Відкрити меню

Важливе SEO налаштування – виправляємо глюк шаблону для All in One SEO Pack

Привіт, друзі! Читаючи різні блоги та ресурси, я зустрічав таку думку, що для блогу сео не є важливе, що можна взагалі забити на всілякі seo плагіни і різні постійні посилання. Ну що ж – в кожного своя думка, свій шлях і своє бачення розкрутки та оптимізації ресурсу, особисто я вважаю, що налаштування сайту під пошукові запити, правильні посилання та інші оптимізаційні моменти вкрай важливі, тому залишаюсь прихильником seo оптимізації блогу.

Помилка All in One SEO Pack

В цій статті ми з Вами поговоримо про поширену помилку деяких WordPress тем, яка не дозволяє правильно працювати найпопулярнішому плагіну для WordPress – All in One SEO Pack. Саме про баг шаблонів, а не про глюки плагіну, сам додаток працює пречудово і без збоїв.

Отже, в рамках послуги Skype-консультація звернувся до мене читач, в якого ніяк не хотів працювати плагін All in One SEO Pack. Все він вірно робив, мета прописував, але виводити ці тайтли, описи і ключі додаток не хотів. При правильній роботі плагіну, Ви повинні в коді будь-якої сторінки спостерігати такий блок, який показує Ваші сео налаштування.

Вивід мета плагіном All in One SEO Pack

Якщо такі дані у Вас є – значить плагін працює і все окей (також роботу плагіну можна перевірити по заголовках публікацій чи блогу), якщо ж такого блоку немає (або заголовки не змінились) – значить  щось не те і скоріш за все з темою.

Дуже багато користувачів завантажують шаблони для своїх блогів з інтернету і не завжди ті сайти, на яких розміщені теми, можуть відповідати за їх коректну роботу. Тому, читайте далі уважно статтю і застосовуйте поради на практиці.

Коли ми вже проблему вирішили, я переглянув англомовний FAQ до плагіну і знайшов момент, на який ніхто уваги не звертає. Це нормально, адже практично ні один блогер чи вебмайстер не читає різні інструкції, ну хіба коли щось починає глючити. Там чорним по-білому написано наступне:

Допомога по All in One SEO Pack

Переклавши цей текст ми бачимо, що за роботу плагіну відповідає шматок коду

відсутність якого в шаблоні і унеможливлює роботу плагіну All in One SEO Pack.

Як цю помилку виправити? Та все дуже просто, відкриваєте редактором Notepad++ файл header.php, який є в кожній темі, та між тегами <head></head>, перед закриваючим </head>, вставляєте вищезгаданий код. Після цього плагін All in One SEO Pack запрацює і всі мета-теги будуть відображатися.

Взагалі, для чого вводити всі ці описи і ключові слова? Ми повинні вказати пошуковим системам, якому саме змісту і якій тематиці відповідає наша стаття (або блог в цілому). Побутує думка, що сео для блогу непотрібне – десь я читав навіть статтю про те, що от на такому то ресурсі, який має вже він народження 8 чи 9 років, декілька тисяч відвідувачів і власник взагалі не переймається seo.

Скажу одне – це така собі теорія великої кількості. Якщо на ресурсі за 8 років назбиралось декілька тисяч статей, то навіть по 1 відвідувачу за якимись низькочастотними запитами – вже маємо хороший результат. Але … 8 років! Якщо б власник ресурсу використовував елементарні прийоми оптимізації, то за такий термін він би мав не декілька тисяч, а декілька десятків тисяч відвідувачів на добу.

Тому обирайте самі, що Вам більше до душі. Про першочергові кроки та оптимізацію блогу ми говорили в статті про сео. Прочитайте і Ви побачите, що не такий страшний звір, як його малюють. Достатньо просто зрозуміти принципи оптимізації і все стане на свої місця.

Оптимізувати динамічний блог набагато легше, ніж якийсь комерційний ресурс, тут все простіше. Вам необхідно просто засвоїти 3 моменти: пошук запитів, під які писати статті, правильне заповнення мета-тегів в плагіні All in One SEO Pack та внутрішня перелінковка.

Засвоїте це – Ваш блог буде мати успіх. Але … для успіху, окрім сео та інших моментів, надзвичайно важливе Ваше відношення до свого блогу. Будете любити свою справу – буде результат.

Бажаю Вам успіхів та високих досягнень.

Шануйтеся!

- · · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. ML сказав:

  😀 це ж тре так “завтикати”. Розробнику теми тре щиглів надавати

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 це точно))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено