Відкрити меню

Ваші відгуки

Шановні читачі! Я щиро вдячний всім, хто присилає схвальні відгуки про мій блог та відеокурси! Кожен відвідувач, кожен коментатор для мене надзвичайно важливий, тому я вирішив зробити окремий розділ, де публікуватимуться всі добрі слова на мою адресу та на адресу блогу olegvoloshchuk.com зі світлиною автора та посиланням на ресурс. Якщо Ви будете мати бажання сюди потрапити – присилайте свої відгуки на електронну пошту.

Аркадій ЧернегаДоброго дня. Вже близько півроку я активний відвідувач вашого блогу та читач вашого сайту.

Все почалося з випадку, коли мені в руки потрапив Ваш відео-курс “Як створити блог на Вордпрес”. Знайшов я його випадково на одному із українських торент-трекерів посеред безлічі відео-уроків. Оскільки мрія створити власний сайт панувала вже дуже давно, відчув, що саме з цього варто почати самостійне його створення.

Хотілося створити саме сайт-візитку де б розповідалося про спільну з моїм другом архітектурну майстерню і було портфоліо робіт. Ознайомившись послідовно з уроками на диску, зрозумів у якому напрямку рухатися і що в першу чергу треба освоїти. Паралельно вивчав ази мови розмітки HTML та таблиці CSS, щоб мати ширші можливості у налаштуванні сайту.

Багато тонкощів з налаштувань та технічних порад знайшов у Вашому блозі. Працював над сайтом спочатку вдома згідно Ваших настанов через сервер Енделс, а потім і на роботі (правда вже через Денвер) де і було створено основний макет сайту. Хочу висловити Вам величезну подяку, за дуже корисні навчальні матеріали та за те що розвиваєте українську блогосферу та сайтобудування.

Мій сайт: http://kca.com.ua/

—————————————————-

Євгеній АнтонюкПрацюючи у невеликій редакції районної громадсько-політичної газети оператором верстки і по сумісництву завідуючим компютерним відділом (8 одиниць, зєднаних мережею), постало нагальне питання створення власного сайту.

В наш час за окрему плату можна придбати все. Керівництво пропонувало когось попросити зробити сайт, можна було б, звичайно, замовити сайт в певних розробників такої продукції, це просто і швидко, але, мабуть, і недешево. З іншого боку, якщо вручили б готовий сайт, все одно прийшлось би вникати в суть самого сайту. Ось я і подумав, чому б не спробувати створити сайт власноруч, тим більше що в мережі Інтернет є безліч інформації на цю тематику.

Звичайно, перше, що спало на думку, це безкоштовний сайт. Реклами безкоштовних сайтів безліч. І дуже швидко я переконався, що «безкоштовний сир тільки в мишоловці». По суті, безкоштовний сайт має тільки назву «безкоштовний». І якось я натрапив на цікаву інформацію про сайтобудування. Це був відеокурс, «Як створити блог на WordPress своїми руками». Можна сказати, що я відразу ж зацікавився.

По-перше завантажив відео курс, і почав його проглядати. Відразу ж відчувалося, що це саме те, що треба, тобто відео курс для початківців, які до цього навіть і гадки не мали, що й до чого. Деяка інформація про програми (архіватори, текстовий редактор розпакування, інсталяція) на мій погляд є зайвою. Я ні в якому разі не критикую за це автора відеокурсу, просто, на мою думку, простий користувач, який хоче створити сайт просто зобоязаний мати якийсь базовий набір знань. З іншого боку все розписано в дуже легкій і доступній формі. Зрозуміло, що все відразу ж запамятати неможливо, тому, на мою думку вивчати відеокурс можна двома способами: перший – вникати у всі дрібниці і тонкощі сайтобудування і другий – просто копіювати всі дії автора, не задумуючись ні над чим.

Другий варіант звичайно ж легший, але рано чи пізно все одно мабуть прийдеться вникати в суть сайтобудування. Звичайно ж це моя субєктивна думка. Мені здається, що якби треба був терміново сайт, за допомогою цього відеокурсу можна було б його створити за 2-3 доби навіть початківцю. Відчувається, що автор хотів довести суть сайтобудування для най-найпочатківців, яким, мабуть, і я теж був. Але,пройшовши весь відео курс, і створивши власний блог, дійсно відчув якусь гордість. Так що можна радити усім початківцям спробувати себе у цій цікавій сфері. Відеокурс допоможе розібратися у всьому. Необхідно тільки терпіння і натхнення. Тепер про допомогу автора. Запамятати все неможливо і часто бувало, чи то не було часу, чи то здавалося складним, звертався до автора за допомогою. Автор відеокурсу ні разу не відмовив у допомозі, чи по пошті, чи у чаті завжди підказував, допомагав, радив. За це йому дуже велике спасибі.

І тільки створивши блог, пройшовши весь відео курс, вже знаєш, що якщо захочеться щось змінити на блозі можна завжди звернутися в певний розділ курсу і проглянути його ще раз, або звернутися до Олега Волощука за допомогою. Мені здається, що він нікому не відмовляє у допомозі.

Отже, підсумовуючи свій відгук, можна сказати, що відео курс – це те, що треба для початківця. Головне – натхнення і бажання. Ще одна важлива річ – вивчаючи відеокурс у мене не виникало бажання пошукати в Інтернеті щось краще, щось доступніше, щось легше, відпочатку було відчуття, що тут описано все, що необхідно. В цьому, безперечно вся заслуга автора.Скажу більше, якби мені хтось порадив цей курс і сказав би що він платний, я, більше всього, не пошкодував би певну суму грошей.

Ще раз дякую автору за його працю і допомогу!

З повагою – Євгеній АНТОНЮК, смт. Ратне, Волинська область

www.ratpresa.com.ua

—————————————————-

Оля Булдіна
Викладач італійської мови
Автор блогу
www.primalezione.com

—————————————————-

myroslavkusenНапевно в кожного в житті буває момент, коли хочеться створити власний Інтернет-ресурс. Одного разу і я вирішив створити сайт не за допомогою конструкторів, а використавши відому систему керування контентом. Чомусь вибрав WordPress і в процесі створення, як і в кожного початківця виникли певні труднощі, з якими наодинці справитись не зміг.

“Перелопативши” безліч сайтів, прочитавши безліч порад і статей, проблеми так і не зникали, а відкладались. І тут натрапив на блог Олега Волощука “Українські мотиви у блогосфері”.

Вже по дизайну блогу я зрозумів, що нарешті потрапив за правильною адресою. Почав читати статті блогу і сайтобудування WordPress рушило з “мертвої” точки. Більшість порад зі статтей блогу використав у себе на сайті. Згодом отримав безкоштовний відео курс від Олега Волощука, який використовую постійно і час від часу окремі розділи переглядаю.

Велика подяка автору за чудовий україномовний ресурс та за поради.

З повагою, Мирослав Кусень – www.infosvit.if.ua

—————————————————-

Оксана СкоцОдного літнього вечора я випадково потрапила на блог Олега Волощука. Я не шукала інформацію даної тематики, але те що я читала притягувало мене і вело далі. Не лякали невідомі слова (хостинг, домен та ін.) бо вони пояснювалися просто.  Одразу відчула у цей ресурс вкладена душа, а це завжди надихає. Я завантажила відео курс «Як створити блог на WordPress своїми руками» і розділ за розділом почала рухатись до мети.

Якщо оцінювати цей курс за дванадцятибальною шкалою, то він заслуговує на усі дванадцять плюс великий червоний знак оклику і додатковий запис «молодець». Все тут чітко і зрозуміло, навіть, якщо ви ніколи раніше з цим не мали справи. Нічого не потрібно шукати, бо є чарівна папка з додатковими матеріалами і конкретні рекомендації що і коли звідти діставати. А якщо навіть у вас пішло щось не так (у мене виникали труднощі тільки через мою неуважність і аж ніяк не через те, що щось було погано пояснено) ви знаєте, що за цією роботою стоїть людина, яка готова допомогти і підтримати. І це все безкоштовно. Якщо ви ще вагаєтесь, то переходьте від роздумів до дій. У вас усе вийде.

Пане Олеже, від мене моя найщиріша подяка і побажання іти у тому ж напрямку, нехай натхнення і любов не зраджують Вас. Хай не затихає Ваш генератор ідей і щоб завжди вистачало ентузіазму втілювати найкращі із них. З Богом!

З довірою і повагою, Оксана Скоц.

Адреса блогу, який створений завдяки відеокурсу Олега Волощука  www.takadumka.com.ua

—————————————————-

Неля БажанОсь зараз уже закінчую створювати мій власний блог за курсом Олега. Якщо чесно, то це вже моя третя спроба створити блог. Перший раз я заплатила за цю послугу і отримала незрозумілий напівфабрикат, який потім довелося повністю переробляти самій. Як я можу описати той процес? – щось на зразок: піди туди, не знати, куди, та знайди те, не знаю, що, і вліпи кудись, не знати куди. Без спеціальних знань і без досвіду, це все одно, що копати город вилкою. Після довгих страждань блог я таки створила. Хоча потім він все одно сконав, бо працювати і далі в такому режимі було неможливо.

Потім я купила курс відомого в інтернеті гуру… Почала вивчати різні програми. Минали тижні за тижнями … а блогом у мене і не пахло. Зате чим далі більше зростало дике бажання розтрощити компютер на дрібні друзки.

На щастя, десь на половині цього довжелезного курсу я натрапила на блог Олега Волощука. Почала читати його статті і прозрівати.

Вирішила спробувати Олегів курс.

Це було як з бруківки виїхати на асфальт – ніяких вибоїн, зупинок – рухаєшся легко, із задоволеням. Перша половина курсу пролетіла на одному диханні. Все сказано по суті, і дуже логічно увязується в одну систему. Просто робиш те, що говорить автор – і все працює. Коли потрібно вернутися до якогось нюансу – одразу знаєш, де його шукати. Це щось на зразок того, коли майстер дає тобі всі потрібні інструменти якраз у потрібний момент, абсолютно не перевантажуючи тебе нічим зайвим. Саме цього мені не вистачало в курсах інших авторів.

Дуже цінною стала також підтримка на тематичному форумі та Олегові публікації на блозі. Жодне моє питання не залишилося без відповіді. За весь час роботи над моїм блогом я ні разу не звернулась до сторонніх ресурсів, щоб вирішити якусь проблему – всю потрібну мені інформацію я легко знаходила у Олега.

Єдине, на чому я справді застрягла, то були нюанси дизайну – CSS та Photoshop. Тут я ще раз переконалася, наскільки важко розбиратися самотужки.

Після переносу БД на хостинг я знайшла в відеоуроках іще купу налаштувань, про які взагалі ніколи не чула. В якому іще безкоштовному курсі можна знайти стільки усього? Як початківець я точно знаю, що без нього я би ще довго спотикалася об різні підводні камені, і дуже рада, що одразу змогла їх обійти.

Окремо хочу подякувати Олегові за допомогу у вирішенні однієї нестандартної проблеми у роботі мого компютера, Олег підключився до мене і все полагодив. Відчуття таке, наче мене з усіх боків обклали подушками. Чого ще можна хотіти?

Дуже вдячна Олегові за його чудову працю та своєчасну допомогу у вирішенні всіх питань. З нетерпінням чекатиму його нових публікацій та курсів.

З повагою та найкращими побажаннями,

Неля Бажан – www.mom2mom.net

—————————————————-

Сергій КордикНапевно, в щасливу мить заглянув на один із сайтів, де було посилання на блог Олега Волощука. І відразу в очі запав оригінальний лінк щодо відеокурсу по створенню блогу/сайту.

Раніше мені здавалося, що створення блогу – то виключно робота програмістів, бо вважав, що для цього необхідно мати відповідні знання та навички. І приємно був вражений, коли з першого (вступного) уроку Олег Волощук так приязно, спокійно і приємно «тонально» розвіяв сумніви і ба’ більше – надав впевненості для самостійного створення бажаного блогу.

Крок за кроком, а треба зазначити, що автор відеокурсу дуже детально і доступно все розповідав, я будував сходинки майбутнього блогу. При цьому, дуже дивувався, скільки треба мати терпіння автору, щоб так скрупульозно розповідати про кожну деталь, навіть «дрібничку», яка, як з’ясувалося потім, не була такою вже й дрібничкою.

Так майстерно побудовані уроки, з візуальними показами й наведенням конкретних прикладів, все більше й більше заохочували до якогось особливого стремління бачити свій результат.

Скажу чесно, що майже одночасно я знайшов у пошуку інтернетівському кілька варіантів створення блогів (сайтів). Але оте близьке, українське – значно переважило у моєму виборі щодо обрання відповідного відеокурсу. І тепер аніскільки за цей вибір не шкодую. Навпаки – дуже вдячний автору Олегу ВОЛОЩУКУ за правильно побудовану концепцію стосовно зрозумілості створення блогу «своїми руками».

ЩЕ РАЗ ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ, ОЛЕЖЕ, ЗА ВАШ КОРИСНИЙ ВІДЕОКУРС!!!

Сергій Кордик, м.Чернігів.

Адреса блогу, який створений завдяки відеокурсу Олега Волощука – www.bilahata.net

—————————————————-

Петро ЧереватийВідео курс «Як створити блог на WordPress своїми руками» – це титанічна праця його автора спрямована на розвиток україномовного сегменту блогосфери.

Протягом останніх двох років я активно цікавлюсь заробітком та заробляю в режимі онлайн. Завжди вважав, що за заробітком в мережі майбутнє. Бажання мати свій власний сайт появилось давно. Сайт для мене повинен би бути джерелом натхнення та самовираження, а також додатковим інструментом для заробітку в інтернеті.

Все починалось з безкоштовного конструктору (хостингу) ucoz. Швидко зрозумівши недоліки таких сайтів почав шукати щось інше. Так я натрапив в ютубі на відео уроки по створенню блогів на WordPress. Довго не думаючи, не маючи навиків у пошукові оптимізації, я зареєстрував домен, купив містечко на хостингу і почав наповняти свій псевдо блог не унікальним контентом. Відвідувачів на своєму блозі я так і не побачив. В результаті цього та інших причин покинув ідею власного блогу.

Так протягом половини року мій псевдо блог постував. Але шукаючи щось в гулі, я натрапив на вебдайджест Олега Волощука. Прочитавши декілька публікацій, вражений високою якістю, зручністю та красою дизайну блогу в мене появилось велике бажання мати подібне дітище. Зрозумівши що блог працює WordPress, навики роботи з яким в мене вже були, потрапивши у вкладку «Мої курси» я без вагань завантажив відео курс «Як створити блог на WordPress своїми руками». Розкривши архів, побачивши лише дизайн меню відео курсу, я зрозумів що це щось «сильне». Прості у сприйнятті та детальні пояснення, рідна українська мова, структурованість відео уроків, повнота відео курсу – це все те, за що потрібно подякувати Вам, пане Олеже!

Здоров’я Вам та Вашій сім’ї! Вдячних відвідувачів для webdigest.com.ua!

Хай щастить! З повагою, Петро Череватий! – www.blogchepe.com

—————————————————-

Шановний пане, Олег!

Щиро вдячний Вам за технічну підтримку сайту, за дружні поради, за наполегливість та оперативність, яку Ви виявили безпосередньо по відношенню до моїх виниклих запитань в тех підтримці. Вибачте мене за відвертість, але Ви приділили мені стільки зацікавленості і уваги, яку я напевно, навіть не сподівався отримати. Щойно я закінчив налагоджувати свій новий сайт під новий проект, сайт отримав остаточний чудовий зовнішній і функціонально технічний вигляд. Слід зауважити, що відкриття нового проекту не відбулося без Вашої, так потрібної на цей час допомоги. Ми не знайомі з Вами особисто, але дозвольте мені від всього серця побажати Вам наснаги та звершення всіх Ваших добрих починань! Бог Вам в поміч! Та доброго Вам здоров’я.

