Відкрити меню

Вибори Президента України 25.05.2014 – відчуття виконаного обов’язку

Цьогорічні вибори Президента України увійдуть в історію, як найбільш провокативні, екстремальні, бажані, патріотичні, суперечливі, обнадійливі … епітетів можна підібрати дуже багато, але очевидно одне – на це волевиявлення народу покладають дуже багато надій. А як же інакше? Це ж перші вибори після повалення бандитського режиму, перша спроба реалізувати прагнення народу на краще життя, перший крок до нової країни, до нового життя, до нових стандартів суспільства.

Вибори 2014

Багато ще є запитань до влади, до кандидатів, до персоналій на цих виборах, але варто розуміти, що неможливо за такий короткий період повністю переформатувати систему, яка вибудовувалась десятиліттями. Звичайно, що хочеться бачити на державних посадах нових, “свіжих” людей … хочеться перезавантажити цю систему та зробити нарешті правильний крок до побудови нової України, єдиної та незалежної, крок до правової та європейської держави.

Події на Сході та в Криму резонували дуже цікавий ефект в суспільстві – це відродження, становлення, усвідомлення, прийняття патріотизму, як невід’ємної складової цілісності країни та громадянської позиції. Навіть ті, хто інертно відносився до всього політичного, зараз проявляють дивні імпульси патріотичної позиції, що не може не радувати.

З дивними почуттями я йшов на дільницю … сьогодні якось найбільше усвідомлювалась важливість цієї події, важливість твого голосу, важливість зробити правильний крок та обрати “правильного” президента. Тут навіть не стоїть питання про те, пройде мій кандидат чи ні … тут справа мого сумління, відчуття виконаного обов’язку та громадянського права, розуміння того, що ти зробив свій внесок у становлення нової країни.

Ні, я не буду зараз обговорювати кандидатів, перспективи кожного з них … не хочеться, я свій вибір зробив і буду просто чекати результатів голосування. Чудово розумію, що державі потрібні вибори в один тур, але тут же … ох як я не хочу бачити при владі тих, хто ймовірніше всього пройшов би в першому турі … ну але … це особисто моя позиція.

Тепер залишається тільки чекати результатів та надіятись на Божу волю. Найбільше, що засмучує в цій ситуації – це події на Сході країни, де багато людей просто не зможуть висловити свою волю та проголосувати на дільницях … відверто шкода наших громадян, які опинились в епіцентрі цих подій.

Вибори Президента

Багато було прогнозів, різних голосувань, в яких я принципово не приймав участі, так як не вважаю такі дані реальними. Чому? Та все дуже просто, наприклад, створюється в проукраїнській спільноті таке опитування – цілком очевидними будуть і результати, якщо ж голосування проведе проросійська спільнота – результати будуть абсолютно протилежними, тому не варто на це зважати.

Так як не крути – приблизний результат цих виборів можна собі уявити і спрогнозувати, але … не буду, дочекаюсь результатів хоча б екзит-полів, а ще краще – офіційних підсумків ЦВК. Цьогорічного оголошення результатів виборів я чекатиму з великим нетерпінням та надією, як ніколи раніше.

Ми з дружиною свій голос віддали, виконали свій громадянський обов’язок, зробили все, що від нас залежало. Тепер все в руках ЦВК та Господа Бога. Я дуже хочу, щоб наша Україна отримала дійсно народного Президента, отримала дійсно народну владу та позбавилась нарешті від олігархічно-кримінальних кланів в державних органах.

Погода сьогодні просто чудова і ми після виборчої дільниці вирішили трішки прогулятись. 25 день місяця травня радісно посміхався яскравим сонечком і давав надію на те, що все у нас буде добре.

Міське озеро

Було таке враження, що ти виконав щось важливе і від цього багато залежить. В принципі – так і повинно бути, так і повинні люди ставитись до своїх громадянських прав, а не “та ну … все рівно все зроблять як їм треба”.

Моя кохана дружина (що мене надзвичайно порадувало) голосувала за того ж кандидата, що і я, і ми з відчуттям виконаного обов’язку попрямували додому.

Моя кохана дружина

Бажаю всім нам отримати достойного Президента, збудувати дійсно європейську державу та жити на своїй землі з гордістю, що ми українці.

Чекаємо, друзі, офіційних результатів ЦВК та надіємось, що Україна, з гордо піднятою головою, буде одним з найважливіших гравців на світовій політичній арені.

Слава Україні, шануйтеся!

P.S. Зовсім неочікувано, я вже давно перестав слідкувати за апами пошукових систем, Яндекс накинув www.webdigest.com.ua десяточку до пузомірки, тепер ТіЦ блогу – 20 одиниць.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 3 коментарі
 1. Ми коли приступили до підрахунку голосів – я був трохи шокований… Три людини, яким я потенційно довіряю (Тягнибок, Гриценко, Ярош) разом набрали в п’ятеро менше голосів, ніж Ляшко!
  Можливо це тільки моя дільниця так, бо в нас студмістечко в основному голосує, але! Це все одно навіть сприйняти важко… Про результати Порошенка взагалі мовчу. Дурні наші люди, абсолютно всі повелися на “мильну бульбашку” політтехнологів.

  На рахунок того, що відразу всю систему змінити не можна скажу: і поступово її не змінити, якщо міняти будуть ті, хто є частиною тієї системи. А ми це і маємо.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ці результати вражають – звідки така шалена підтримка? Звідки? Нагадує так званий 25 кадр, прямо зомбування якесь. І розрив як ніколи величезний … не віриться, що така перевага може бути в одного кандидата.

   На рахунок системи – ти правий 100%, тому я і не голосував ні за Порошенка, ні за Тимошенко, ні за Тягнибока, ні за інших “персоналій”.

   Відповіcти
   1. Ех… де наш Жак Фреско, де наш “світ без політики, бідності і війн”… 😐

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google