День добрий, друзі! Ось з такої цікавої та інтригуючої назви посту, я б хотів почати нашу розмову, ну от такий сьогодні настрій)). А поговорити хотілося б про мрії. Кожна людина, не залежно від статків чи освіти, від успіхів в житті та сімейного стану, мріє … Десь далеко, в закапелках нашої душі сидять нездійснені бажання та прагнення, які, з тих чи інших причин, не вдалось реалізувати.

Наші мрії

Тут я маю на увазі не ті мрії, коли хочеться мільйон баксів, круту тачку, триповерховий будинок з басейном чи, як приклад, стати крутим директором МЛМ структури, ні, я говорю про мрії, які пов’язані з чимось більшим, з станом підсвідомості, з бажанням бути Людиною, з самореалізацією в плані душевного спокою, про ті мрії, які ховаєш глибоко в серці … уф … якось так.

Мріють всі, навіть ті, хто говорить, що у них все є. Літаю в хмарах мрій і я (деколи, не постійно 🙂 ). Як кожна людина та кожен чоловік, я мрію про те, щоб мої діти були здорові та щасливі, щоб моя дружина завжди посміхалась від того, що я її чоловік, щоб мої батьки прожили довго – довго, щоб Бог дарував нам довгі роки життя без хвороби та немочі … все це так.

Але, в глибині, далеко – далеко, маю ще одну мрію, власну мрію, про яку знає найдорожча людина в світі, моя кохана дружина, та декілька добрих друзів, з якими ми пройши Крим, Рим і мідні труби. Така потаємна фантазія є в кожної людини, я впевнений, варто тільки подумати.

Мрії про фінансове благополуччя, про матеріальне забезпечення – все це супутнє, мрії про успіх у власній справі чи мрії про реалізацію своїх сміливих задумів – також не те, хоча надзвичайно важливе. Гроші, звичайно, не головне в житті, хоча без них дуже важко. Важлива персональна, особиста мрія, яка тільки для Вас і не важливо, що про це думають інші.

Розказати Вам про свою таку мрію? В мене вона проста, можливо банальна, можливо нездійсненна (хоча – чому ні?), але це моя мрія і я, в глибині душі, маю надію, що рано чи пізно – вона збудеться!

Я мрію про навколосвітню подорож, починаючи з Коломиї, через Європу, через океан, через Сполучені Штати, знову через океан, потім через Азію і знову в Коломию. Але не на комфортабельному автобусі, лайнері чи щось таке, а на ось такому прекрасному транспортному засобі, який дасть відчути потужну силу залізного серця під собою, який буде кидати вітер в обличчя, який визволить з душі те, що давно проситься на волю (зображення клікабельне).

Здійснення моєї мрії

Вдіти шкіряний одяг, чорний шолом і … привіт дорога! Якщо мені вдасться колись цю мрію реалізувати – це буде просто супер – мега – бомбезно!

Коли я розказав про це своїй Людочці, вона не сміялась, не говорила, що все це – дурниці, вона сказала: “Так, це дійсно було б круто!”, і я в черговий раз переконався, що з цією людиною ми дихаємо одним повітрям (образно кажучи).

Наші мрії, в залежності від віку, трансформуються, але є такі прагнення, які залишаються з нами на все життя. Свою мрію про навколосвітню подорож на байку, я плекаю, напевно, з 15 – 16 років і з віком наміри та вподобання не змінились)).

В 2006 році, коли я закінчив Луцький Державний Технічний Університет (бувша філія Львівської Політехніки), додому приїхав такий собі хлопака, з сережкою у вусі та з роком в серці. Сережку прийшлось зняти, не буду описувати причини, а от любов до важкої музики, до байків – збереглась на все життя.

З Божою допомогою та за підтримки дорогих мені людей, я маю намір (надіюсь, що не в дуже далекому майбутньому) здійснити свою заповітну мрію.

А у Вас є потаємні бажання та прагнення? Є приховані особисті мрії?

Досить ліричних відступів, завтра ми знову будемо говорити про блоги, про блогосферу, про WordPress, про українську мову у всесвітній павутині, про людей, а на сьогодні в мене все)).

Шануймося!

P.S. Під настрій та тему статті – перегляньте класну нарізку з фільму “Примарний гонщик” та пісні гурту “Арія”.

[tube]O6yS_GfZmI8[/tube]

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...