Дякую за допомогу. З повагою, М. Салій.  /Web редактор/ – www.v7voda.com

—————————————————-

Олександр КиричукОдного дня я натрапив на блог Олега Волощука, та відразу зрозумів, що це 100% нова закладка в моєму браузері. Перечитавши ще декілька статей – вебдайджест вже був в моїй RSS стрічці. На цьому блозі публікується дійсно цінна інформація.

З появою відеокурсу «Як створити блог на WordPress своїми руками», я відразу загорівся створенням свого блогу, і зараз активно працюю над цим. Сьогодні, webdigest став для мене основним ресурсом, з якого я черпаю інформацію про сайтобудування та шукаю відповіді на поставлені задачі.

Декілька років назад, я вже мав справу з WordPress і навіть мав невеличку фотогалерею, створену на цьому двигунці. Тоді я ще не знав про блог webdigest.com.ua та про Вас, Олеже, тому користувався іншими матеріалами. Переглядаючи Ваш курс я дізнався дуже багато нового та корисного, того, що раніше не знав. Окремої подяки заслуговує те, що цей курс – україномовний. Я сам патріот і дуже приємно слухати класний навчальний матеріал на рідній мові.

Також хотів би висловити подяку особисто Вам, Олеже! Дякую за те, що допомагаєте мені в створенні блогу, та з терпінням відписуєте всі мої повідомлення в скайпі;)

Олександр Киричук. – www.nowaday.info

—————————————————-

Катерина ГордійчукВідеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” — бомба!

Але напевно мені, як дівчинці, вдалося щось наплутати (((

Олег, незважаючи на свій вільний час дуже допоміг мені у встановленні!

Та помилка знову повторилась, я вже з таким виразом обличчя :oops: писала про допомогу… І Олег відразу ж відгукнувся, взяв мій ноут «в свої руки-під контроль» і вправно заново налаштував встановлення! Не можу не поділитись, що після довгих власних невдач протягом декількох годин, я відчувала себе  … і ще раз …

Добряків на світі мало. Олег один з них)

Тепер тільки його сайт рекомендуватиму друзям)

Почну сарафанний маркетинг

Катерина Гордійчук – www.kate-hook.com

—————————————————-

ПавлоВідеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” – єдиний україномовний продукт такої якості.

У ньому автор детально розповідає про всі нюанси створення та запуску свого блогу на найпопулярнішій платформі.

На момент отримання відеокурсу я вже мав свої сайти, але все одно знайшов цікаву інформацію для себе. Знати все неможливо, тому потрібно знову і знову вивчати нову інформацію, щоб не відстати від конкурентів.

Дуже добре, що не потрібно вишукувати подібні продукти десь по файлообмінниках. А є своє, якісне і безкоштовне.

Тепер у вас немає права не мати свого блогу!

Павло (нік Pavlofox) – www.pavlofox.net

—————————————————-

Михайло СпівакПісля завантаження курсу: “Як створити блог на WordPress своїми руками”, я активно почав його вивчати. Також почав працювати над створенням власного блогу, але особливими здобутками похвалитися поки що не можу.

Хочу сказати, що незважаючи на брак часу, я все ж таки регулярно заходжу до Вас на блог і завжди знаходжу там корисну інформацію, щодо створення блогів, оптимізації, написання статей.

Хороша рубрика “Корисні програми” та “Безпека ПК”. Мені наприклад в деяких моментах ці рубрики дуже допомогли. Ви молодець, Олег! Так тримати!!! Я знаю, що якщо Ви будете продовжувати в цьому ж дусі, то у Вас аудиторія читачів буде тільки збільшуватись. Ви правильно зауважили у своїй статті, що треба притримуватись тематики блогу та унікальності статей і читачі та люди, які хочуть створити блог – на зразок мене, будуть знову і знову заходити на Ваш ресурс.

Давно цікавлюся сайтобудуванням, але на рівні пересічного користувача. Та вникати в мову програмування не дуже хочеться, і часу трохи обмаль, оскільки займаюся ще й іншою справою. Ваш безкоштовний курс: “Як створити блог на WordPress своїми руками” – це просто знахідка, особливо для початківців.

