Відкрити меню

WordPress постійно вимагає FTP доступ при встановленні чи оновленні плагінів

Зустрічались з таким випадком, коли при оновленні чи встановленні тем та плагінів WordPress постійно вимагає ввести дані FTP доступу? А таке трапляється і доволі часто. Здавалося б, ну і що? Вводиш дані і все окей, все працює і далі. Так то воно так, але постійно прописувати FTP доступ при кожному своєму русі по оновленню чогось – напружує і дратує. Тому в цій статті ми розглянемо, як виправити цю ситуацію і змусити WordPress не звертатись до нас кожного разу по FTP дані.

WordPress

Коли ми працювали над курсом на проекті SichNet, то така проблема виникла у одного користувача, тому я вирішив написати такий технічний лайфхак, щоб Ви мали його собі під рукою і могли скористатись в потрібний момент.

Взагалі, чому така ситуація може виникати? Тут все залежить від конфігурації серверів хостингу, коли WordPress просто не може отримати доступ до Вашого сайту вбудованими можливостями і просить Вас вказати дані FTP доступу, щоб зробити певні зміни.

WordPress

Тут варіанта два, або писати хостеру і просити проставити необхідні права, щоб двигунець міг самостійно все виконувати, або самостійно виконати наступні дії.

Відкриваємо в редакторі Notepad++ файл wp-config.php, гадаю всі знають що це за файл? Це саме той файл, де Ви прописували дані з’єднання з базою даних. Отже, відкриваємо цей файл і в самому кінці прописуємо наступне:

Якщо ж це не спрацює, то можна спробувати більш коректний код, а саме:

Тоді WordPress повинен працювати без постійного запиту до FTP даних.

Але, відверто кажучи, перед тим, як вносити ці правки у файл wp-config.php, я б радив першим ділом спробувати “посіпати” службу підтримки хостера. Якщо ж там буде “глухо” і Вам відповідатимуть, що все у них налаштовано правильно, тоді маєте лайфхак вище )).

Ось такі “пироги”, шановні друзі.

Бажаю Вам вдалого дня, хорошого настрою і взагалі, тільки позитивних емоцій.

Шануйтеся!

- · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 комент
 1. ML сказав:

  Хіба це проблема 🙂 раз ввів далі в пам’яті висить собі

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Та в тому то і справа, що буває таке, коли вимагає постійно. Скільки не вводили, при кожному русі вимагає знову ці дані ввести.

   Відповіcти
   1. ML сказав:

    Я мав на увазі поставити на ключ в браузері

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну дехто панічно боїться щось зберігати в браузері 🙂 Тому як варіант.

     Відповіcти
 2. MrVigner сказав:

  Ще колись давно постійно просило, то, як написано вище, в браузері зберігав заповнення форми. А зараз оновлюється все без ftp 🙂

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено