Відкрити меню

Втрата репутації або марне теліпання по мережі

Привіт всім! Зараз я опишу ситуацію, яка знайома практично кожному користувачеві, хто вже довший час перебуває в мережі інтернет та користується різними соціальними спільнотами. В кожного з нас, в соціалках, є по 2 – 3 друга, які, час від часу, пропонують нам круті та мега – грошовиті бізнес – проекти. Знайома картина?

Бізнес Бендери нашого часу

Я не буду засуджувати людей, в кожного свій вибір та шлях в цьому світі, але … такі пропозиції віддають гниллю та неприємним душком. Цілком може бути, що десь, хтось, щось і заробляє, та бізнес – ідеї, які чергуються з періодичністю в декілька місяців, наводять на сумнів та викликають стійку відразу, як до того, хто пропонує, так і до самого проекту чи компанії.

Пошук заробітку, можливостей та способів, звичайно, змушує випробовувати різні методи та інструменти, але пропонувати все і всім, не розібравшись в суті – край необережності. “Олег! Супер! Я вже тут! 1000$ за перший тиждень! Такого більше немає ніде!” – ось такі заклики я отримую раз в місяць 100 відсотково.

Коли починаєш допитуватись, виявляється, що ці 1000$ – ще на віртуальному балансі, їх можна вивести в готівку тільки вклавши ще 1000 або щось подібне, тоді стає все на свої місця. Найстрашніше те, що такими пропозиціями людина просто в нуль вбиває свою репутацію та авторитет, а коли їй трапиться дійсно хороша перспектива, практично ніхто в це не повірить.

Біда його бери, якщо все обмежується тільки пропозиціями, а коли такому бізнесмену вдається когось затягнути та “забалаболити” високими прибутками та примарними можливостями? Тоді страждає не тільки його репутація – страждає людина, яка повірила обіцянкам.

Через таких клоунів і збільшується армія користувачів, які вважають, що всі слова про заробітки та бізнес в інтернеті – лохотрон. А переконати в протилежному, довести людині, що не все так погано і є чесні джерела прибутків – надзвичайно важко. Перше враження та перший досвід відіграють величезну роль та формують практично непробивну думку.

Коли дивишся на таких бізнесменів – просто пробирає сміх, то він в МММ2011, МММ2012, МММ2013, то якісь мега – круті парфуми приносять йому шалені прибутки, то, раптом, він біржовий трейдер, то ще якась “унікальна можливість”, крутить чоловіком – не знаходить він собі місця.

Замість того, щоб за цей час забезпечити собі фундамент дійсно надійного бізнесу, зібрати підписну базу чи розкрутити свій ресурс, він займається всім, чим завгодно, тільки не тим, чим потрібно.

Я чудово розумію, що переважна більшість різних проектів та проектиків, які з’являються практично щодня, пропагують набір якомога більшої кількості рефералів, для отримання реферальної винагороди, тому ці бізнес – магнати і рвуть жили, в надії зібрати “міцну команду”.

Реферальна система працює і цілком виправдана, такий варіант заробітку доволі поширений і чесний, але в перевірених проектах та системах! Дуже багато власників сайтів, які ставлять собі за мету заробляти на партнерських програмах, мають достойний дохід зі своїх рефералів, але набирається команда тільки в надійні компанії та структури.

Що б я хотів порадити всім, хто буде займатись подібними проектами та формувати реферальну сітку – перевірте компанію, перечитайте в мережі відгуки про неї, спробуйте поспілкуватися з тими, хто в системі вже давно, дочекайтеся, хоча б, першої реальної виплати на свої рахунки чи електронні гаманці, і тільки після цього – щось пропонуйте.

Запам’ятайте, опустити свою репутацію та авторитет нижче плінтуса – дуже легко, а повернути довіру користувачів – дуже важко.

Інтернет – це віртуальне середовище, але користувачі тут реальні і їх потрібно поважати. Заробити гроші в інтернеті можна, але потрібно щось для цього робити, працювати, самовдосконалюватись, навчатись. Варто проаналізувати, перш за все, себе – що саме Вам потрібно, заробити чи заробляти, тоді все буде зрозуміло.

Будьте щирими, чесними та поважайте інших людей, нехай Вам щастить!

Шануймося!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Є таке, мені також якісь добавки до бензину чи щось таке пропонували. Коли я відмовився, “друг” сказав: ну як хочеш.
  Та якби той “друг” дійсно знав як заробити, то мовчав би і нікому не казав. А так…лохотрон. ❓

  Відповіcти
 2. Віталій сказав:

  Інтернет – відображення реального життя. А в житті завжди є люди, які хочуть дармові гроші і є люди, які на них заробляють. В кризовому українському суспільстві перших і других на порядок більше ніж в нормальних країнах…
  Але, бачу, Вас, Олег, вони особливо дістали. 😀

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Є трохи) Але, як і в житті, так і в інтернеті – треба мати гідність, не все ж гроші.

   Відповіcти
   1. Віталій сказав:

    Золоті слова! На жаль, в наш час в нашій країні мало хто це розуміє. Хоча, справедливості ради, треба сказати, таких людей більшає.

    Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  Якщо справа дійсно прибуткова. То прийде час і люди самі почнуть цікавитись чим ти займаєшся, якщо будуть бачити результат. Тод і не потрібно буде нікому нічого нав’язувати.

  Відповіcти
 4. igor сказав:

  Нехай розчаровуються, менше конкуренції)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Жорстко 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google