Отже, хто хоче створити блог не вникаючи в мову програмування – то це те що треба (просто супер). Все розжовано до дрібниць, розібрано до ниточки. Реально хороший продукт!

Хай щастить! З повагою, Михайло Співак!

—————————————————-

Юрій КазакЗдравствуйте, Олег! З Білорусі – Юрій.

Я ще раз приношу Вам велику вдячність за допомогу в створенні мого блогу. Ви відкрили мені очі на багато життєвих проблемних питань, хоч і з запізненням ….. Але тим не менше! І так, мій блог називається – «Блог Донського Козака. Сайт по тематиках блогосфери ЗСЖ і НМ ».

Хочу коротко описати моє становлення в Інтернеті, як я докотився до такого стану, що зважився створити собі навіть блог. Може для початківців це і становить інтерес. Раніше я думав, що блоги можуть створювати тільки високопрофесійні особистості, а моїх знань для цього в черепній коробці ще замало. Але, виявляється, я глибоко помилявся. В Інтернеті, я зіткнувся з цікавою для мене Вашою, Олег, пропозицією. Ви запропонували відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” самостійного конструювання блогу за лічені дні. Я спочатку не повірив, що таке можливо, тим більше на такому сучасному двигунцю українського WordPress-а.

Я до цього займався трохи сайтобудуванням, зробив собі маленький сайт на безкоштовному конструкторі uсoz-а, але він мене не задовольняв. Я негайно скачав за посиланнями відеокурс з Інтернету і приступив до втілення в життя своєї мрії. І ось, нарешті, через якийсь час, блог вийшов. Правда, я, особисто, тут хвалитися не можу. Все це відбувалося при великій Вашій підтримці. Найголовніше, що на Вашому форумі можна було знайти відповіді на всі важкозасвоювані мною питання. Ви допомагали вирішувати всі виниклі проблеми.

Плюс є ще один важливий фактор в розумінні конструювання даного блогу. У своєму відеокурсі Ви, Олег, дуже дохідливо і послідовно висвітлювали весь процес побудови блогу, доносили грамотно і дохідливо до слухачів всі непрості нюанси цієї процедури. І я Вам дуже вдячний за таку теоретичну і практичну допомогу. Зараз я як би окрилений тим, що маю такий, для початку прекрасний, в моєму понятті, блог. Природно, він у майбутньому буде ще вдосконалюватися, а я буду набиратися практики в блогосфері, але це все попереду.

Я пенсіонер, мені вже 72-ий рік від народження і для мене цей блог має дуже важливе моральне значення і я, як би, відкрив у собі життєве друге дихання. Тепер я регулярно переглядаю всі статті на Вашому блозі, вони також багато в чому дуже повчальні. Свій блог я створив з висвітлення деяких оздоровчих питань ЗСЖ і народної медицини, якими займаюся вже близько 40 років. Про це написано більш докладно на моєму блозі в розділі «Про мене». Кому цікаво може почитати.

Блог ще не розкручений, тому відвідувачів ще замало. Але, я думаю, з часом читачів буде більше, а тим більше, якщо Ви, Олег, по можливості ще в цих питаннях де в чому мені допоможете ….. Буду дуже радий ознайомитися з Вашим новим відеокурсом, який Ви плануєте скоро розмістити в Інтернеті для бажаючих.

Ще раз велике Вам спасибі за надану мені допомогу. До подальших приємних зустрічей!

З повагою, Юрій – www.donskojkazak.com

Обговорення: 20 коментарів
 1. Ad60 сказав:

  Хотів поцікавитись чи 🙁 можна використовувати ваші поради в відео-уроках в роботі з Open Server

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Можна.

