Відкрити меню

www.webdigest.com.ua відтепер в DMOZ каталозі

Тільки вчора вночі написав статтю про те, що не варто молодим блогам гнатися за пузомірками та намагатись будь-якими способами потрапити в Яндекс Каталог та Dmoz, як сьогодні ввечері виявив, що всемогутні модератори Дмозу прийняли мій скромний блог в свої обійми – відтепер www.webdigest.com.ua оселився в DMOZ каталозі.

Ну що ж, блог мій не копіює чужі матеріали, регулярно наповнюється контентом, поступово обростає вхідними посиланнями та донорами, не такий вже й молодий, 6 місяців твердих від народження, заявку на розміщення в  DMOZ каталозі я подав приблизно 6-7 тижнів тому, так чому ж і не прийняти?

Хоча, чесно кажучи, подавав заявку я без особливої надії, подав і забув. А коли сьогодні виявив наявність свого блогу в DMOZі – щиро здивувався та зрадів, хоча і зараз не перестану стверджувати, що для молодих блогів не повинно стояти пріорітетом розміщення блогу в  DMOZ. 

Що це взагалі за звір такий – каталог  DMOZ?

DMOZ чи  ODP (Open Directory Project) – один з найповажніших каталогів в інтернеті, де розміщуються якісні та авторитетні ресурси, які проходять (як говорять) дуже жорстку модерацію, тому не кожен блогер, який подасть заявку, отримає схвальну відповідь. Якщо ж сайт чи блог займається копіпастом чужих матеріалів, то (знову ж таки, за чутками) в каталог такий ресурс не приймуть.

Про переваги та недоліки наявності ресурсу в DMOZі однозначно сказати дуже важко, тому побачу на прикладі свого блогу, чи варта була “шкурка вичинки”.

Наявність блогу в  DMOZ каталозі, по ідеї, повинна вплинути на довіру Google та Яндекс до ресурсу, на індексацію, на ріст тих же пузомірок (Тіц та PR) та приплюсувати певний потік відвідувачів – проаналізуємо, дочекаюсь наступного АПу пошукових систем.

Нажаль не можу сказати точно, коли мій блог затвердили в каталозі, так як ніяких повідомлень про це модератори каталогу не надсилають, але орієнтуюсь я на місяць часу.

Про Яндекс Каталог окрема мова. Подейкують, що потрапити туди на безкоштовній основі практично неможливо, а викладати 3000 гривень я, поки що, не маю абсолютно ніякого бажання. Можливо, сформую заявку та буду чекати, приймуть – честь і хвала Яші, не приймуть – переживу 🙂 .

Тому друзі, створюйте власні блоги, україномовні ресурси, наповнюйте унікальним та корисним контентом, публікуйте матеріал “для людей”, а не для грошей і повірте, прийде час та відкриються для Вас і Дмози, і Яндекси, і все решта.

Завантажуйте “Як створити блог на WordPress своїми руками“, якщо блогу ще не маєте, якщо ж маєте – то успіхів вам у розвитку та натхнення!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Вітаю з потраплянням в каталог.
  Свій сайт про папужок я “запхав” в Дмоз тільки після того як написав редакторам.
  А в Яндекс каталог дійсно тепер без грошей не потрапити. Якщо вже блог Шакіна не в каталозі, то я мовчу.
  Платити гроші для потрапляння в каталог Яндекса варто тільки комерційним сайтам та тим хто збирається продавати посилання. Іншим краще накупити хороших вічних посилань і отримати додаткових відвідувачів.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Та ось і я так вважаю. В Дмоз заявку подав так … без особливої надії, але диви, прийняли. Про ЯК навіть думати поки не буду…

   Відповіcти
   1. pavlofox сказав:

    До речі, можна подати заявку, щоб стати редактором Дмоз каталога. Там толкові люди потрібні.
    Матеріальних вигод не принесе, зате престижно 😐

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Але часу, напевне, займати буде цей престиж..

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google