Відкрити меню

Режим перевірки (тестовий режим) Windows 7 – що це таке і що з ним робити. Вмикаємо і вимикаємо

Декілька днів тому я прошивав смартфон дружини і стикнувся з таким поняттям, як “Режим перевірки Windows 7”. Для прошивки необхідно було встановити на ПК певні драйвера, які, після процесу інсталяції, попросили комп’ютер перезавантажитись. Звичайно, що я виконав всі умови, але, після завантаження робочого столу, побачив цікавий надпис в правому нижньому куті: “Режим перевірки Windows 7”.

Тестовий режим Windows 7

Ніколи з таким не стикався, тому вирішив погуглити на рахунок цього режиму, що це таке і з чим його їдять. Виявляється, що деякі драйвера або утиліти, можуть запитати, чи бажаєте Ви перейти в режим перевірки підписки драйверів, на що я погодився, оскільки за звичкою навіть не звернув увагу на це і просто тиснув “Next”.

На сайті Майкрософт також є про це інформація: “Корпорація Майкрософт додала тестовий режим в Windows, щоб користувачі могли тестувати програми без сертифіката перевірки автентичності”, а отже нічого страшного не сталось, потрібно просто знайти рішення, як цей режим вимкнути. Хоча і в такому режимі все працювало, але оцей надпис в куті монітора просто виводив з себе.

Як легко “Режим перевірки” поставився, так само легко він і вимикається. Я приведу Вам простеньку інструкцію, як прибрати цей надпис і перевести ПК в нормальний режим, якщо раптом Ви “спіймали” режим перевірки.

Необхідно виконати 3 простих кроки:

Перший: Натискаємо комбінацію клавіш “Win”+”R” – з’явиться віконце команди “Виконати”.

Другий: В це віконце вводимо наступну команду: bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

Режим перевірки Windows 7

Третій: Тиснемо “ОК” і перезавантажуємо комп’ютер.

Все, після перезавантаження надпис “Режим перевірки” зникне.

Якщо ж виникне ситуація, коли Вам навпаки потрібно буде увімкнути “Режим перевірки” Windows 7, то робите все аналогічно, тільки вводите іншу команду: bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

Всього знати неможливо, тому не лякайтесь, якщо Ваш комп’ютер викинув якогось “коника”, всьому є пояснення і практично з усіх ситуацій є вихід. В цьому допоможе “всезнаючий” Google, а якщо не знайшли відповіді – пишіть мені, вирішимо )).

Гарного Вам дня, шановні друзі, шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 10, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. Віталій Чейпеш сказав:

  Напис це не для того щоб дратувати, а що є щось підозріле або небезпечне! Тому тут двояке відношення.
  З драйверами від невідомих видавців треба бути обережним, оскільки віруси завантажуються за допомогою драйверів від невідомих видавців або маскуються під виглядом драйвера.Ось свіженький доказ про кілька річне шпигунство трояна http://zillya.ua/zillya-antivirus-provela-analiz-kiberatak-na-infrastrukturni-ob-kti-ukra-ni Най слабшою ланкою в безпеці є людина хочеться в один клік встанови все, але потім як наслідок в браузері з’являються різні сайдбари, пошукові системи нікому не потрібні і звичайно програмки які ніхто не встановлював. Людям треба не лінуватися і користуватися перевіркою програм на віруси хоча б таким потужним інструментом як https://www.virustotal.com/uk/
  Олег бачу на скріншоті користуєшся bittorrent, я теж ним користувався але коли встановив додатково ОС Лінукс Убунту потрібно було програмку яка працює на віндовс і лінукс щоб незалежно від ОС завантаження синхронно працювало, і мені най більш сподобалось qbittorrent простенький і функціонал кращий як в bittorrent плюс немає реклами. Олег ти як відносишся до того щоб користуватися програмками які працюють на віндовсі і лінуксі?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Повністю погоджуюсь з тобою, Віталій, найслабша ланка – це людина, і щодо перевірки підозрілих програм також згідний. В моєму випадку я встановлював драйвер, який вже напевно декілька тисяч раз перевірений користувачами 4PDA, ну і я його перевірив звичайно, але тут проблема, наскільки я зрозумів, саме в підписці цих драйверів Майскрософтом. Ну а раз програма перевірена, то надпис цей мене дратував 🙂

   Але цілком з тобою згідний, голова повинна бути свіжою 🙂 А щодо програм, ну нормально відношусь, якщо функціонал достатній, то чому б і ні. До речі, спробую qbittorrent. Я не противник чогось нового, навіть за 🙂

   Відповіcти
   1. Torbins сказав:

    Вставлю свої п’ять копійок про qBittorrent:
    Якщо завантажуєте фільм, і не хочете чекати поки він завантажиться повністю, то можна клацнути менюшку “Завантажувати послідовно”. Тільки треба щоб швидкість завантаження була більша ніж бітрейт відео, інакше доведеться чекати доки хоча б частина файлу завантажиться.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Спробуємо цього звіра 🙂 Я правда ніколи не слідкував за швидкостями завантаження торрент-клієнтів, ставив на ніч там декілька фільмів і лягав спати. Але дякую за “наводку” – ознайомлюся 🙂

     Відповіcти
 2. Денис сказав:

  Дякую що українською,дуже приємно бачити та читати.В мене все вийшло,щоправда на windows10 робив,там замість “.exe”,потрібно написати “/set,це для 10)

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google