Вашого блогу, на контекстній та банерній рекламі, на постових і т.д. Варіантів отримати дохід з власного блогу є дуже багато.

І знову ми впираємось в необхідність мати хоча б певні технічні знання та навики, а для цого потрібно що? Правильно, потрібно вчитись. Ну вчитись – це також високо сказано, Вам необхідно просто поставити ціль, а інформації та продуктів по певній тематиці в інтернеті достатньо.

Деякі користувачі можуть мені заперечити, що, мовляв, є і інші варіанти заробітку – написання статей на замовлення, фріланс, робота контент-менеджерами в інтернет-магазинах і т.д. Так, шановні мої друзі, Ви цілком праві. Але в цій статті я хотів освітити ті варіанти доходу, які дозволять заробляти не від випадку до випадку та отримувати кошти тоді, коли є замовлення, а заробляти завжди і на постійній основі.

Писати тексти на замовлення, створювати сайти на замовленя … все це потребує також підготовки та певних знань, але прибуток ви будете отримувати тільки тоді, коли будуть замовлення. Захворіли Ви, чи не можете в якийсь період працювати – грошей, відповідно, не буде. Це та ж сама наймана праця – просто вдома.

Але, варто сказати, що для багатьох людей цей вид діяльності став основним, я знаю таких користувачів та … той же 6-8 годинний робочий день і та ж залежність від когось.

Взагалі, для чого я тут розпинаюсь та накатав таку величезну статтю? Друзі, я хочу що б Ви зрозуміли – гроші в інтернеті заробити можна, але ЗАРОБИТИ, а не виграти щасливий білет та отримати мільйон за три дні, такого не буває.

Коли я зустрічаю книги та курси з назвами “Як заробити мільйон ледарю”, “10 000 доларів за три дні”, “Супер бізнес з нуля за тиждень” і т.д., мені шкода тих користувачв, які будуть читати ці “твори”. Суть в таких продуктах одна – купи його в мене та продавай всім іншим.

Сьогоднішній пост загальний, кожну можливість ми будемо розглядати детально. Торкнемося і створення власних продуктів, і MLM (мав я колись необережність про … купу часу та грошей), і інших різновидів заробітку, але для себе я визначив один вірний старт на напрямок розвитку, який хочу порадити і Вам:

– Для того, щоб в майбутньому заробляти чи на партнерських продуктах, чи на власних, чи на рекламі, чи на консультаціях (якщо Ви екперт в певній галузі), чи створити собі дохід в інших галузях інтернет-мережі, Вам необхідна стартова платформа, а такою платформаю повинен стати Ваш власний блог.

Блоги сьогодні створюють не тільки в якості онлайн щоденників, але й в якості власного бренду. Лікарі, вчителі, майстри ручних виробів, художники створюють власні блоги, тому що таким чином набагато простіше сформувати зацікавлену аудиторію користувачів навколо своїх послуг чи продуктів.

Блог – це, свого роду, інвестиція. Інвестиція часу, сили, старання, досвіду, навиків, можливостей та бажання в свою майбутню справу. Звичайно, що відбудеться це не через день чи тиджень, можливо не через місяць чи навіть рік, але це єдине правильне рішення, яке Ви можете прийняти.

Відкрийте очі, просто так, за “чарівну посмішку” ніхто нічого Вам не дасть. Ніхто не буде Вам платити за те, що Ви клацнете два рази по мишці – потрібно працювати.

Для того, щоб Ви не витрачали на перших порах свої кошти, я дарую Вам власний БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” – завантажуйте та розпочинайте.

А про все решта, про заробіток, про заробіток на блогах та про правильність побудови стратегій розвитку ми поговоримо потім, коли буде уже з чим працювати.