   Відповіcти
 2. Andre сказав:

  Доброго вечора в цей тривожний час. Випадково натрапив на Ваш блог, завантажив (без проблем), декілька програм – все працює, пояснення до програм дуже доречні, особливо для мене, 47 річного “чайника”, тож ДЯКУЮ! Але прикро що не на всі питання Ви давали відповідь – у статті Windows7-32(86)-біт, чи 64 біт Gamer 03/11/2012року відповіді так і не отримав. Я не знаю чи коректне те питання, проте… Втім критикувати завжди легко, тож прошу видалити моє повідомлення! ДЯКУЮ!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Для чого видаляти. На рахунок чого не видаляється у користувача драйвер – ну проблема доволі локальна і всі локальні питання я просто не в змозі знати. Тим більше, що на блозі є безліч інформації про видалення програм.

   Відповіcти
 3. Ridens сказав:

  Олеже, Ви молодець! Україномовних вебмайстрів, які б безкорисно ділилися актуальною інфою зараз не так багато, дякую і успіхів!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Вам за хороші слова 😉

   Відповіcти
 4. Shavani сказав:

  Гарний сайт. Корисні поради. Багато інформації мені відомо, але читаючи статті дізнався багато нового. Дякую за вашу працю. Слава Україні!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Героям Слава! Дякую, заходьте частіше, завжди радий 😉

   Відповіcти
 5. Тимур сказав:

  клас дякую чувак мені це дуже допомагає створюю блог мені 11

  Відповіcти
 6. Andrij60 сказав:

  Я хотів поцікавитись стосовно “онлайн вечорниць” де можна отримати додаткову інформацію.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Поки що в широкий загал це не винесено, інформація розіслана по підписній базі. Детальна інфо. ось тут http://webdigest.com.ua/seminar_part1/

   Відповіcти
 7. Тарас сказав:

  -Доброго дня Олеже.
  Завдяки Вашому відеокурсу ,було створено наш блог.І ось уже другий рік поспіль ми стараємся наповнювати його своїми фотозвітами.
  А також рекомендую ,всім своїм друзям і знайомим читати webdigest.com.ua ,адже тут дуже багато корисної інформації.
  Чого хочеться побачити в новому “Як створити блог на WordPress своїми руками V2.0”,або які статті я хотів би побачити на сторінках Вашого блогу:
  – як оновлювати версію WordPress ;
  – розляд нових актуальних плагінів, в тому числі і для захисту блогу;
  І ще більше цікавих статей, дуже цікаво читати і отримувати корисну інформацію.
  Велике дякую за Вашу працю.
  З повагою.
  Тарас

  Відповіcти
 8. Алексей сказав:

  После прохождения курса по WordPress и общения с автором, могу написать следующее:

  1) Автор последователен в изложении материала;
  2) Правильная методика преподавания (в конце каждого раздела экспресс закрепление материала);
  3) У автора отсутствуют слова “паразиты”, речь внятная и без посторонних шумов;
  4) Сам автор отнесся крайне доброжелательно и терпимо ко мне, новичку;

  В целом оостался очень доволен ресурсом и общением с Олегом. Материал такого качества не жалко приобрести (что редко встречается в наше время).

  Как по мне, было бы хорошо расширить главу 8 курса. Рекомендации по СЕО, правильной установки тегов и т.п. То, в чем опыт своим ходом приобретается спустя годы и для чего нужно широкое понимание темы.

  Слава Украине!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую за хороші слова, всі побажання я обов’язково врахую, постараюсь зробити 2 версію ще більш інформативною та цікавою 🙂 Героям Слава!

   Відповіcти
 9. Roman сказав:

  Потрібна робота! Дядя Роман рекомендує і одобряє.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Дяді Роману 🙂

   Відповіcти
 10. respect14 сказав:

  Првіт Олег) Що там з оновленням курсу по Вордпресу? Ще працюєте? Чи не буде?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Буде, обов’язково буде. Ми зараз запускаємо з однодумцями новий проект, тому трішки часу бракує і курс відсувається, але гадаю що до Нового року мав би закінчити.

   Відповіcти
 11. Игорь сказав:

  Отличный блог, наткнулся на него года полтора назад и теперь периодически посещаю. Автору уважение, никогда в помощи не отказывает.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую за хороші слова, Ігор! Приємно що Ви відвідуєте цей блог 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google