Що Ви отримаєте

Ви вже давно мріяли створити власний блог, але не знали, з якого боку до цього підступитись? Можливо, Вас лякала необхідність вивчати доволі важкі технічні аспекти HTML, CSS та PHP? Чи може Ви вже звиклись з думкою, що у Вас нічого не вийде? Хочу Вас порадувати, все у Вас вийде і допоможе Вам в цьому WordPress та мій відеокурс.

Що таке WordPress? Це абсолютно безкоштовна Система Керування Контентом або просто "двигунець", на якому кожна людина може створити свій власний блог чи сайт. Це свого роду конструктор, який Ви встановлюєте на хостинг та з певних частин складаєте основу свого майбутнього ресурсу. Здавалося б, тут не потрібно програмувати, знати складні технічні моменти - просто встановили програму, обрали шаблон та налаштовуєте його під власні потреби.

Але все так гарно тільки в теорії, а на практиці - все по-іншому. Як правильно встановити WordPress, як налаштувати його відповідно до вимог пошукових систем, які плагіни корисні, а які ставити немає потреби, бо їх можна замінити функціями (кодом), та як правильно це зробити, які шаблони обрати та як їх редагувати під свої потреби, як працювати з графікою та CSS-стилями, як редагувати контент і ще багато інших запитань стануть одразу перед Вами неймовірно міцною стіною, подолати яку самотужки практично неможливо.

Саме тому я пропоную Вам свою допомогу в форматі відеокурсу "Як створити блог на WordPress v2.0". Це вже друга версія цього відеокурсу. Перша, яка була записана ще у 2013 році і зараз знята з розповсюдження, користувалась дуже хорошим попитом.

Цей відеокурс допоможе Вам крок за кроком створити свій блог. Але це не тільки відеокурс, це ще й величезна WordPress-енциклопедія, яка освітлює абсолютно всі питання, що можуть виникнути в користувачів у процесі роботи над блогом. У відеокурсі розглядаються практично всі аспекти, починаючи від розробки ресурсу на власному комп'ютері ще без використання інтернету і закінчуючи технічними налаштуваннями вже на хостинг-майданчику, ба навіть більше - редагування CSS-стилів шаблону, основи роботи з графікою, використання wordpress-функцій та ще багато іншого.

Яку б тематику для свого блогу Ви не обрали, я впевнений на всі 100%, що завдяки відеокурсу Ви неодмінно його створите! Більш ніж 7-ми річний досвід у сайтобудуванні, який я вклав у цей курс та майже 1 рік роботи над ним дають мені впевненість у тому, що тут Ви знайдете все, що буде потрібно, незалежно від того, що Ви бажаєте отримати на виході - простий онлайн-щоденник чи складний професіональний блог.

Навіть якщо Ви початківець в інтернет-технологіях та поки не уявляєте собі, як створюються та функціонують блоги, не переймайтесь – весь матеріал відеокурсу подано максимально простою мовою, без складних технічних термінологій. Все спрямовано тільки на те, щоб користувач зміг легко та невимушено отримати необхідні знання та навички.

Отже, розглянемо, з чого складається відеокурс і що Ви отримаєте. Рушаймо по сторінці!

Що ми розглянемо

Ви зможете

Працювати з блогом (а в майбутньому з блогами) на локальному (віртуальному) сервері

Що таке "Локальний сервер" і в чому переваги такого методу? Уявімо собі, що у Вас з'явилась ідея для сайту чи блогу, або Ви хочете змінити свій ресурс, або випробувати новий шаблон, або потренуватись в редагуванні CSS-стилів тощо. "Звичайний" шлях - це придбати домен та хостинг і вже там розробляти свій ресурс, адже операційна система не може відтворити, наприклад, PHP-файли чи скрипти, як вона це робить з будь-якими зображеннями – тут необхідно мати спеціальне середовище, яке і надає нам хостинг. Але якщо ідея не складеться чи зміняться вподобання? Кошти сплачено і їх Вам не повернуть. А от локальний сервер дозволяє створити на комп'ютері аналогічне середовище, яке ми матимемо на хостингу, та спокійно працювати з будь-якими типами файлів, систем керування контентом чи скриптів. Іншими словами, за допомогою локального сервера ми отримуємо на комп'ютері тестовий хостинг і платимо за реальний тільки тоді, коли вже закінчимо свій сайт.

Працювати з графікою: створювати логотипи або банери для свого ресурсу

Ви навчитесь оперувати основними функціями графічного редактора, зрозумієте, як побудована робота над зображеннями в таких програмах, спробуєте створити свій власний логотип для блогу. Ви отримаєте основні знання для того, щоб перетворити звичайний білий аркуш віртуального паперу на власний витвір мистецтва. Зазвичай графіку для ресурсу або замовляють у професійних дизайнерів, або задовільняються тим, що вдається десь відшукати в мережі. Ми ж з Вами навчимося власноруч створювати логотипи чи банери без залучення когось зі сторони.

Редагувати CSS-стилі обраного шаблону, а надалі - і будь-якого сайту самостійно

Окрім графічної частини (зображень) шаблону, існує ще й каскадна таблиця стилів (CSS), яка задає колірну гаму окремих елементів, відступи, розмір шрифту, зовнішній вигляд кнопочок та інших складових будь-якого ресурсу. Без спеціальних знань змінити щось у файлі стилів дуже важко, але Ви будете вміти це робити та будете знати, як модифікувати ці стилі під свої потреби так, щоб дизайн Вашого блогу набув бажаного вигляду.

Модифікувати PHP-файли та додавати до блогу корисні функції за допомогою коду

WordPress - це доволі гнучка платформа з відкритим кодом, а якщо код відкритий, то це значить, що його можна змінити. Та як це зробити, де саме його змінити і, найголовніше, для чого? Після вивчення матеріалів курсу, Ви зможете дуже легко вставити код будь-якої функції для WordPress у потрібне місце, знатимете, для чого це потрібно та зможете в майбутньому реалізувати подібні функції різної складності - це для Вас уже не буде секретом.

Створювати доменну пошту, лінки до завантаження, демонструвати різні формати файлів

Розробляючи цей відеокурс, я намагався включити до нього всі ті питання, які надходили мені на електронну пошту, в Skype, у Facebook від користувачів. Тому тут ми розглянемо, як створювати поштові скриньки на власному домені (типу admin@мій сайт.com), як надавати своїм відвідувачам посилання на завантаження різних файлів чи архівів, як демонструвати на сторінках блогу файли PDF та DOCX, як вбудовувати таблиці, як виділяти блоки тексту через окремі стилі, як відкривати зображення у модальному вікні, як створювати фотогалереї, як додавати відео та аудіо в текст та ще багато інших корисних технічних фішок.

Працювати з хостингом, доменами, базами даних, FTP-клієнтами, NS-серверами

Ви навчитесь правильно обирати та реєструвати доменні імена, тарифні плани хостингу, будете вміти створювати та робити резервні копії бази даних, редагувати файли через FTP-з'єднання, змінювати NS-сервера (нейм-сервера) домену, закривати посилання від індексації пошуковими системами, виявляти та виправляти биті (не працюючі) посилання на своєму ресурсі та ще багато інших корисних прийомів, які вкрай необхідно знати та вміти реалізовувати для того, щоб Ваш блог функціонував правильно та без помилок.

Чому саме цей курс

Переваги

Проста, зрозуміла мова без складних технічних термінів та зворотів

Весь матеріал відеокурсу подано в дуже простій та зрозумілій формі, без складних термінологій, адже основна моя мета - це надати знання та навички кожному з Вас, навіть якщо Ви ніколи не мали справ з сайтобудуванням та Інтернет-технологіями.

Відеокурс орієнтований на початківців без знань сайтобудування чи програмування

Якщо Ви не знаєте, як створюються та як працюють сайти, якщо Вас лякає необхідність знати та розуміти складні мови програмування, розмітки чи каскадні таблиці стилів, якщо Ви ніколи не працювали з графічними редакторами, якщо ніколи не мали справи з доменами та хостингом, якщо про системи керування контентом взагалі нічого не чули - хочу Вас заспокоїти, Ви все одно все зможете! Навіть якщо Ви вмієте тільки увімкнути комп'ютер та перевірити електронну пошту - за допомогою відеокурсу Ви не просто зумієте створити блог, а створите його легко, просто та завиграшки!

Неймовірно вигідна партнерська програма

За допомогою цього відеокурсу Ви можете заробляти дуже хороші комісійні. Якщо Ви порекомендуєте цей курс своїм друзям чи знайомим і вони придбають його, я віддам Вам від 40% до 50%! Здобуваючи знання, Ви можете ще й заробляти, це дійсно круто!

Допомога та підтримка на закритому форумі клієнтів

Якщо в процесі навчання Вам буде потрібна порада чи допомога, Ви завжди можете звернутись до мене через закритий форум технічної підтримки. Всі теми та повідомлення на форумі мають найвищий пріоритет для мене, тому я оперативно відповідатиму на всі запитання, що у Вас виникатимуть, від технічних моментів до сумнівів щодо подальшої роботи.

Чому саме WordPress?

Як створювались сайти, коли ще не було Систем Керування Контентом

Людина, що знала певні мови програмування та мову текстової розмітки, відкривала звичайний текстовий редактор (типу Блокнот) і крок за кроком, рядок за рядком, писала код сайту. А що сайт складається з різних частин, то для кожної з них писався свій окремий код: для шапки сайту, для підвалу, для бокових частин, для основного контейнера (центральної частини) тощо. Звичайно, щоб створити сайт таким способом, необхідно було мати величезний багаж знань і навичок, і пам'ятати й розуміти кожне значення коду, кожен символ, кожну крапочку. Зрозуміло, що часу на це потрібно було дуже багато і такий метод сайтобудування мав ряд недоліків та незручностей. Наприклад, для типових сторінок створювався каркас, який потім тиражувався і в кожну вставлявся свій зміст. Але для того, щоб змінити якусь інформацію на цих сторінках (скажімо, контактний телефон в шапці сайту), необхідно було відредагувати всі сторінки, де публікувався цей телефон, а їх могло бути кілька десятків, а то й сотень чи тисяч, залежно від масштабності ресурсу.

Що змінили CMS (системи керування контентом) і які можливості вони нам дають

Сама назва — CMS (Система керування контентом чи вмістом) — говорить про те, що основним завданням користувача буде керувати вмістом сайту, тобто наповнювати його матеріалами. Так, тепер зовсім не обов'язково розумітись на мовах програмування чи розмітці — достатньо лише обрати шаблон, і заповнити його своїм вмістом. Щоб краще зрозуміти, яким чином вдалося так спростити процес створення сайтів, візьмімо за приклад звичайний комп'ютер. Переглядаючи фото чи відео, відкриваючи інтернет-сторінки, встановлюючи якісь ігри ми не уявляємо, як все це обробляється в самій операційній системі і яким чином вона розуміє, що нам потрібно. Ми працюємо з ними через їхній інтерфейс. Аналогічно і з CMS — щоб виконати якусь дію (написати статтю, викласти фото чи відео), нам не обов'язково розуміти, які механізми відповідають за вигляд чи розташування наших матеріалів — ми просто керуємо ними через інтерфейс CMS. Система дає нам вже готові частини сайту (шапку, центральний і бічні контейнери, підвал тощо), і нам залишається лиш наповнювати їх відповідним вмістом. Але, хоча тут і немає потреби розуміти елементи коду, нам треба знати, як саме керувати цим контентом, як змінювати розташування цих частин, як налаштувати CMS під свої потреби, а це також доволі об'ємні знання.

Система Керування Контентом - це напівфабрикат, а ми з Вами - кулінари

Якщо провести паралель з нашим життям, то уявімо собі, що ми купуємо в магазині якісь напівфабрикати — саме десь так виглядатиме і завантажений на Ваш ПК архів з інсталяційними файлами CMS. Що ж далі? Можна, звичайно, взяти цей напівфабрикат, розпакувати його та спожити сирим і холодним — відчуття голоду мине, але чи буде процес споживання для Вас приємним та корисним? Навряд. Аналогічно і з CMS — можна почати скористатись системою "з коробочки", нічого не змінюючи та не налаштовуючи (якщо ще вдасться її встановити й Ви будете знати, куди саме), а можна виконати певні дії та створити з цього напівфабрикату "кулінарний шедевр", який буде функціонувати й виглядати так, що всім одразу стане зрозуміло — цей ресурс зроблений "не на коліні".

Чому саме WordPress, а не якась інша Система Керування Контентом?

WordPress - це найпопулярніша на сьогодні безкоштовна CMS в інтернет-мережі. Основною перевагою WordPress є те, що на її основі дуже легко реалізувати ресурси будь-якого рівня складності, від звичайних персональних блогів і до новинних порталів чи інтернет-магазинів. Створюючи сайт на основі WordPress, Ви дуже легко зможете щось змінити, переробити, поправити, не втрачаючи своїх матеріалів чи напрацювань. Окрім того, існує надзвичайно потужна спільнота по всьому світу, яка займається підтримкою, перекладами та безпекою ресурсів на основі WordPress. Станом на сьогодні написано понад 30 000 різних розширень та доповнень, а також величезна кількість шаблонів, як безкоштовних, так і комерційних. Маючи певні знання, Ви зможете реалізувати будь-який свій задум за допомогою WordPress. Але де ці знання взяти?

Відеокурс "Як створити блог на WordPress v2.0" - це 7 років досвіду та майже 1 рік праці

Здобути всі необхідні знання та навички Ви зможете за допомогою практичного відеокурсу "Як створити блог на WordPress v2.0". Цей відеокурс - це понад 100 детальних відеоуроків, записаних простою та зрозумілою мовою, без складних технічних термінів, адже основна мета курсу - дати користувачам знання максимально доступно та ефективно. Над створенням курсу я працював близько одного року, детально підбираючи та аналізуючи матеріали, щоб навчання було для Вас легким та простим. Понад 7 років я займаюсь сайтобудуванням і в цьому курсі я зібрав увесь свій досвід у максимально концентрованому вигляді. Тут немає нічого зайвого, тільки найбільш корисна та практична інформація для Вас.

Оформити замовлення

Відеокурс "Як створити блог на WordPress v2.0" розповсюджується тільки в цифровій версії. Після оплати Ви отримаєте посилання на завантаження архіву з курсом, розміром 12ГБ, тому врахуйте це для визначення вільного місця на диску Вашого комп'ютера.

Вартість відеокурсу - 649 грн.

Обробка платежу відбувається в автоматичному режимі, спеціальним платіжним скриптом Order Master, тому своє замовлення Ви отримаєте одразу після оплати, в будь-який час доби.

Відеокурс більше не розповсюджується.

Доступні на сьогодні варіанти оплати: Приват24, інші українські банки, картки VISA / Master Card, термінали самообслуговування, LiqPay (в тому числі VISA / Master Card), Міжнародні банківські перекази (USD, EUR)