Виконавиця важкої музики на барабанах — Meytal Cohen

maxresdefault

Полюбляю, час від часу, переглядати цікаві відео на YouTube, особливо мене цікавить музика – старі ретро-композиції, нові відео, цікаві кавери та таке інше. Нещодавно я натрапив на серію відео, де молода дівчина хвацько видає на ударних відомі композиції світових грандів – METALLICA, SYSTEM OF A DOWN, LED ZEPPELIN, NIRVANA та інших. Спочатку я подумав, що це просто одне – два відео якоїсь дівчини, яка полюбляє важку музику, але потім виявилось, що це цілий онлайн проект.

Meytal Cohen (Мейталь Коен) – ізраїльська дівчина, яка спочатку проживала в Ізраїлі, а потім перебралась до Сполучених Штатів. Відома особа, до речі, Мейталь Коен знімалась в деяких телевізійних шоу, навчалась у відомих викладачів, зокрема Joe Porcaro, Ralph Humphrey, Michael Shapiro, Aaron Zerfaty, Randy Cook та Joey Heredia.

Саме гру цієї дівчини признають та високо оцінюють багато професіоналів музичного олімпу – це Vinnie Paul (Pantera), Shavo Odadjian (System Of A Down), Jonas Akerlund (який знімав відео для Madonna, Beyonce, Lady Gaga), така собі популярна барабанщиця. Наскільки мені відомо, Мейталь Коен не перебуває в складі якихось гуртів, а всю свою енергію віддає на розвиток онлайн-проекту з нехитрою назвою “Meytal Cohen”.

Хех … це Вам не в дудку дудіти))), грати на ударних досить важко, а для тендітної дівчини – це просто подвиг. При чому майстерність Мейталь Коен заслуговує на повагу, я прислухався до її виконання, порівнював з оригіналами – немає косяків, невідповідностей ритму, все чітко та професійно.

Взагалі, з важкою музикою у нас з дружиною був цікавий випадок. Коли ми тільки познайомились, то моя половинка, як і усі дівчата, слухала популярну музику, десь трішки шансону … одним словом – мала цілком жіночі вподобання. Але зараз кохана полюбляє Чиж і Ко, System Of a Down, в захваті від композицій Metallica та зачаровується виконанням Кіпелова. Як то кажуть – з ким поведешся, від того наберешся.

Від недавнього часу, канал Meytal Cohen на YouTube, у мені в підписках. Коли вже діймають якісь негаразди, коли хочеться відриву – вмикаю на повну гучність колонки (а вони в мене дай дорогу – Edifier X600) і сусідам приходиться не дуже солодко. Правда – я цим не зловживаю, тільки у “адекватний” час доби.

Пропоную Вам декілька найцікавіших, на мій погляд, каверів від Мейталь Коен

Звичайно, що виконавиця такої музики не змогла обійти боком композиції Metallica

Якщо Вам сподобалась Meytal Cohen, її захоплення зовсім не жіночим музичним інструментом, ось посилання на її відео-канал на YouTube – дивіться та отримуйте задоволення!

www.youtube.com/user/meytalll

Якщо у Вас в загашниках десь загубилось цікаве відео – присилайте, я дуже полюбляю такі речі та важкий напрямок в музиці. Можливо, маєте якісь цікаві історії, пов’язані з рок-музикантами чи цікаві посилання – діліться, буду вдячний.

На превеликий жаль, в наше містечко зірки високого рівня не потрапляють, колись, в далекому 2003 чи 2004 році чудом занесло Океан Ельзи, правда тоді вони також тільки сходили на музичний Оліпм, але то вже мої забаганки та вигадки, Арія чи Кіпелов, звичайно, в Коломию не приїдуть))).

Приходиться вдовольнятись Ютубом та старими архівами на комп’ютері .