Декілька днів тому я прошивав смартфон дружини і стикнувся з таким поняттям, як “Режим перевірки Windows 7”. Для прошивки необхідно було встановити на ПК певні драйвера, які, після процесу інсталяції, попросили комп’ютер перезавантажитись. Звичайно, що я виконав всі умови, але, після завантаження робочого столу, побачив цікавий надпис в правому нижньому куті: “Режим перевірки Windows 7”.

Тестовий режим Windows 7

Ніколи з таким не стикався, тому вирішив погуглити на рахунок цього режиму, що це таке і з чим його їдять. Виявляється, що деякі драйвера або утиліти, можуть запитати, чи бажаєте Ви перейти в режим перевірки підписки драйверів, на що я погодився, оскільки за звичкою навіть не звернув увагу на це і просто тиснув “Next”.

На сайті Майкрософт також є про це інформація: “Корпорація Майкрософт додала тестовий режим в Windows, щоб користувачі могли тестувати програми без сертифіката перевірки автентичності”, а отже нічого страшного не сталось, потрібно просто знайти рішення, як цей режим вимкнути. Хоча і в такому режимі все працювало, але оцей надпис в куті монітора просто виводив з себе.

Як легко “Режим перевірки” поставився, так само легко він і вимикається. Я приведу Вам простеньку інструкцію, як прибрати цей надпис і перевести ПК в нормальний режим, якщо раптом Ви “спіймали” режим перевірки.

Необхідно виконати 3 простих кроки:

Перший: Натискаємо комбінацію клавіш “Win”+”R” – з’явиться віконце команди “Виконати”.

Другий: В це віконце вводимо наступну команду: bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

Режим перевірки Windows 7

Третій: Тиснемо “ОК” і перезавантажуємо комп’ютер.

Все, після перезавантаження надпис “Режим перевірки” зникне.

Якщо ж виникне ситуація, коли Вам навпаки потрібно буде увімкнути “Режим перевірки” Windows 7, то робите все аналогічно, тільки вводите іншу команду: bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON

Всього знати неможливо, тому не лякайтесь, якщо Ваш комп’ютер викинув якогось “коника”, всьому є пояснення і практично з усіх ситуацій є вихід. В цьому допоможе “всезнаючий” Google, а якщо не знайшли відповіді – пишіть мені, вирішимо )).

Гарного Вам дня, шановні друзі, шануйтеся.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...